Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1828 Wróżka Agnes 2019-01-09 0

Finanse liczb numerologicznych

Tarot Karty Cygańskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...468 4.90 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...022 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Możliwości finansowe poszczególnych liczb numerologicznych.


Numerologiczna jedynka

Błyskotliwy umysł jedynki dąży do wyrażenia talentu twórczego oraz zdolności kierowniczych. Skłania ją to bardziej do zajęć umysłowych niż fizycznych. Dobrze się czuje pracując na swój rachunek lub na stanowiskach o dużej swobodzie działania. Współpraca z innym idzie jej ciężko, gdyż lubi narzucać swoje zdanie. W pracy nie znosi nudy i ograniczeń, toteż powinny szukać takiej pracy, która da im możliwość niezależności. Łatwo zarabia pieniądze, ale i łatwo je traci, często żyjąc ponad stan, dlatego powinny dążyć do roztropności, by zrównoważyć swoją skłonność do próżności. Przypisany jest im sukces zawody.

 

Numerologiczna dwójka

Mocna strona dwójek to dyplomacja i takt, dlatego wybijają się w tych dziedzinach. Są jednostkami bardzo wartościowymi, ale nigdy nie wybiją się na szczeble kierownicze. Ponieważ są osobami perfekcyjnymi i odpowiedzialnymi, mogą zajmować każde samodzielne stanowisko. Jednak cały czas potrzebują uznania i potwierdzenia, ze wykonują swoją pracę dobrze. Taki bodziec jest im potrzebny, by wzmocnić swoje poczucie wartości, gdyż wątpią w swoje zdolności i wymagają bezustannej afirmacji. Nie będą liderami, ale grupie są potrzebni, by zapracować na sukces innych. Z powodu nadmiernej ostrożności spełniają się bardziej jako pracownicy, ale nie jako właściciele.

 

Numerologiczna trójka

Artystyczny temperament oraz kreatywność powodują, że trojka nie powinna wybierać zawodów praktycznych i konwencjonalnych. Potrzebują otoczenia wielu ludzi. Ich wytrwałość i pogoda ducha sprawia, że łatwo nawiązują kontakty, wykorzystując je praktycznie. Muszą jednak uczyć się skupienia, żeby dokończyć rozpoczęte działanie. Z łatwością zarabiają pieniądze, ale też z łatwością je tracą. Hojni i rozrzutni, nie potrafią planować wydatków, ani oszczędzać. Są zdania, że pieniądze służą do wydawania. Wydają więc szczodrze swoja, jak i cudze. Dobrze byłoby, gdyby powierzyli zarządzanie swoimi finansami innym osobom.

 

Numerologiczna czwórka

Czwórka pracuje z wielkim poświęceniem, na każdym stanowisku. Jest skrupulatna i cierpliwa, a zarazem umie koncentrować się nad powierzonym zadaniem. Pracują bez wytchnienia, aż nie osiągną stabilnej pozycji zawodowej. Jest uczciwa i odpowiedzialna i oddaje się pracy bez reszty. Pracują na najwyższych obrotach i nigdy nie rezygnują, gdyż cechuje je duże poczucie odpowiedzialności i nie lubią słów krytyki. Są odporne i mają dużą wolę walki. Nie są może zbyt twórcze, to jednak przodują we wszystkich dziedzinach technicznych i rzemieślniczych.

 

Numerologiczna piątka

Piątki są wszechstronne, inteligentne, obdarzone zdolnościami twórczymi i postępowymi ideałami. Najważniejsze jest dla nich życie na pełnych obrotach oraz wyszukiwanie coraz to nowych wyzwań, a nade wszystko unikanie nudy. Rutyna i monotonia potrafią je zniszczyć przeobrażając w osoby wybuchowe i zgorzkniałe. Spięte i niecierpliwe, chcą jak najszybciej osiągnąć swoje cele, dlatego mogą porzucić studia lub swoje długofalowe plany. Powinni wybierać takie zawody, które dają możliwości badawcze, rozwijają wyobraźnię uczą szybkiego i dynamicznego myślenia, ale jednocześnie pozwalają na swobodę działania. Pieniądze nie są ich głównym celem, są to są, nie ma to nie ma, byle się tylko coś ciekawego w ich życiu działo.

