Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1725 Moka 2017-10-16 8

Świnia w horoskopie chińskim

01 Moka
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Wahadełko
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...442 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...035 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

To zwierzę przyszło ostatnie na zawołanie Buddy i tym samym jest ostatnim zwierzęciem w chińskim zodiaku. Chińczycy utożsamiają z nią wrodzoną odwagę, szlachetność i obfitość. U nas niestety najczęściej kojarzy się ją z żarłocznością, niemożnością panowania nad instynktami, czy wręcz ze sprośnością.


Znak świni to znak ludzi, dla których najważniejsze są uczucia, które w dniu dzisiejszym nie należą do najmodniejszych a więc wyrozumiałość, dobroć a wręcz altruizm oraz tolerancja i ufność, która nazbyt często haczy o naiwność. Dlatego też,  często niestety, przedstawiciele tego znaku, padają „łupem” znaków bardziej przebiegłych i cwanych.

Świnie mają wielkie serce i współczucie, potrafią wszelkie niegodziwości  ludzkie wytłumaczyć, jednak nie ma dla nich nic gorszego, niż łamanie prawa. Wtedy, wręcz przemieniają się niebezpiecznych fanatyków.

Oczywiście posiadają i wady są niezmiernie uparte i zawzięte, ciężko nacisnąć im na odcisk, jeśli jednak tak się stanie taranują swego przeciwnika z wielką bezwzględnością. Mają kłopot wyborami i decyzjami, wahają się, wiercą ociągają. Przez całe życie potrafią rozpamiętywać swoje niepowodzenia i stracone okazje.

Świetnie czują się pośród zieleni, kwiatów, póli lasów. Preferuje wąskie grono znajomych, najlepiej odnajdują  się w małym domku z ogródkiem, o który niezmiennie dbają. Ciągle coś malując, tapetując, odnawiając. Jednak  świnia nie  zabiega zbytnio o status materialny, choć lubi zapraszać bliskich na smaczne jedzenie i na nie duże kwoty wydawać. I w tym przypadku sam na własne życzenie hoduje sobie u swego boku ludzi, którzy jak pasożyty potrafią opróżnić  świni lodówkę. Docenia luksus i komfort jednak potrafi się tego wyrzec w imię miłości. Tudzież przez długi czas oszczędzać, by zupełnie bezmyślnie uzbieraną kwotę wydać na własne przyjemności, czy nietrafioną inwestycję. Generalnie świnia w tej sferze życia jak widać, ma podejście dwuznaczne. Nawet jeśli sama nie jest w stanie się dorobić, to i tak znajdzie kogoś, kto im ten dostatek  zapewni, więc swój żywot i tak najczęściej  kończą w dobrobycie.

W miłości trudna, posesywna, zaborcza i mocno zazdrosna, nie może żyć bez miłości fizycznej podczas której jest  namiętna i zmysłowa. Z postawą „wszystko i natychmiast”.

Ich zawodowe ambicje są mocno okrojone. Wybierając zawód kierują się rozsądkiem, nie dla nich kreatywność i innowacyjność, dlatego wykonywane przez nich  profesje są nazbyt często spotykane i rynek pracy najczęściej już jest mocno nasycony takimi pracownikami a im z trudem przychodzi rywalizacja i walka o wyższe stanowiska. Ona wręcz unika współzawodnictwa, zdecydowanie życie prywatne bierze górę nad zawodowym.                                                                          

W horoskopie klasycznym Chiński znak Świni przypisany jest dla znaku Skorpiona.

--------------------------------------------
www.wrozbyonline.pl - Twoja wróżka online


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Moka
Moka
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...035 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Moka, odwiedzin: 1725
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.