Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Timur

Timur

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy klasyczny 29.08-04.09.2016 r. opracowala Wróżka Mia

Horoskop tygodniowy dla Barana 29.08.16 - 04.09.2016

Horoskop tygodniowy dla Barana 29.08.16 - 04.09.2016

Miłość: Jeśli walczysz o kogoś i zabiegasz o względy tej osoby od dłuższego czasu bez powodzenia, to teraz nadszedł ten czas, kiedy jest w końcu szansa przebić się przez tą grubą skorupę. Już początek tygodnia będzie sprzyjał namiętnym spotkaniom. Uważaj jednak w jakie relacje wchodzisz, gdyż w tym tygodniu możesz zatracić zmysły.

Praca: Bardzo duży nawał pracy u Ciebie. Być może będziesz zastępować kogoś, kto dopiero jedzie na wakacje. Zwróć uwagę na to, czy osoba ta przekazała Ci wszystkie informacje. Możesz natrafić na minę. Szukasz pracy? Rozmowa kwalifikacyjna z kobietą gwarantowana. Przyjdą wreszcie dobre wiadomości.

Finanse: Finanse się polepszą, w końcu się odbijesz. Ten tydzień będzie tygodniem dobrej passy. Nie będziesz narzekać.

Zdrowie: Mogą boleć Cię stopy. Zadbaj o pedicure domowymi sposobami lub wybierz się w tym celu do kosmetyczki. Twoje nogi będą Ci wdzięczne.

Horoskop tygodniowy dla Byka 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy dla Byka 29.08.16 - 04.09.16

Miłość: Ten tydzień będzie dla Was fantastyczny. Jest to odpowiedni okres na zawieranie nowych przyjaźni, wchodzenie w nowe związki, zawieranie związków małżeńskich. Generalnie otwiera przed Wami czas nowych możliwości i wrażeń. Nie da się tego nie zauważyć.

Praca: Byki mogą być zdenerwowane, przybite. Jednak: czy to Byki z pracą, czy bez pracy, nad Waszą karierą czuwa przychylny mężczyzna. Od niego dostaniecie na tyle wsparcia, że ten tydzień nie będzie wydawał się aż tak zły. Podnieś się i idź dalej.

Finanse: Finansowo widzę przypływ gotówki. Być może masz na tyle funduszy, by ufundować sobie dalszą podróż. Jest na to teraz sprzyjający okres.

Zdrowie: Nie obciążaj układu nerwowego. Prawdopodobnie nieprawidłowo się odżywiasz, co zaburza przyswajanie mikroelementów w organizmie. Trzeba jeść, i to z rozsądkiem.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 29.08.16 - 04.09.15

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 29.08.16 - 04.09.15

Miłość: Możesz czuć się samotna, gdzieś na uboczu. Pozostawiona sama swoim myślom i problemom. Wyjdź na miasto lub w miejsca, w których często przebywasz. Możesz trafić tam na znajomego, z którym porozmawiasz o swoich problemach. Powinno Ci wtedy ulżyć.

Praca: Jest to tydzień poszukiwań i zmian pracy. Być może część z Was będzie akurat składała wypowiedzenie. Długo broniliście się przed zmianami, ale zmiany są przecież nieuchronną częścią naszego życia. Są nieuniknione.

Finanse: I dla Bliźniąt ten tydzień przyniesie poprawę finansową. Poczujecie, że sprawy pieniężne idą w lepszą stronę. Będzie można trochę zaszaleć na zakupach. Może kupisz sobie wreszcie coś o czym marzysz od dawna?

Zdrowie: Kochani! Sprawy związane w układem rozrodczym wymagają wglądu lekarskiego. Udajcie się do lekarza. On Wam postawi teraz trafną diagnozę.

Horoskop tygodniowy dla Raka 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy dla Raka 29.08.16 - 04.09.16

Miłość: Wycieczki we dwoje, wspomnienia sprzed lat. To jest to, co zdominuje Wasz umysł. Będziecie musiały być odporne na względy jakiegoś mężczyzny. Będzie to niezmierny test dla Waszych uczuć w stosunku do aktualnego partnera. Dla singli ten tydzień zwiastuje powrót miłości sprzed lat, która nie zakończyła się w kulturalny sposób.

Praca: Wasza pozycja na rynku pracy jest stabilna. Możecie liczyć na to, że powierzone Wam zadania wykonacie z odpowiednią dokładnością, starannością i na dodatek praca ta sprawi Wam przyjemność. Jeśli z jakiejś przyczyny szukacie pracy, poszukiwania będą owocniejsze niż do tej pory. W miarę rozsądku, ale podkreślający wdzięki, strój na rozmowie kwalifikacyjnej ułatwi zatrudnienie.

Finanse: Możecie liczyć na należyte wsparcie. Może przytrafi się Wam właśnie teraz jakaś premia, wakacje pod gruszą, inne dofinansowanie do wakacji, lub podwyżka? Jeśli szykujesz się na imprezę, czeka Cię przy tym też spory wydatek.

