Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-22
na żywo godz. 21:00

6781 Janusz JAsny 2018-03-27 11

On (Ona) odszedł! Czy wróci? cz. II

Tarot Jasnowidzenie Przyjaźń i uczucia w zodiaku
Uczucia, Samopoczucie, Finanse
0048224 452 410 POLSKA I ZAGRANICA 3.80 zł brutto
708 588 033 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

„Rytuał Odzyskania Partnera (Partnerki)”

Ludzie młodzi i ludzie w średnim wieku, ale też starsi, pytając o partnera, który odszedł ze związku, nie są pogodzeni z tą sytuacją i najczęściej, na różne sposoby, próbują odzyskać dawną relację. Gdy wiele sposobów zawodzi, albo... gdy zawiodły ich już sposoby wszystkie, gotowi są sięgnąć także do naszych rytuałów...No, cóż, tonący chwyta się każdej deski ratunku i bardzo dobrze, że tak robi, zamiast tylko tonąć...


Pierwsza najważniejsza uwaga - „Rytuał Odzyskania Partnera”, podobnie zresztą jak inne, należy do białej magii i rytuał taki nie może być zastosowany przeciwko, czy powiedzmy wbrew woli byłego partnera (partnerki). No, po prostu, nie ma takich działających opcji, ani takich cudów,a biała magia wtedy zwyczajnie nie zadziała!

Kiedy, więc warto skorzystać z „Rytuału Odzyskania Partnera”? Po pierwsze wtedy, gdy wróżbita zobaczy szanse w przyszłości dobrego powrótu tej relacji. Po drugie, gdy osoba chcąca powrótu ukochanej (ukochanego), zanim jeszcze doszło do dialogu z wróżbitą, także znalazła przynajmniej cień takiej szansy. Po trzecie, gdy zostaną odkryte pewne wątpliwości u osoby, która powinna powrócić i do której ma być skierowany cały rytuał, a powroty do relacji, wbrew panującym opiniom, nie są rzadkością.

Jeśli nie istnieje którykolwiek z tych trzech wymienionych wyżej, czynników, to ja, osobiście, bardziej polecam potrzebującym „Rytuał Odcięcia Śię”, niż „Odzyskania Partnera”, ale,oczywiście moi goście, w portalu ezoterycznym, są suwerenami i to Oni o wszystkim ostatecznie decydują.

Ludzie w dzisiejszym świecie, a zwłaszcza mężczyźni, ale nie tylko oni, bardzo często ulegają -powiedzmy - zasadzie konsekwencji działania. Skoro powiedziałem A i B, to muszę powiedzieć C i D i tak dalej,mimo że kierunek tej drogi, którą obrałem, przestał się mi zupełnie podobać, a na tej drodze spotkałem kogoś, kto nie odpowiada mi obecnie w ogóle, mimo pierwszego, dziwnego zauroczenia (uroku?). Urok - to osobna kwestia, do przedstawienia innym razem. Tutaj można powiedzieć,że rytuały, to - dobre antidotum na tzw. uroki w sferze uczuć.

„Rytuał Odzyskania Partnera” musi napotkać u odbiorcy,jeśli można tak powiedzieć, myśli tożsame z chęcią powrotu do dawnej, poprzedniej relacji i tak faktycznie często dzieje się, więc, z tego powodu - gra bywa warta świeczki...

Najlepsza technika „Rytuału Odzyskania Partnera” wypraktykowana przeze mnie (inni wróżbici mają inne techniki, i wcale nie powiem,że są gorsze), jest prosta, tym niemniej warto na wstępie wyjaśnić kilka podstawowych zasad.

Rytuał wypowiada osoba chcąca powrotu partnera, a nie wróżbita. Natomiast wróżbita wzmacnia ten rytuał. U mnie, przynajmniej, nigdy nie dzieje się odwrotnie, bo tak bywa najskuteczniej. Warunki wypowiedzenia i wysłania rytuału zostają wcześniej dokładnie przedstawione, a techniczne wątpliwości rozpraszane są tak długo, aż znikną zupełnie. Siła rytuału jest tym większa, im mniej błędów popełni osoba wykonująca go, dlatego bardzo sensowne jest rozpraszanie tych wątpliwości do skutku, co, w naszych warunkach, można spokojnie czynić, nie ponosząc z powodu tych dodatkowych pytań żadnych dodatkowych jeszcze kosztów.Kto pyta, nie błądzi, a zatem, zapraszam....


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Janusz JAsny
Janusz JAsny
708 588 033 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Janusz JAsny, odwiedzin: 6781
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.