Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Enid

Enid

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 17:00

Wieczor_hd Timur

Timur

Zapraszamy 2016-07-26
na żywo godz. 20:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy klasyczny 25.07-31.07.16 r. opracowała Moka

Horoskop tygodniowy dla Barana 25.07.16 - 31.07.2016

Horoskop tygodniowy dla Barana 25.07.16 - 31.07.2016

Miłość: Szykuje się wykwintne towarzyskie spotkanie, podczas którego z wielką  szczodrością i hojnością obdarzysz bliską osobę niespodziewanym podarunkiem. Twój dobry gust i elegancka kolacja na długo zapadnie w pamięć bliskiej osobie, która również miło się odwzajemni.
Praca: Czas sukcesu, korzystnych finansowych czy handlowych transakcji z początkiem tygodnia umocni Twoją pozycję w firmie i podniesie Twój prestiż. Zabłyśniesz również z organizatorskiej strony, odpowiednio rozdzielając zadania i obowiązki. Wiesz od dawna ze wspólne dążenie do celu jest najlepszym rozwiązaniem.
Finanse: Sytuacja w pracy przekłada się i na finansowy sukces, dla tego też wspomożesz krewnych znajdujących się w trudniejszej sytuacji, co przyjmą z zadowoleniem. Pamiętaj tylko ze krążą koło Ciebie osoby, które nie są tego warte abyś cokolwiek im ofiarował .
Zdrowie: Wigor i energia, która w Tobie się rozgościła  doskonale sprawdzi się na korcie czy na rowerowej ścieżce. Jeśli jeszcze do pary zaprosisz  osobę z rodziny, duma Cię będzie roznosić.

Horoskop tygodniowy dla Byka 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy dla Byka 25.07.16 - 31.07.16

Miłość: Pochłonie Cię magiczny świat miłość ale i poczuciem bezpieczeństwa otuli. Nie wykluczone łzy szczęścia i maksymalne odprężenie po ostatnim długotrwałym okresie napięcia.
Praca: Wykażesz się ogromną wyrozumiałością w stosunku do słabości osób z którymi współpracujesz. Rozwaga w działaniu ale i znalezienie dobrego wyjścia z trudnej zawodowej sytuacji, przysporzy Ci wiele satysfakcji ale i szacunek innych.
Finanse: Trwonić będziesz z rozwagą choć na polot i fantazję mieć będziesz ochotę. Cierpliwe i systematyczne odkładanie nadwyżek już jesienią zainwestujesz w swój rozwój i niezaspokojone w aktualnym czasie potrzeby.
Zdrowie: Twoje gwałtowne reakcje mogą mieć przykre konsekwencje, a to nadziejesz się na kant stołu a to w biegu źle postawisz stopę i kontuzje gotowe. Uważaj też na skaleczenia jeśli przyjdzie Ci obsługiwać ostre narzędzia czy maszyny.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 25.07.16 - 31.07.15

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 25.07.16 - 31.07.15

Miłość: Nie unikniesz w tym tygodniu niezręcznych sytuacji. Szykuje się niechciane spotkanie, które niemalże zostanie przez Twojego partnera wymuszone. Staraj się nie uciec w popłochu, bo zakłopotanie i niepewność zagości u drugiej strony na bardzo długo.
Praca: Szykuje się spore zamieszanie, staraj się aby wszechogarniający chaos i Tobą nie zawładnął. Jeśli odsuwać będziesz, nadal na bok, zadania które należy przygotować na już,  przytłoczy Cię natłok problemów z braku swojej systematyczności.
Finanse: Krążyć będą o Tobie plotki, że jedyną i najwyższą wartością w ostatnim czasie są dla Ciebie materialne dobra, a  krąg swoich znajomych odbierasz ściśle według ich stanu posiadania. Nie szalej więc w tym tygodniu z kolejnym spotkaniem przy grillu, bo Twój budżet już tego w tym miesiącu nie wytrzyma.
Zdrowie: Nie przesadzaj z nadmiarem kosmetyków, ostre słońce zwiększa podatność na uczulenia. Lepiej zaopatrzyć się w dobre filtry i letnie wersje perfum, niż przez długi czas walczyć z przebarwieniami, które będą pamiątką po plażowaniu i urlopie.