Zdrowie: Uwaga na stany zapalne w obrębie głowy. Najbardziej na tapetę trzeba wziąć oczy. Nie siedź tyle przed telewizorem, lepiej popatrz na coś zielonego, a najlepiej wybierz się na spacer do parku. To powinno dać oczom odpocząć.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29.08.16 - 04.09.16

Miłość: Spotkasz teraz osobę, której słowa Cię oślepią. Niczego wokół nie będziesz zauważać, tylko blask bijący od tej osoby. Być może właśnie strzeli w Ciebie strzała amora. Może być to bardzo niespodziewane. Coś, czego nie oczekiwałeś Drogi Lwie w tym momencie. W stałych związkach stabilność, zaufanie i generalnie dobre porozumienie.

Praca: Restrukturyzacja w firmie, zmiana stanowiska, nowe funkcje. Wcale nie chciałeś przecież, żeby tak było. A jednak jest. Jeśli nie podobają Ci się zmiany, a wokół wielu nieprzychylnych ludzi, nie wahaj się i zmień miejsce. Z Twoim CV wiele firm czeka na Ciebie z otwartymi ramionami.

Finanse: Dużo wydatków, wiele rachunków. Chyba wydałeś całą kasę, jaką miałeś w portfelu. Musisz poszukać nowych źródeł finansowania swojego życia, żeby nie zostać całkiem na przysłowiowym lodzie.

Zdrowie: Znakomity tydzień na obcinanie włosów. Fryzjer wykona dla Ciebie właśnie taką fryzurę, jakiej oczekujesz. Czas temu sprzyja.

Horoskop tygodniowy dla Panny 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy dla Panny 29.08.16 - 04.09.16

Miłość: Czułe słówka, wyznania uczuć (zwłaszcza w weekend). Normalnie miód na Wasze serce. Kochane Panny! To będzie tydzień romantyczny pod każdym względem. Spełnią się Wasze najskrytsze marzenia. Same będziecie zdziwione, że wszystko wokół tak dobrze się układa…

Praca: Jest jakaś bardzo ładna kobieta u Was w pracy. Niestety, ale nie mówcie jej o wszystkim, bo to wykorzysta przeciwko Wam. Po co wszyscy w firmie mają wiedzieć o Waszych prywatnych sprawach. Strońcie od plotek, a do pracy podchodźcie z rozwagą. Teraz jesteście pod lupą. Osoby bez pracy mają dobry okres na rozstrzyganie spraw sądowych, a związanych z zatrudnieniem lub jego ustaniem.

Finanse: Boicie się wziąć dodatkowej możliwości zarobkowania lub jakiegoś daru od kogoś bliskiego? Całkiem niepotrzebnie. Wspomoże to Wasz budżet i odciąży portfel. Jeśli ktoś proponuje Wam pomoc, to skorzystajcie z niej.

Zdrowie: W tym tygodniu lepiej zrezygnować z treningu, gdyż jest większe prawdopodobieństwo kontuzji.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy dla Wagi 29.08.16 - 04.09.16

Miłość: Początek tygodnia zacznie się hucznie. I to wcale nie z powodu imprezy. Kłótnia wisi na włosku. Zbyt mało czasu poświęcacie sobie nawzajem z partnerem i kiedyś musiało to pęknąć. Należy popracować nad tym, byście nie widywali się tylko przelotem rano i wieczorem, a częściej, dłużej i bardziej konstruktywnie – jeśli tak można powiedzieć.

Praca: Osoby poszukujące pracy powinny szukać jej poza miejscem swojego zamieszkania, lub ewentualnie gdzieś na peryferiach miasta. Osoby pracujące powinny wziąć poprawkę na dość niestabilny obrót zdarzeń. Możecie mieć wrażenie, że nie panujecie nad Waszymi obowiązkami.

Finanse: Pomyśl jak usprawnić swoje finanse. Masz głowę pełną pomysłów. Może wymyślisz sposób na dobry i dochodowy biznes?

Zdrowie: Patrz się jak chodzisz. Tydzień ten sprzyja urazom i kontuzjom. Łatwo teraz o guza.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 29.08.16 - 04.09.16

Miłość: Sprawy uczuciowe masz pod kontrolą. Nie ma wzlotów, nie ma upadków, jak było – tak jest. Czasami masz ochotę spakować się i wyjechać, lub chociaż zamknąć się sama w łazience i wreszcie zająć się sobą, własnymi potrzebami? Zrób to.

Praca: Skorpiony wkraczają w okres dobrej koniunktury. Wszystko, czego się dotkniecie – powiedzie się. Będziecie opijać sukces w gronie przyjaciół. Może być to awans, może podwyżka, może zupełnie nowe wyzwanie. Okazja się znajdzie.

Finanse: O finanse musisz zatroszczyć się sama i pomyśleć skąd je wziąć. Choć z drugiej strony wiesz skąd. Masz stabilną pracę na długie lata.

