Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.
Advertisement

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Wieczor_sd PiotrDacjuszGorski

Piotr Dacjusz Górski

Zapraszamy 2017-04-25
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Timur

Timur

Zapraszamy 2017-04-25
na żywo godz. 20:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 24.04.17- 30.04.17 t. opracowała Wróżka Apolonia

Horoskop tygodniowy dla Barana 24.04.17 r. – 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 24.04.17 r. – 30.04.17 r.

Miłość: Miłość do baranów przyjdzie znienacka. Traf będzie chciał, iż teraz się zakochacie. Obiektem może stać się osoba, która podróżuje lub jest po prostu obcego pochodzenia. Zaciekawi Cię etniczność i awangarda. Chętnie poddasz się nowej znajomości.

Praca: Problemy w pracy zaczną się od małego zamieszania. W wyniku zwykłego niedogadania lub nieporozumienia, wynikną dla Ciebie pewne zawirowania. W końcu jednak uda Ci się wyjść z toksycznej sytuacji. Kieruj się sprawiedliwym osądem.

Finanse: Barany szukające dodatkowych pieniędzy mogą ich teraz po prostu nie znaleźć. Nie angażuj się w sprawy, które wywołują u Ciebie sprzeczne emocje. Intuicja będzie podpowiadać wycofanie. Wycisz się i poczekaj!!!

Zdrowie: Problemy na tle nerwowym wpłyną na Twoją przemianę materii. Niestety możesz zajadać swoje problemy. Nagradzając się słodyczami. Pamiętaj, to nie wpłynie dobrze na Twoja sylwetkę.

Horoskop tygodniowy dla Byka 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: Idzie czas zmian w sferze emocji. Być może zechcesz iść nowa droga z partnerem lub bez niego. Obojętnie co wybierzesz, los Cię wynagrodzi. Kieruj się głosem serca. Ono wie co jest dla Ciebie najlepsze.

Praca: Odniesiesz sukces dzięki kobiecie spod znaku lwa. Twoje szczęście zależne jest od tej przychylności. Pokaż się teraz z jak najlepszej strony. Zwyciężysz!!!

Finanse: Potrzebujesz stabilizacji na gruncie finansowym. Teraz zaczniesz oszczędzać. Da Ci to na przyszłość określoną sumę pieniędzy. Odkładaj nawet małe sumy.

Zdrowie: Zadbaj o kości i wzrok. Potrzebujesz więcej wapnia. Wzbogać swoją dietę. Trochę ruchu na świeżym powietrzu także Ci się przyda. Nie oszczędzaj na tym co dobre dla Ciebie.

Horoskop tygodniowy dla Byka 17.04.17 - 23.04.17

Horoskop tygodniowy dla Byka 17.04.17 - 23.04.17

Miłość: Zakochane byki będą teraz wybierać. Staniecie się wybredne i kapryśne. Natomiast osoby samotne znajdą miłość. Zwróćcie uwagę na przyjaźnie. Ktoś chce Was mieć tylko dla siebie.

Praca: W sferze zawodowej idzie czas zmian. Jeśli drogie byki macie dość miejsca i ludzi, którzy Was nie doceniają. Lubicie stabilizacje, lecz tu sytuacja wymagać będzie zdobycia nowych doświadczeń. Powodzenia!!!

Finanse: Zodiakalne byki otrzymają wsparcie. Zaradna kobieta z najbliższego otoczenia, będzie miała coś do zaoferowania. Nie wahajcie się z tego skorzystać. Pieniędzy Wam nie zabraknie.

Zdrowie: Sfera zdrowotna wymagać będzie od Waz znacznie większej uwagi. Skupcie się na tym co Wam doskwiera i w końcu zróbcie coś z tym. Porada u fachowej osoby pomoże i wskaże właściwą drogę. Nie odwlekajcie istotnych spraw.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: Zaufaj swoim bliskim i doceń starania osób, które chcą Twojego szczęścia na niwie uczuciowej. Dobre rady, które otrzymasz. Nauczysz się czegoś nowego. Dostrzeżesz błędy i naprawisz je.