Horoskop tygodniowy dla Raka 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy dla Raka 25.07.16 - 31.07.16

Miłość: Dla Ciebie to nie czas na romantyczne chwile, w związku najważniejsza będzie jedność myśli i rozmowy na wysokim intelektualnym poziomie. Partner będzie zaskoczony takim obrotem sytuacji, więc staraj się choć podczas tych miłosnych debat mieć uśmiech na twarzy.
Praca: Szykują się nowe zawodowe wyzwania, gdzie Twoje doświadczenie ponownie odniesie tryumf ale i głoszone przez Ciebie poglądy nie zostaną bez echa. Szykuj się w niedługim czasie na cykl szkoleń i kolejnych kursów.
Finanse: Twoja siła woli, determinacja i ogromna ambicja wpływają na zwiększone profity. To jeszcze nie wszystko co możesz osiągnąć dzięki swej nie gasnącej inicjatywie, spodziewaj kolejnej gratyfikacji w postaci premii czy nagrody.
Zdrowie: Kontroluj swoje  ciśnienie, to, ze w pracy jest ostatnio wysokie nie znaczy, że i Twojego organizmu, to nie obejmuje. Kłopoty pojawić się też mogą z pulsem. Warto odświeżyć sobie stare i sprawdzone techniki relaksacji.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy dla Lwa 25.07.16 - 31.07.16

Miłość: Twój partner zacznie narzekać na coraz częstsze Twe nieobecności. Podjęcie dodatkowej pracy jest nie specjalnie dobrze odbierane, staraj się choć w tym tygodniu swój brak wynagrodzić wieczornym spacerem czy krótkim wspólnym wyjazdem.
Praca: Na jej brak nie będzie narzekać. Jesteś odbierany w niej jako osoba niezmiernie sumienna, fachowa i kompetentna. Czas pomyśleć jednak w końcu o zasłużonym urlopie, rekreacji i odpoczynku. Po powrocie zaskoczą Cię nowe warunki w miejscu pracy, oczywiście na korzyść.
Finanse: Szykuje się dla Ciebie  korzystna umowa handlowa oraz dobre wiadomości związane z finansami czy dodatkowe dochody związane z wcześniej dokonaną inwestycją. Pod koniec tygodnia będziesz mieć ochotę, co zupełnie nie jest do Ciebie podobne, dokonać decyzji pod wpływem impulsu, wydając znaczną sumę na swoje przyjemności.
Zdrowie: Zaczynasz podchodzić do swojego organizmu jak do Perpetuum Mobile wrzucając do żołądka byle co i byle jak. To że na Twoim stoliku przy łóżku warują suplementy wcale nie znaczy, że tyle korzyści przynoszą jak reklamy w TV o nich głoszą. Czas na zdrową dietę, koniec wymówek, że nie masz na nią głowy.

Horoskop tygodniowy dla Panny 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy dla Panny 25.07.16 - 31.07.16

Miłość: Uważaj bo zaczynasz otaczać się iluzją, to co tworzysz w głowie ma się nijak do rzeczywistości. Ciężko będzie Ci teraz zaspokoić serce, co może doprowadzać Twojego partnera do czarnej rozpaczy. Staraj się bardziej zdystansować i cieszyć się wspólną bliskością zamiast tworzyć nierealny film o królewiczu z bajki.
Praca: Zaczniesz stawiać na wygodnictwo, nie zdziw się więc, że taka postawa zacznie być w szorstki sposób odbierana. Nikt nie lubi być wykorzystywany, pomoc z ich strony się skończyła więc nie masz wyjścia jak zakasać w końcu rękawy do pracy.
Finanse: W tym tygodniu masz tendencję do rozpaczy, owszem stan konta może i w czasie wakacji jest nadwątlony, jednak do jego wyzerowania jeszcze daleka droga. Spróbuj tą lękliwość przerodzić w większą oszczędność i nastrój Ci się wyrówna.
Zdrowie: Chaos, brak koncentracji, rozkojarzenie, jak długo, to już trwa u Ciebie…Postaraj się wyciszyć, spotkaj się z bliską osobą, wygadaj to co leży na duszy, a może pokusisz się o wizytę u psychologa, skoro wcześniejszy zamysł przestał się sprawdzać.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy dla Wagi 25.07.16 - 31.07.16