Zdrowie: Mogą pojawić się dolegliwości od strony jamy brzusznej. Sprawdź, czy pasek za bardzo nie uciska na Twój brzuch. Może to prowadzić do zablokowania przepływu płynów ustrojowych.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29.08.16 - 04.09.16

Miłość: Cały tydzień będzie pracowity, a możliwe, że jeszcze w weekend trzeba będzie udać się do pracy. Na ogromny rozkwit uczuć nie ma co liczyć. Z drugą połówką będziecie się mijać w przejściu. Poszukiwacze miłości zrezygnują ze spotkań z nowymi osobami na rzecz pracy zawodowej.

Praca: W pracy sytuacja kryzysowa za sprawą odejścia jednego ze współpracowników. Z jednej strony się ucieszysz, z drugiej strony utkniesz w firmie, wykonując nienależące do Ciebie obowiązki.

Finanse: Pod względem finansowym nie będzie co narzekać. Jednak w miarę jedzenia chce się więcej i Ty taki apetyt na więcej właśnie masz. Szukaj, może dostaniesz coś od losu.

Zdrowie: Nawet jeśli masz ochotę na loda, shake’a lub zimny napój z lodówki, to lepiej zrezygnuj z tego pomysłu. Mogą pojawić się problemy z zatokami lub błoną śluzową nosa.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 29.08.16 - 04.09.16

Miłość: Gdzieś wewnętrznie masz potrzebę odkryć osobę, która ma podobne pasje wędrownicze do Ciebie. Nie potrafisz usiedzieć w jednym miejscu, ciągnie Cię przygoda. Rozejrzyj się wokół, a znajdziesz osobę, z którą Twe plany pokryją się z rzeczywistością.

Praca: Jeśli pracujesz, to nic się nie zmieni. Wszystko raczej będzie po staremu. Pieniądze na koncie będą, szef wesprze radą. Natomiast osoby bez zatrudnienia powinny zatroszczyć się o inną formę otrzymywania pieniążków, bo ten tydzień nie sprzyja poszukiwaniom pracy.

Finanse: Ogranicz wydatki, oszczędzaj, a każdą złotówkę obejrzyj dwa razy z każdej strony zanim przeznaczysz ją na coś zbędnego. Pieniądze będą Ci jeszcze potrzebne.

Zdrowie: Nie nadużywajcie alkoholu. To nie jest sposób na zaspokojenie bólu serca, czy problemów w domu, czy w pracy. Lepiej rozwiązywać kłopotliwe sytuacje z trzeźwym umysłem.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 29.08.16 - 04.09.16

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 29.08.16 - 04.09.16

Miłość: Najwięcej uczuć okażesz bliskim malutkim ze swojej rodziny. Być może masz już własne dzieci lub wnuki. One będą definitywnie na pierwszym planie. Uczucia dziecka do matki, i vice versa, są najczystszym i najpiękniejszym objawem miłości na świecie. Związki damsko-męskie będą udane, aczkolwiek zejdą na drugi plan.

Praca: Zawodowo możecie liczyć na wsparcie przyjaciela. Jeśli się nie wyrabiacie z pracą, ktoś zaproponuje pomocną dłoń. Osoby, które z jakiś przyczyn szukają nowego miejsca dla siebie, będą z tych poszukiwań bardzo zadowolone. Będziecie dosłownie siedzieć na stołku.

Finanse: Z finansów jednak Wodnik nie będzie zadowolony. Jeśli liczyliście na dodatkowe gratyfikacje z początkiem tygodnia, to niestety się przeliczycie. Rozczarowanie ze stanu posiadania. Początek września może przynieść spore wydatki.

Zdrowie: Możecie cierpieć na uciążliwe zaparcia. Aby tego uniknąć, lub chociaż załagodzić, należy unikać ciągłej pozycji siedzącej, ruszać się, jeść kasze, owoce i warzywa.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 29.08.16 - 04.09.15

Horoskop tygodniowy dla Ryb 29.08.16 - 04.09.15

Miłość: Poczujecie się jak w potrzasku, jakby ktoś nie odwzajemniał Waszych uczuć. Musicie nauczyć się poruszać w nowych dla Was warunkach. Te zmiany są nieuniknione. Dowiecie się sporo o samych sobie i nie bójcie się, bo pojawi się nowa alternatywa ścieżka. Wystarczy porozmawiać, by sprawy nabrały lepszych barw.

Praca: Świetny czas na rozpoczęcie szkoleń, kursów, itp. Najlepiej jest kontynuować coś, co już wcześniej zaczęliście, z czym mieliście bliski kontakt. Będzie trzeba jednak to samemu sfinansować. Z kolei jeśli chodzi o osoby, które są bez pracy, będzie pod górkę by spełniać marzenia.

Finanse: Możecie spodziewać się teraz solidnej zapłaty za swoją pracę. Będziecie mieć tyle funduszy, że starczy na dobre życie bez stresu

Zdrowie: Niestety, ale koniec sierpnia, a początek września przynosi nam kolejny sezon alergiczny. Będzie trzeba sobie i z tym poradzić.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2016 © Scenic Group Sp. z o.o.