Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1519 Moka 2018-01-11 8

Znak chiński - Szczur

01 Moka
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Wahadełko
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...442 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...035 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Mamy grudzień a tym miesiącem w zodiaku chińskim rządzi Szczur. To stworzenie niezmiernie inteligentne a tym samym człowiek urodzony w tym znaku. On jako pierwszy zjawił się na wezwanie Buddy, mimo że jest niezmiernie sparty, nie cierpi gdy ktoś nakazuje mu co ma robić, to w tym przypadku, wyprzedził swoich jedenastu towarzyszy zodiaku.


Ma wręcz bzika na punkcie swojej autonomii, niezależności,  poczucia własnej wolności, nie w jego stylu jest biec z klapkami na oczach za tłumem. Ciężko odmówić mu kąśliwego języka. Gdy ktoś nazbyt śmiało przekracza jego ustalone  granice, a jest on niezmiernie introwertyczny, staje się wręcz mściwy, nieuprzejmy i krytycznie agresywny. Ta krytyka sprawia mu wręcz dużo przyjemności i częściej jest to jego zaleta niż wada. Jednak w pierwszym kontakcie, to sam miód, a gdy wyczuje dla siebie korzyści, bije z niego uprzejmość i ogromny osobisty urok. Jednak to pozorne uzewnętrznianie się,  dlatego wyrachowanie nie jest mu obce a także manipulacja drugą osobą. Lubi przekraczać granice, balansować na granicy dobrego smaku, droczyć się z normami i ustalonym porządkiem.

 Ciężko go przeniknąć, nigdy nie wiadomo co tak naprawdę myśli, nie lubi się zwierzać, mocno chroni swój środek i to co w nim się znajduje. Jego intelekt działa na 200%, marazm i nuda go zabija, codzienne obowiązki i zobowiązania nie najlepiej przyjmuje i znosi,  dlatego często ma rozbiegane myśli, kombinując co by tu wymyślić. To bardzo kreatywny typ osobowości. Dla niego życie najlepiej, gdyby składało się z wyjątkowych wydarzeń i zdarzeń.  Gdy nie robi nic staję się nieznośny dla otoczenia wręcz „upierdliwy”.

Na co dzień ciężko z nim żyć, ale pewne jest, że z tą osobą nie będzie nigdy nudno. Jego zwariowane pomysły, tendencje do mocnych przeżyć i wielka namiętność często doprowadza go jednak do burzliwych związków i relacji.  w których raz wchodzi w rolę agresora, gdzie druga strona, często ma problem- o co mu naprawdę chodzi i czego się czepia, za drugim razem w rolę ofiary. Taka „jazda” wpisana jest w jego rejestr.

Zycie domowe, rodzinne jest dla niego do zaakceptowania o ile nie obarcza się go obowiązkami i problemami, ale rodzicem jest wspaniałym, dbając o intelektualny rozwój swoich pociech.

Pieniądze są dla niego ważne, nie lubi sobie odmawiać w przyjemnościach, dlatego oszczędzanie nie jest jego mocną stroną. Chwilami wręcz brak mu rozsądku w tym temacie. Jest w stanie wydać dużą kwotę, aby uszczęśliwić bliską osobę, chociaż najczęściej siebie. Lubi w ten sposób cieszyć się życiem. To taka mieszanka między skąpcem a niezmiernie hojnym człowiekiem. Życie najczęściej spędza w komfortowych warunkach, a także na podróżach, które uwielbia, najlepiej w miejsca mało odkryte przez tłumy.

W życiu zawodowym nieźle cwaniaczy, ma silne cechy przywódcze,  tak pokieruje sytuacja i zadaniami zawodowymi, aby jak  najmniej się napracować. Dlatego na pierwszy plan wysuwają się jego zdolności organizacyjne, menadżerskie, strategiczne. Praca w sztywnych godzinach od-do, warowanie na miejscu i nudna rutyna go wypala. Musi mieć przestrzeń nie tylko dla swej ruchliwej natury alei dla realizacji swoich idei.

Jego pora roku to zima, miesiąc grudzień, żywiołem woda. Planeta rządząca Jowisz. Godziny przypisane do tego znaku to 23-1.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Moka
Moka
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...035 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Moka, odwiedzin: 1519
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.