Praca: W pracy czekają Cię gwałtowne zmiany. Rewolucja, której się nie spodziewasz pokaże Ci jednak nową drogę. Pamiętaj nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Głowa do góry!!!

Finanse: Twoje egoistyczne dość decyzje mogą kogoś bardzo urazić. Uważaj, by chęć zdobycia większych pieniędzy nie odsunęła od Ciebie ważnych osób. Los Cię teraz ostrzega.

Zdrowie: Układ kostny niestety nie da Ci teraz o sobie zapomnieć. Poczujesz dolegliwości związane ze stawami. Warto udać się prędko do lekarza lub na rehabilitacje. Nie odkładaj tego na później!!!

Horoskop tygodniowy dla Raka 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: Raki w miłości będą obdarowywane. Oczekuj nieoczekiwanego. Romantyczne kolację bardzo zbliżą Cię do ukochanej osoby. Czekają Cię upojne chwile.

Praca: Sfera zawodowa będzie pełną napięć i nieporozumień. Wszystko co teraz zrobisz może być opacznie rozumiane. Radą jest by to przeczekać pokornie. Szybko odzyskasz równowagę.

Finanse: Doświadczony człowiek z Twojego otoczenia wskaże Ci drogę do sukcesu. Twoje finanse zmienią się diametralnie. Poddaj się chwili i zaryzykuj. To Twój czas!!!

Zdrowie: Zwróć uwagę drogi raczku na swoje oczy. One mogą teraz wymagać od Ciebie pielęgnacji. Postaraj się dbać o to, by nie dochodziło do ich przemęczenia. Uwaga na stany zapalne.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: Lwy stanu wolnego będą miały okazje właśnie teraz wyjechać. W nowym zupełnie dla Ciebie miejscu znajdziesz miłość. Przypadkowe kontakty okażą się być kluczowe. Zakochasz się.

Praca: W pracy trzeba Ci będzie się znacznie bardziej wykazać. Ktoś z otoczenia będzie sprawdzał Twoje możliwości. Nie zniechęcaj się. Podejmij wyzwanie. Szlifuj umiejętności.

Finanse: Oczekujesz lepszego życia. Ciągle Ci mało. Niestety nie zauważasz, iż najcenniejsze czasem jest przed nami. Zwróć uwagę na informacje od kogoś z daleka.

Zdrowie: Cieszyć się będziesz teraz dobrym zdrowiem. Siła i witalność jest po Twojej stronie. Nic Cię nie złamie. Trenuj ciało i umysł.

Horoskop tygodniowy dla Panny 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: Twoje wysiłki w poszukiwaniu miłości przyniosą Ci wiele radości. Te panny, które mają kogoś zaintrygują swoją połówkę inwencja. Zaczniesz wpadać na szalone pomysły. Tego Wam właśnie trzeba!!!

Praca: Otrzymasz dar od losu. Może to być awans lub dodatkowa gotówka. Z całą pewnością odczujesz, że jesteś dzieckiem szczęścia. Celebruj życie.

Finanse: Lubisz mieć pewną sytuacje na gruncie materialnym. Rada starszego mężczyzny pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze. Ostatecznie pomnożysz zyski. Spełnisz swoje marzenia.

Zdrowie: Twój układ nerwowy nie ma się za dobrze. Codzienne obowiązki przytłaczają Cię. Nie dajesz sobie chwili spokoju. Ciągle biegniesz. Zwolnij tempo.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: Sfera miłosna okaże się być dla Ciebie jedną wielką tajemnicą. Coś niestety wisi w powietrzu. Zachodzisz w głowie co się zmieniło. Jeśli czegoś nie wiesz? Po prostu zapytaj!!!

Praca: Dzięki logicznemu myśleniu i pewnej dozie sprytu osiągniesz coś o czym inni marzą. Nie możesz się jednak teraz zawahać. Los sprzyja tym, który są odważni. Pamiętaj o tym!!!

