Pomocnik
Sugestia

1618 Moka 2017-10-06 10

I Ching

Moka
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Wahadełko
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
0048224 452 442 POLSKA I ZAGRANICA 6.00 zł brutto
708 888 091 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

(...)"Co do tysięcy pytań, wątpliwości, sprzeciwów i tym podobnych, jakie budzi ta osobliwa księga - nie mogę na nie odpowiedzieć. Jednemu jej duch zda się jasny jak dzień, drugiemu niewyraźny niczym zmrok, innemu ciemny jak noc. Ten, kto nie jest z niej zadowolony, nie musi jej przecież używać, a ten, kto nie może się z nią zgodzić, nie jest zobowiązany do uznawania jej za prawdziwą. Niech Yijing idzie w świat dla dobra tych, którzy potrafią rozpoznać jej sens."

Carl Gustav Jung w książce Podróż na Wschód


O czym pisał Jung? O  księdze I Ching, starej chińskiej Księdze Przemian, która obok Ba Zi, czyli czterech  filarów przeznaczenia a jeszcze prościej pisząc –chińskiej astrologii, a także feng-shui, czyli systemu badającego wpływ środowiska  na nasze życie, stanowi kanon chińskiego metafizycznego systemu. Księga ta jest jednym z najstarszych dokumentów na świecie.Składa się ona z 64 rozdziałów zapisanych XI w. p.n.e. pod postacią heksagramów. Każdy heksagram składa się z 6 linii, które mogą przybrać wartość yang lub ying. Stworzona została przez legendarnego cesarza Fuxi. Jest ona starożytnym traktatem filozoficznym. Każdy heksagram opisuje sposób, w jaki porusza się energia, daje pojęcie, czego można oczekiwać od sytuacji i jak najlepiej działać w jej obrębie. Tytuły heksagramów dostarczają najprostszych odpowiedzi - takich jak wycofywanie, zbliżanie, gromadzenie, wewnętrzna prawda, oczekiwanie. ..) czyli diagnozuje teraźniejszość, przewiduje przyszłość ale i daje rady jak osiągnąć zamierzony cel.Zapewnia  wsparcie oraz głęboki, intuicyjny wgląd w stan naszego umysłu, ciała i duszy, sugerując odpowiedzi i rozwiązania, które moglibyśmy przegapić.

Oczywiście nie sugeruję, abyście porzucili swój intelekt i zapomnieli o swoim umyśle.Po prostu zachęcam do otwarcia się na nieco, więcej niż  myślenie szablonowe.

--------------------------------------------
www.wrozbyonline.pl - wróżby, astrologia


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Moka
Moka
708 888 091 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Moka, odwiedzin: 1618
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.