Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
1260 Moka 2017-10-16 6

Świnia w horoskopie chińskim

01 Moka
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Wahadełko
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...442 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...035 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

To zwierzę przyszło ostatnie na zawołanie Buddy i tym samym jest ostatnim zwierzęciem w chińskim zodiaku. Chińczycy utożsamiają z nią wrodzoną odwagę, szlachetność i obfitość. U nas niestety najczęściej kojarzy się ją z żarłocznością, niemożnością panowania nad instynktami, czy wręcz ze sprośnością.


Znak świni to znak ludzi, dla których najważniejsze są uczucia, które w dniu dzisiejszym nie należą do najmodniejszych a więc wyrozumiałość, dobroć a wręcz altruizm oraz tolerancja i ufność, która nazbyt często haczy o naiwność. Dlatego też,  często niestety, przedstawiciele tego znaku, padają „łupem” znaków bardziej przebiegłych i cwanych.

Świnie mają wielkie serce i współczucie, potrafią wszelkie niegodziwości  ludzkie wytłumaczyć, jednak nie ma dla nich nic gorszego, niż łamanie prawa. Wtedy, wręcz przemieniają się niebezpiecznych fanatyków.

Oczywiście posiadają i wady są niezmiernie uparte i zawzięte, ciężko nacisnąć im na odcisk, jeśli jednak tak się stanie taranują swego przeciwnika z wielką bezwzględnością. Mają kłopot wyborami i decyzjami, wahają się, wiercą ociągają. Przez całe życie potrafią rozpamiętywać swoje niepowodzenia i stracone okazje.

Świetnie czują się pośród zieleni, kwiatów, póli lasów. Preferuje wąskie grono znajomych, najlepiej odnajdują  się w małym domku z ogródkiem, o który niezmiennie dbają. Ciągle coś malując, tapetując, odnawiając. Jednak  świnia nie  zabiega zbytnio o status materialny, choć lubi zapraszać bliskich na smaczne jedzenie i na nie duże kwoty wydawać. I w tym przypadku sam na własne życzenie hoduje sobie u swego boku ludzi, którzy jak pasożyty potrafią opróżnić  świni lodówkę. Docenia luksus i komfort jednak potrafi się tego wyrzec w imię miłości. Tudzież przez długi czas oszczędzać, by zupełnie bezmyślnie uzbieraną kwotę wydać na własne przyjemności, czy nietrafioną inwestycję. Generalnie świnia w tej sferze życia jak widać, ma podejście dwuznaczne. Nawet jeśli sama nie jest w stanie się dorobić, to i tak znajdzie kogoś, kto im ten dostatek  zapewni, więc swój żywot i tak najczęściej  kończą w dobrobycie.

W miłości trudna, posesywna, zaborcza i mocno zazdrosna, nie może żyć bez miłości fizycznej podczas której jest  namiętna i zmysłowa. Z postawą „wszystko i natychmiast”.

Ich zawodowe ambicje są mocno okrojone. Wybierając zawód kierują się rozsądkiem, nie dla nich kreatywność i innowacyjność, dlatego wykonywane przez nich  profesje są nazbyt często spotykane i rynek pracy najczęściej już jest mocno nasycony takimi pracownikami a im z trudem przychodzi rywalizacja i walka o wyższe stanowiska. Ona wręcz unika współzawodnictwa, zdecydowanie życie prywatne bierze górę nad zawodowym.                                                                          

W horoskopie klasycznym Chiński znak Świni przypisany jest dla znaku Skorpiona.

--------------------------------------------
www.wrozbyonline.pl - Twoja wróżka online


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Moka
Moka
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...035 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Moka, odwiedzin: 1260
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.