Pomocnik
Sugestia

1885 Kirke Gaja 2018-03-28 5

Energia Aniołów

Tarot Karty Cygańskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Energia Aniołów w ludzkiej postaci to nic innego jak czyści mentalnie, emocjonalnie ludzie, którzy w sposób naturalny poddają się energii anielskiej, przyjmują ją i są w stanie realizować plan działania nakierowany na pomoc. Te niezliczone zastępy anielskie nie są tylko przydzielone jednostce, ale działają na tak by służyć całej ludzkości.


Można te siły anielskie w ludzkiej postaci przywoływać w każdej chwili, w każdym momencie. Będą one opiekować się człowiekiem i stwarzać mu takie sytuacje by mógł poczuć się bezpiecznie, by mógł wybrać właściwą drogę, najbezpieczniejszą dla niego.

Natomiast kiedy zostanie już wypełnione zadanie, pomoc zostaje zrealizowana energia wraca do swego źródła, do swego królestwa.

Są to energie schodzące w razie potrzeby. Energie te dają sile przesłanie, że można działać poprzez człowieka i warto się zastanowić kiedy i w jakich okolicznościach doświadczyliśmy takiego działania. Energia ta też może dać sygnał, że jeśli nie doświadczyliśmy takiej pomocy czy też ciężko nam ją uzyskać, byśmy podnosili swoje wibracje tak by doświadczyć tej anielskiej pomocy.

Przesłanie od aniołów w ludzkiej postaci brzmi: "Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć o czym śniłeś". Warto więc podwyższyć swe wibracje, wyostrzyć zmysły postrzegania by móc swobodnie doświadczać ich pomocy.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kirke Gaja
Kirke Gaja
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Kirke Gaja, odwiedzin: 1885
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.