Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1583 Kirke Gaja 2018-03-28 5

Energia Aniołów

01 Kirke Gaja
POLSKI 
Promocja
Tarot Numerologia Karty Cygańskie
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...266 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Energia Aniołów w ludzkiej postaci to nic innego jak czyści mentalnie, emocjonalnie ludzie, którzy w sposób naturalny poddają się energii anielskiej, przyjmują ją i są w stanie realizować plan działania nakierowany na pomoc. Te niezliczone zastępy anielskie nie są tylko przydzielone jednostce, ale działają na tak by służyć całej ludzkości.


Można te siły anielskie w ludzkiej postaci przywoływać w każdej chwili, w każdym momencie. Będą one opiekować się człowiekiem i stwarzać mu takie sytuacje by mógł poczuć się bezpiecznie, by mógł wybrać właściwą drogę, najbezpieczniejszą dla niego.

Natomiast kiedy zostanie już wypełnione zadanie, pomoc zostaje zrealizowana energia wraca do swego źródła, do swego królestwa.

Są to energie schodzące w razie potrzeby. Energie te dają sile przesłanie, że można działać poprzez człowieka i warto się zastanowić kiedy i w jakich okolicznościach doświadczyliśmy takiego działania. Energia ta też może dać sygnał, że jeśli nie doświadczyliśmy takiej pomocy czy też ciężko nam ją uzyskać, byśmy podnosili swoje wibracje tak by doświadczyć tej anielskiej pomocy.

Przesłanie od aniołów w ludzkiej postaci brzmi: "Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć o czym śniłeś". Warto więc podwyższyć swe wibracje, wyostrzyć zmysły postrzegania by móc swobodnie doświadczać ich pomocy.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kirke Gaja
Kirke Gaja
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...266 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Kirke Gaja, odwiedzin: 1583
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.