Miłość: Jest to dla Ciebie czas refleksji i przemyśleń, czy nie za szybko się zniechęcasz postawą partnera|? On to odbiera jako Twe fochy i kaprysy i narastającą nadwrażliwość. Bez  zmiany Twej postawy zapadną długie dni ciszy, a przecież nie o to kolejny raz Ci w związku i życiu chodziło
Praca: W tym tygodniu w końcu zaczniesz doprowadzać od dłuższego już czasu rozgrzebane przedsięwzięcia, do szczęśliwego końca. Ktoś z rodziny będzie miał ochotę zagłębić się Twoje zawodowe sprawy a Ty z dużym entuzjazmem zaczniesz o nich opowiadać, tylko nie przesadź z czasem, bo drugi raz szybko już nie zapyta.
Finanse: Jest to odpowiedni moment do negocjowania długoterminowych kontraktów lub planowania przyszłych domowych inwestycji. Już jesienią z tych efektów będziesz się cieszyć ale i nie zapomnisz o swej umiejętności dostrzegania  wartości innych niż tylko materialne.
Zdrowie: Od dłuższego już czasu z mądrą troską podchodzisz do własnego zdrowia tak więc i w tym tygodniu nie zapomnisz o fizycznej aktywności i wizycie w swoim ulubionym sklepie ze zdrową żywnością.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 25.07.16 - 31.07.16

Miłość: Twoje autokratyczne postawy, impulsywność i lekkomyślność doprowadzą Cię za chwilę do końca tej relacji. Bliscy zaczną Cię unikać, bo nikt z nich nie ma ochoty na kłótliwe klimaty. To ostatni dzwonek, przed aktem z napisem koniec, więc uważaj!
Praca: Szykują się częste wyjazdy i spotkania z nią związane. Staraj się podczas nich przesadnie podkreślać swej wartości, bo ironiczny uśmiech na twarzach współpracowników, masz gwarantowany. Twoje pozerstwo i snobizm wszystkim dawno się przejadł.
Finanse: Kolejny nowy model zegarka, czy ekskluzywny krawat lub spódnica. Daj sobie na jakiś czas spokój i tak wszyscy widzą, że doskonale Ci się wiedzie. Wstrzymaj się z wydatkami, bo to już zaczyna przypominać zakupoholizm, a Twoja garderoba jest już niezamykalna od nadmiaru kreacji i cóż z tego, że wszędzie są wyprzedaże…odpuść.
Zdrowie: Zwolnij, piękna pogoda i ostre słońce wbrew pozorom nie służą na drodze a Ty masz ostatnio ciężką nogę i nie tylko gonitwę myśli ale i problemów, po co Ci kolejny.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 25.07.16 - 31.07.16

Miłość: Ktoś z dalekiej przeszłości będzie ponownie miał ochotę wkroczyć do Twojego życia, dobrze jeśli szybko rozeznasz się jakie będzie miał intencje, bo powtórki mało kiedy wychodzą na korzyść. W dalszej rodzinie szykuje się duża impreza związana z rocznicą czy chrzcinami i tam masz też miejsce aby reaktywować więzy z dalszą rodziną.
Praca: W pracy poprzeczka ponownie pójdzie w górę, pomyśl czy od jesieni nie warto skorzystać z jakiś form w celu podniesienia swoich kwalifikacji, konkurencja nie śpi a Ty taką postawą umocnisz swoją pozycję w tym miejscu pracy.
Finanse: Coraz mocniej dochodzić do Ciebie będzie myśl aby podnieść swój standard życia. Od dawna krąży Ci po głowie nowy kolor ścian czy zasłon. Nie będzie się wiązać to z jakimś wielkim wydatkiem a nowa energia i świeżość  do Twojego domu wpłynie.
Zdrowie: Nie panikuj jeśli przyjdzie Ci wejść do lasu, owszem siadanie na starych konarach nie jest najlepszym pomysłem w czasach gdy kleszcze osiągnęły apogeum w swej liczebności. Wystarczy odpowiednia długa przewiewna odzież a szum iglaków jak nic innego Cię teraz doskonale ukoi.
 

