Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2022-01-24
na żywo godz. 22:00

129727 2009-08-19 101

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.


Liczby złożone redukowane są do pojedynczej cyfry, a zero jest automatycznie pomijane. Na przykład cyfry: 13,24,32 zostaną zredukowane do cyfry pojedynczej.(1+3=4,2+4=6,3+2=5). Liczby 11,22,33 są liczbami mistrzowskimi i ich wibracje są o wiele bardziej potężniejsze od zredukowanych liczb 2,4 i 6. Dzień, w którym się urodziłeś przyniósł ze sobą określone wibracje i naznaczył cię nimi. Pozostaną one przy Tobie na zawsze kształtując Twoją osobowość.

Jeżeli urodziłeś się 1.
Jesteś urodzonym przywódcą. Nie masz nic przeciwko temu, aby przejąć władzę. Jesteś bardzo odważny. Twój umysł pracuje na pełnych obrotach, niczym maszyna, która nigdy się nie zatrzymuje. Pomysły które z niej wypływają należą do bardzo twórczych. Nie zrażają cię ani rozczarowania ani tez ciężka praca. Uważaj aby twoja potrzeba przewodnictwa nie zamieniła się w dominację.

Jeżeli urodziłeś się 2.
Dwójki bardzo chętnie spełniają życzenia innych. W żadnym wypadku nie są służącymi, tylko postępują zgodnie ze swoimi zasadami. Obdarzeni są rzadką umiejętnością wykonywania zadań w najbardziej efektywny i wydajny sposób. Cecha ta prowadzi ich szeroką drogą w świecie biznesu, jako że jest jedną z najbardziej przydatnych dla wspólnika lub menedżera.

Jeżeli urodziłeś się 3.
Posiadasz naturalny wdzięk, który świadomie wykorzystujesz ukazując tę zaletę całemu światu. Rzadko będziesz się martwić jak pozyskać przyjaciół. Liczba trzy jest symbolem samoekspresji. Cechuje cię wielka ciekawość świata, a przy tym jesteś wszechstronnie uzdolniony. Życie upłynie ci wesoło w otoczeniu miłych ludzi.

Jeżeli urodziłeś się 4.
Jesteś silny i ciężko pracujesz. Nie wiesz, co znaczy słowo:skrót, bo nie wierzysz w półśrodki. Jeżeli raz wybierzesz jakąś metodę działania trzymasz jej się kurczowo, nie robiąc wyjątków. Jeśli zostanie ci powierzona dodatkowa praca będziesz siedział aż do końca nad nią.Jesteś uczciwy i łatwowierny i wymagasz tego samego w związkach osobistych.

Jeśli urodziłeś się 5.
Piątka lubi zmiany.Będzie ich doświadczać przez całe życie.Rzadko się zdarza, że natura liczby 5 pozwala osiąść w jednym miejscu na stałe.Będziesz więc pędził przez życie, czasami nawet dosyć chaotycznie.Zwykle jesteś bardzo bystrą osobą z dużym poczuciem humoru, ale uważaj, aby twoja błyskotliwość i oratorskie zdolności nie skrzywdziły lub nie poniżyły tych mniej obdarowanych od ciebie.

Jeśli urodziłeś się 6.
Szósta jest liczba nauki, domu i humanitaryzmu.Gdziekolwiek się znajdziesz, starasz się wprowadzić pokój, ponieważ jest ci potrzebny do życia jak powietrze.Bardzo ważna jest dla ciebie miłość.Potrafisz okazywać ją tym o których się troszczysz.Dążysz do zapewnienia wygody i szczęścia swojej rodzinie. Nie ma takiej rzeczy na świecie, której nie uczyniłbyś dla najbliższych.

Jeśli urodziłeś się 7.
Wyróżniają cię spokój i samotność.Jesteś naukowcem i poszukiwaczem prawd, którego wiele osób nie rozumie.Pociąga cię sztuka i prawdopodobnie potrafisz zrozumieć intencje artysty lepiej niż ktokolwiek inny.Filozofia jest kolejną nauką, która bardzo cię interesuje. Starasz się najpierw wszystko dokładnie przemyśleć, zanim wykonasz jakiś ruch.

Jeśli urodziłeś się 8.
Pod wibracją 8 kryje się sława i bogactwo. Posiadasz niezwykłą moc do prowadzenia interesów.Dlatego powinno ci się dobrze wieść w życiu.Liczba osiem także niesie ze sobą pomoc innym.Jeżeli coś osiągniesz i nie podzielisz się z nikim, zostanę ci to odebrane.Z tobą u steru każda przyjaźń i interesy będą udane.

Jeśli urodziłeś się 9.

Jesteś osobą wyrozumiałą. Dziewięć to liczba metafizyki i filozofii, a ty się tym interesujesz.Prędzej czy później przyciągną cię nauki tajemne.Integralną częścią twojego bytu są podróże.Podczas gdy inni nie chętnie zmieniają miejsce zamieszkania, ty czerpiesz z tego wiele przyjemności.Taki styl życia będzie kształtował twój charakter.

