Pomocnik
Sugestia

1614 Kirke Gaja 2017-09-05 6

Energia Archanioła Metatrona

Tarot Karty Cygańskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Archanioł Metatron to energia, która raz doświadczyła życia ludzkiego, był człowiekiem. Znany był jako Enoch, ten który "chodził z Bogiem" i został wprowadzony do nieba.


Tam stał się Archaniołem. Energia nazywana jest również Kanclerzem Nieba, Aniołem Konwencji, Królem Aniołów. Atrybutem jego jest Księga Życia, Księga Akaszy wraz z zapisami karmicznymi, którą trzyma w rękach. Wszystkie nasze czyny rejestruje w owej księdze. Metatron jest również bardzo wysoko postawioną istotą. Zarządza wszelkimi zdarzeniami, które są odnotowane w Księdze Akaszy oraz wszystkimi Aniołami, które współpracują z nami przy tych wydarzeniach wspomagając nas. Metatron ukazuje się jako energia ognista, jego głowa, twarz wygląda jak kula ognia, niczym Słońce. Często ukazywany jest w bardzo jasnym wręcz nienaturalnym białym, mieniącym się, brylantowym świetle, z którego emanują tęczowe błyski. Jest energią, która stanowi pomost między człowiekiem, a świętością. Jest potencjałem, który podtrzymuje ludzkie życie. Dlatego też możemy szukać u tej energii wszelkiej pomocy w działaniach, które mają zaistnieć materialnie, namacalnie w naszym życiu. Uczy równowagi między tworzeniem, braniem a dawaniem. Metatron pomaga odnaleźć właściwą miarę w miłości, pracy i odpoczynku, tak że żyjemy zachowując równowagę, zdrowe życie, harmonię i spokój. Współpracujemy z tą energią kiedy bardzo chcemy włożyć wysiłek i trud w jakąś czynność np. tworzenie relacji międzyludzkich, porzucanie uzależnienia. To siła twórcza, siła wyrazu, daje nam bardzo dużo mocy. W czasie łączenia się z nim, z jego energią warto prosić: "Metatronie ucz mnie, jak wykorzystać dary losu i realizować plany karmiczne"


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kirke Gaja
Kirke Gaja
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Kirke Gaja, odwiedzin: 1614
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.