 

Numerologiczna szóstka

Obdarzone dużym poczuciem rytmu, równowagi, barwy i estetyki. Znamienne uzdolnienia do pomocy społecznej lub innej działalności opiekuńczej. Przed podjęciem decyzji o wyborze kariery zawodowej, szóstki muszą umieć rozróżnić sprawy domowe od spraw zawodowych. Ich zbyt duże przywiązanie do bliskich, może zaważyć na wyborze kariery. Mogą odrzucić propozycję, która na dłuższy czas oddzieli ich od domu. Pieniądze są celem do osiągnięcia upragnionej wygody. Nie są zbyt szczodre. Wychodzą z założenia, że skoro rodzina ma zaspokojone wszystkie potrzeby, to po co im pieniądze. Nie obnoszą się z tym co posiadają. Nie zadłużają się również i nie mają żadnego zrozumienia, dla tych, którzy postępują inaczej. Nie mają dużych ambicji, toteż nie walczą o władzę, sukcesy czy pieniądze. Nie lubią też ryzykować i dlatego skupiają się na dniu bieżącym, niż na niepewnym jutrze.

 

Numerologiczna siódemka

Ludzie o tej wibracji pracują dobrze tam, gdzie wymagana jest jakość i solidność. Dzięki analitycznemu myśleniu drobiazgowo badają wszystko i lubią docierać do sedna sprawy. Bardzo szybko zdobywają zaufanie współpracowników. Są przez nich podziwiani za wiedzę i kulturę osobistą. Najlepiej pracuje im się na własny rachunek lub pod kierownictwem osób, które szanują za wiedzę. Niezbyt dobrze czują się w spółkach, chyba, ze wspólnicy są tak jak oni, perfekcyjni we wszystkim, a umowa pozwala im na dużą swobodę. Podejmując decyzję są aktywni i wytrwali w działaniu. Nie ustępują zanim nie osiągną swojego celu. Nie są rozrzutne, zadowalają się tym co zarabiają i umieją oszczędzać.

 

Numerologiczna ósemka

Wyznaczenie celu i dotarcie do niego, dla ósemek jest wyznacznikiem strony branżowej. Instynktownie wyczuwają ryzyko, dlatego ryzykują tylko wtedy, gdy wszystko mają pod kontrolą. Znakomici organizatorzy, nigdy nie planują na małą skalę. Wpinają się powoli, ale o własnych siłach i na ogół osiągają swój cel. Są bardziej materialistyczne od innych wibracji. Ich umysł koncentruje się na praktycznych stronach życia, a nie na rozważaniach filozoficznych. Najlepiej ze wszystkich wibracji potrafią zarabiać pieniądze. Zdobywają fortuny, które czasem zabezpieczają całym dorobkiem swojego życia, co może być ryzykowne.

 

Numerologiczna dziewiątka

Otwarty umysł, zdolność obserwacji i łatwość do pokonywania trudności, daje dziewiątkom możliwość do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie. Biorąc jednak pod uwagę cechy charakteru szczególnie predysponowane są do zawodów związanych z pomocą społeczną i humanitarną. Wachlarz ich uzdolnień jest bardzo szeroki, ale ujście zdolnościom daje im powołanie humanistyczne, artystyczne i intelektualne. Nienasycona ciekawość i żądza wiedzy przyczyniają się do tego, ze są uczniami przez całe życie, znajdując zawsze coś co ich zaciekawi. Skromne i powściągliwe dziewiątki pragną życia skromnego i nieskomplikowanego, ale za to pełnego swobody. Jeśli spadnie na nie fortuna, spełniają swoje marzenia, pomagając innym.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Agnes
Wróżka Agnes
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...022 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Wróżka Agnes, odwiedzin: 1828
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.