Finanse: Manipulacje finansowe mogą przysparzać Ci problemów. Jeśli czujesz, że jest coś nie tak, odłóż plany na później. Nie rób niczego na siłę.

Zdrowie: Zwróć uwagę na swoje serce. Nie ignoruj znaków. Kwestia ciśnieniowa może okazać się problematyczną. Dlatego nie zwlekaj w takim przypadku z wizytą u lekarza.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: Twoje serce drogi skorpionie może nie być zdecydowane. Będziesz bujać w obłokach. Niestety możesz przegapić to co jest istotą. Spójrz w głąb siebie i zapytaj czego pragniesz.

Praca: Spryt i dyplomacja będą kluczem by osiągnąć jakąś korzyść w sferze zawodowej. Obserwuj i zbieraj informacje. Nie dziel się spostrzeżeniami. Awans jest blisko!!!

Finanse: Skorpiony poszukujące szczęścia na niwie materialnej znajdą je. Będziecie je świętować wśród bliskich. W końcu poczujesz, że możesz wydać znacznie większą sumę pieniędzy. Obdaruj siebie i innych.

Zdrowie: Twoje dłonie, ale i stopy będą newralgicznymi punktami. Zadbaj o właściwe pozycje i ruch. Masaże będą wskazane. Nie rób niczego na siłę.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: Dokonasz teraz strzelcu jakiś rozliczeń. Czy to w związku czy też w swoim życiu. Będzie to potrzebne, by coś zmienić w życiu. Staraj się już nie popełniać tych samych błędów.

Praca: Kobieta z Twojego otoczenia wskaże Ci nową pracę. Wahać się będziesz. Nie możesz zbyt długo podejmować decyzji. Los będzie Ci sprzyjał, ale wymagać będzie od Ciebie konkretnej i zdecydowanej postawy.

Finanse: Nie bierz teraz na siebie zbyt wiele zobowiązań. Chcesz wziąć pożyczkę? Lepiej nie. Przyjdzie na to odpowiedni czas!!!

Zdrowie: Stany zapalne i bóle mięśniowe mogą dać o sobie niestety znać. Przeciążenia organizmu wpłyną na samopoczucie. Postaraj się wziąć kilka dni wolnego. Zadbaj o wypoczynek.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: W tym okresie koziorożce poczują, iż złapały dosłownie Pana Boga za nogi. Szczęście w miłości będzie tutaj odczuwalne na każdym kroku. Pozbądź się zatem wątpliwości. Uwierz w siebie.

Praca: Praca teraz może znacznie Cię obciążać mentalnie. Zaczniesz odczuwać, iż wymagają od Ciebie za dużo. Załamiesz się, ale tylko na chwile. Masz w sobie moc transformacji.

Finanse: Szukasz pieniędzy, często przechodząc obok. Warto zwrócić uwagę na pewną kobietę z otoczenia. Ona próbuję Ci coś przekazać. Zaufaj jej radom!!!

Zdrowie: Stanowczo ostatnio prowadzisz za bardzo siedzący tryb życia. To odbiję się na kręgosłupie i stawach. Pomyśl o tym zawczasu. Nie zwlekaj!!!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 24.04.17 r. - 30.04.17 r.

Miłość: Ostatnio oddalasz się za bardzo od innych. Wiedz, że to nie pomaga ani Tobie ani bliskim. Zechciej troszkę zmniejszyć dystans. To dla Twojego dobra.

Praca: Twoje sprawy zawodowe będą ściśle powiązane z rodziną i bliskimi Ci osobami. Skorzystaj z ich sugestii. Popełniasz jakieś błędy. Daj sobie coś powiedzieć.

Finanse: Masz smykałkę do robienia pieniędzy. Wszystko co pomyślisz może być skutecznie zrealizowane. Teraz możesz śmiało ryzykować. Powodzenia drogi wodniku!!!

Zdrowie: Kwestia zaburzeń na tle hormonalnym może przysporzyć Ci pewnych kłopotów. Nie martw się!!!. Masz przy sobie właściwe osoby. Ktoś wskaże Ci dobrego lekarza.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.