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 25.07.16 - 31.07.16

Miłość: Czas na randki i towarzyskie spotkania, gdzie się nie pojawisz będziesz witany z otwartymi ramionami. Nadmiar atrakcji jednak nie zmąci Twojej odpowiedzialności, mimo że grono będzie niezwykle czarujące.
Praca: Doskonały czas na budowanie i umacnianie swojej pozycji. Wiara we własne siły, poczucie własnej doskonałości otworzą przed Tobą szanse na awans, czy na zawieraniu ważnych umów czy transakcji.
Finanse: Czas żniw, szerokim strumieniem zaczną płynąć do Ciebie korzyści finansowe  z wcześniej rozpoczętych działań. Dlatego też jest to idealny czas na inwestycje związane z mieszkaniem, remont czy zadbanie o nowy wystrój ucieszy nie tylko Cebie ale i bliską osobę.
Zdrowie: Mogą doskwierać Ci problemy ze stopami, pamiętaj aby zapisać się do pedikiurzystki, modzele i nagniotki ani urodzie ani fizycznej kondycji nie pomagają, a gdy zaczną Ci stopy od temperatury puchnąć, nie zapomnij o kremie z chłodzącą mięta i usprawniającym krążenie nagietkiem.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 25.07.16 - 31.07.16

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 25.07.16 - 31.07.16

Miłość: Będziesz mieć przebicia snów na jawie, liczne znaki losu i głębokie przeżycia emocjonalno-duchowe, które są wynikiem powrotu osoby z przeszłości, która tym razem ma szanse u Twojego boku pozostać na zdecydowanie dłużej.
Praca: Uważaj aby nie snuć nierealnych planów, niezdrowe marzycielstwo w tym zakresie nigdy nie popłaca. Jest to ostatni dzwonek abyś dokonał prawidłowego wyboru, czy angażować się w tym miejscu czy podjąć decyzję o zmianie miejsca pracy.
Finanse: Nie rzucaj słów na wiatr, wystarczy niespełnionych obietnic z Twoim udziałem, jeśli nadal będziesz się ociągał z zaliczką na wymarzony urlop, rozwieje się on ja mgła na długo. Wystarczy zainwestować w wypoczynek w naszym Kraju a wszyscy będą szczęśliwy, wizje o Bahama zaczęły wszystkich męczyć.
Zdrowie: Postaraj się zwiększyć ilość antyoksydantów w swojej diecie, a czas temu sprzyja, bo półki w sklepach i na stoiskach warzywniczych od ich ilości się uginają a one doskonale zabezpieczą Cię przed negatywnymi sutkami stresu.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 25.07.16 - 31.07.15

Horoskop tygodniowy dla Ryb 25.07.16 - 31.07.15

Miłość: Niebezpiecznie zamykasz się wyłącznie  w kręgu własnych spraw, nie miej więc pretensji do partnera, że ma dość, kiedy sam nad sobą się litujesz, roztkliwiasz i zarzucasz go swoimi problemami. Narazisz się na coraz większą ale i słuszną krytykę.
Praca: Niestety ale to czas niepewności, sam wiesz, że nie jesteś zainteresowany wykonywaniem tej pracy a wyłącznie finansami, które z niej czerpiesz. Jeśli czujesz wypalenie, brak pomysłów i chęci najwyższy czas na urlop. Po nim wrócisz z zupełnie świeżymi pomysłami i doskonałą energią do czynów
Finanse: Owszem grożą Ci straty, ale każdy dojrzały człowiek powinien w swoje działania błąd kalkulować. Jednak z taką niechęcią do zmian, pobłażaniem sobie w wydatkach, byle tylko gasnący humor sobie poprawić nie długo nie podźwigniesz do góry swojego budżetu.
Zdrowie: Narastające kłopoty ze snem i motywacją do życiowych zadań zaczynają w Tobie niebezpiecznie narastać. Spróbuj na razie najprostszych domowych sposobów ale i fizycznej aktywności nie zapominaj.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2016 © Scenic Group Sp. z o.o.