Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1782 Tarocistka Agnelya 2017-09-12 5

Magia koloru

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Kolory od zawsze odgrywają ważną rolę w naszym życiu zarówno prywatnym jak i biznesowym. Są istotne nie tylko przy kreowaniu osobistego wizerunku, ale też ważną rolę odgrywają np. w logo firmy, witrynach sklepowych i stronach www.  Kiedy medytujemy, czy robimy jakiś rytuał choćby podnoszący nasze wibracje używamy też koloru.


Dziś skupimy się na magii kolorowych świec.
Mamy świece bezzapachowe i przeróżnie pachnące dające niewątpliwe doświadczenie na nasze zmysły. Świece te możemy stosować w różnych intencjach, a także jak wspomniałam by podnieść sobie wibracje, kiedy za oknem zimno, deszcz i jesteśmy ospałe, zmęczone możemy zapalić ładną, zapachowa świece, która wprowadzi nas w radosny nastrój, płomień świecy da uczucie ciepła.
Zgodnie z nauką magii świec każdego dnia możemy użyć innego koloru i tak:
poniedziałek złota lub żółta
wtorek biała lub srebrna
środa czerwona
czwartek różowa
piątek niebieska
sobota zielona
niedziela fioletowa
Jeśli chodzi o poprawę samopoczucia możemy też zapalić świece, np.
niebieską kiedy cierpimy na bezsenność,
kiedy jest nam zimno i mamy przysłowiowy dół świeca pomarańczowa lub różowa wprowadzi nas w radosny nastrój.
Biała świeca i srebrna  oczyszcza negatywne energie, a kiedy chcemy przyciągnąć pieniądze, obfitość intencyjnie palimy świece zieloną, pomarańczowa daję siłę i energię podczas np. uczenia się do egzaminów, świeca czarna ochronnie i podczas odsuwania od nas negatywnej energii od innych ludzi, czarnej magii. Ostrożnie podchodźmy  z intencjami do czarnej świecy.  Żółta,  kiedy chcemy coś zamanifestować, pobudzić do działania.
Oczywiście samo intencyjne zapalenie świecy nie wystarczy, wcześniej trzeba taką świece namaścić np. olejem z oliwek, napisać na niej imię, datę urodzenia. Podczas tej sesji należy skupić się na intencji /na zamiarze w jakim celu palimy. Jeśli wybierzesz już konkretną intencję, świece i namaścisz  ją, aby zwiększyć moc możesz na świecy napisać afirmację i robić taki rytuał przez 7 dni. W magii miłosnej wzmacniającej uczucie najskuteczniejsza jest świeca Adama i Ewy w kolorze czerwonym.


Nie biorę odpowiedzialności za to jak wykorzystasz te informacje a także za ich powodzenie lub nie bo musisz pamiętać, że magię traktujemy z przymrużeniem oka. 

--------------------------------------------
www.wrozbyonline.pl - wróżby, astrologia


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 1782
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.