Jeśli urodziłeś się 10.
Jesteś idealnym przywódcą I nie boisz się nikogo ani niczego.Twoje zdolności kierownicze oraz skłonność do przewodzenia są wysoko cenione przez innych ludzi.Wszystko potrafisz obrócić na dobrą stronę, jak również umiejętnie wykreować właściwy pomysł, który przyniesie zyski. Musisz jednak uważać, aby nie stać się nietaktownym w stosunku do swoich znajomych lub partnera.

Jeśli urodziłeś się 11.
Jesteś osobą bardzo wrażliwą i łatwo cię można zranić.J edenaście jest w numerologii liczbą mistrzowską I obdarza swoich potomków silną mocą przyciągania innych ludzi.Osoba urodzona pod tą liczbą nie powinna mieć wielu wrogów. Świat jest przyjazny dla wszystkich spod jedenastki.Uwielbiasz być przewodnikiem i obrońcą tych których kochasz.Możesz stać się nawet zbyt opiekuńczy.

Jeśli urodziłeś się 12.
Miłość jest dla ciebie wszystkim i masz do zaoferowania mnóstwo romantycznych uczuć w każdej przygodzie, jaka ci się nadarzy.Głęboka miłość, skrajna rozpacz – taka huśtawka uczuć może przyprawić o zawał serca, ale ty potrafisz dość szybko się otrząsnąć. Wibracje tej liczby łączą w sobie atrakcyjność zewnętrzną z wewnętrznym pięknem.Życie towarzyskie jest twoim żywiołem.

Jeśli urodziłeś się 13.
Ta liczba wcale nie oznacza nieszczęścia, jak to się często wydaje. Jest wymagane od ciebie wielkie poświęcenie i koncentracja na pracy, którą wykonujesz, ale to wzbudza szacunek wśród współpracowników. W naturze tej liczby jest ciężka praca i odrobina zabawy.Pozwól sobie na trochę więcej uczuć, a wszystko będzie w porządku.

Jeśli urodziłeś się 14.
Jesteś medium komunikacji.Ten wspaniały dar jest wzmocniony inteligencją i twórczym umysłem. Jesteś bardzo mądrą osobą o wielkiej intuicji i inwencji.Charakteryzuje cię wysoki poziom moralności i znasz swoją wartość.Wyruszasz na spotkanie każdej nowej przygody, przy okazji troszcząc się o swoją przyszłość.

Jeśli urodziłeś się 15.
Twoimi charakterystycznymi cechami jest życzliwość,sympatia i chęć niesienia pomocy będącym w potrzebie.Ponieważ masz tendencje do zbytniego troszczenia się o innych, często zapominasz o sobie.Chętnie zająłbyś się wszystkimi problemami tego świata, nie użalając się na ich ciężar.Rodzina i dom są dla ciebie najważniejsze.Jeśli zajmujesz się wychowaniem dzieci otrzymasz w zamian wiele radości.

Jeśli urodziłeś się 16.

Jesteś osobą skromną.Przyciągasz do siebie nieznajomych i stanowisz dla nich centrum zainteresowania.Jesteś obdarzony intelektem i ciekawością świata.To co jest pospolite i mało znaczące nie wzbudza Twojego zainteresowania.Potrzebujesz inspiracji i radości, jakie niosą ze sobą zmiany.Wiedza i zrozumienie jakie za tym idą są Twoimi największymi skarbami.

Jeśli urodziłeś się 17.

Bywasz nieśmiały ale w rzeczywistości jesteś silny i sprawiasz wrażenie osoby zupełnie samowystarczalnej.Towarzyszy Ci nieustanne pragnienie poznawania świata i przyczynia sie do ciągłego podążania naprzód, przed siebie.Jeśli tylko znajdziesz chwilę, aby być sam ze sobą, w samotności,analizujesz i cieszysz się z tego, kim jesteś, oraz ze swoich dotychczasowych osiągnięć.

Jeśli urodziłeś się 18.

Jest to jedna z najbardziej wszechstronnych liczb, ponieważ redukuje się do 9, a liczba 18 jest podwójną 9.Jesteś obdarzony zdwojoną mocą wibracji liczby 9.Oznacza to, że potrafisz zrobić wszystko, a nawet więcej niż ktokolwiek inny.Posiadasz dar przekazywania, więc wykorzystaj go i nauczyć innych zrozumienia.Bądź bardziej cierpliwy.

Jeśli urodziłeś się 19.

Jesteś bardzo wrażliwą osobą i nie krępujesz się okazywać swoich uczuć, czy to w słowach czy w zachowaniu.Jesteś zmienny w uczuciach.Zawsze w ruchu poszukujący nowych doświadczeń, patrzysz na życie jako na natchnienie dla każdego nowego dnia. Twoje osądy są zawsze uczciwe i prawdziwe.

Jeśli urodziłeś się 20.

Jesteś osobą pełną ciepła.miłości,delikatności, wyrozumiałości i wspaniałomyślności, czyli masz wszystkie zalety aby zostać świętym.Jesteś idealnym rodzicem,współmałżonkiem,przyjacielem czy partnerem.Jesteś oddany i skłonny do poświęceń, powinieneś uważać aby nie trwonić całej energii na kimś innym, nie zostawiając nic sobie.

W kolejnej części omówię cyfry od 21 do 31.Mam nadzieję, że poznanie tych energii i towarzyszących im mocy pomoże ci zrozumieć siebie oraz otaczających cię ludzi.

 

 


, odwiedzin: 129727
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.