Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 05.10.15 - 11.10.15

Horoskop tygodniowy klasyczny 05.10 – 11.10.15 opracowała Wróżka Julianna

Horoskop tygodniowy dla Barana 05.10.15 – 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Barana 05.10.15 – 11.10.15

Miłość: Uczuciowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.
Praca: Ten tydzień przyniesie ci nowe okazje zawodowe, które wymagać będą od ciebie determinacji, konsekwencji i odwagi. Na szczęście tego ostatniego nigdy ci nie brakuje.
Finanse: Dobry moment na wielkie porządki finansowe, sprawdź bilans swoich wydatków. Lepiej w tym tygodniu bardziej oszczędzać.
Zdrowie: Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia.

Horoskop tygodniowy dla Byka 05.10.15 – 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Byka 05.10.15 – 11.10.15

Miłość: We wtorek zmień drogę do pracy. Bacznie też rozglądaj się na boki. Po prawej stronie zobaczysz osobę, na którą czekałeś całe życie. Stworzycie udany związek „do grobowej deski”.
Praca: Jesteś zmęczony i zniechęcony. Nie dziw się, że nic ci w pracy nie wychodzi. Staje się nudna i mało efektywna. Odpuść, więc. Po mistrzowsku potrafisz sprawiać wrażenie zaangażowanego.
Finanse: Możesz pozwolić sobie na rozrzutność. Pod koniec tygodnia czeka Cię niespodziewany przypływ gotówki. Możesz pomóc szczęściu. Liczby „pewniaki” wiążą się z czwórka i jej wielokrotnością. Od każdej sumy odejmij dwa. Rusz głowa.
Zdrowie: Powróć do swych wypróbowanych praktyk, a dobre samopoczucie powróci i to szybciej, niż się spodziewałeś.

Horoskop tygodniowy 05.10.2015 – 11.10.15 dla Bliźniąt

Horoskop tygodniowy 05.10.2015 – 11.10.15 dla Bliźniąt

Miłość: Zapowiada się najlepszy tydzień w roku. A już wątpiłeś w swoją szczęśliwą gwiazdę. Los Ci sprzyja. Sięgaj, więc po wszystko, o czym zamarzyłeś. Możesz wreszcie odegrać się na „życzliwych”, którzy skutecznie i długo uprzykrzali ci życie.
Praca: Rola prowadzonej na rzeź owieczki, w Twoim akurat przypadku, niełatwa będzie do wykreowania. Warto będzie, jednak trochę poudawać. Dzięki temu w pracy nikt nie obciąży Cię dodatkowymi obowiązkami.
Finanse: Czeka na Ciebie wielka wygrana. Teraz właśnie warto popróbować swych sił, a okazji nie zabraknie. A, że przezorny zawsze ubezpieczony skorzystaj z grzeczności przyjaciół.
Zdrowie: Najwyższy czas zadbać o zdrowie. Zbyt ciepłe ubranie nie służy hartowaniu, a odporności na infekcje najbardziej Ci teraz Bliźniaku brakuje. 

Horoskop tygodniowy dla Raka 05.10.15 – 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Raka 05.10.15 – 11.10.15

Miłość: Możesz stać się ofiara zdrady. Bądź czujny, zwarty i gotowy. Niewiernego partnera zatrzymasz przy sobie, wręczają mu wszystko to, co wiąże np. krawat, szalik lub agrafkę. Nawet jeśli Cię opuści, powróci i to szybciej niż się spodziewałeś.
Praca: Twoje skłonności do schlebiania ludziom na świeczniku mogą przynieść odwrotny, od spodziewanego, skutek. Demonstrowanie nadmiernej aktywności, kiedy akurat praca Ci nie w głowie, zostanie uhonorowane.
Finanse: W tym tygodniu nie zaglądaj do skrzynki. To , co tam znajdziesz może przysporzyć Ci kłopotów. Zlekceważ wetknięte w drzwi awizo. W przyszłym tygodniu, to co związane z urzędami nie będzie już tak złowieszcze.
Zdrowie: Czas zadbać o swoje zdrowie. Godzina 23 to ta właściwa na nocny wypoczynek Dobry, koniecznie 8 – godzinny sen zapewni Ci kubek gorącego mleka z czosnkiem. Nie zapominaj o obfitym, kalorycznym śniadaniu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 05.10.15 - 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Lwa 05.10.15 - 11.10.15

Miłość: Dla samotnych lwów to najlepszy czas na znalezienie swojej drugiej połowy. Okazji nie zabraknie, żeby jednak jej nie przegapić warto nosić w tym czasie nieco przyciasne obuwie. Obolałe nogi nie pozwolą, żeby szczęście przeszło nam koło nosa.
Praca: Milczenie jest złotem, ale nie w Twoim przypadku Lwie. W tym tygodniu bądź wyjątkowo głośny. Mów dużo i niekoniecznie z sensem. Ważne, żeby Twoja obecność była widoczna. Cała reszta jest mało istotna.
Finanse: Bądź czujny. Gwiazdy pokazują, że masz szansę na odziedziczenie dużych pieniędzy. Nie zdobędziesz ich jednak bez wysiłku. Trzeba zdobyć sympatie potencjalnego darczyńcy. A chętnych do łatwych pieniędzy jest wielu.
Zdrowie: W najbliższych dniach uważaj na żołądek. To układ trawienny może przysporzyć ci najwięcej kłopotów. Dobieraj dobrze dietę. Jedz wolno, leniwie przeżuwając każdy kęs. Unikniesz niepotrzebnego dyskomfortu.

Horoskop tygodniowy dla Panny 05.10.15 - 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Panny 05.10.15 - 11.10.15

Miłość: W tym tygodniu nie zagrozi Ci nuda. Będzie ciekawie, choć niekoniecznie łatwo. Twój partner może zamęczyć Cię nadopiekuńczością. Warto na moment , przeistoczyć się w niepoprawnego pracoholika.
Praca: Gwiazdy Ci sprzyjają. Wykorzystaj swoją silę i charyzmę. Najwyższy czas uporządkować stosunki towarzyskie i zawodowe. Z powodzeniem popędzisz kota pozorantom i lizusom. Szybko i bezproblemowo będziesz mogił zastąpić ich miejsce.
Finanse: Deszcz jest Twoim żywiołem, choć jeszcze o tym nie wiesz. Każde nowe przedsięwzięcie rozpoczynaj w trakcie ulewy. To dobry czas na trudne negocjacje np. z bankami w sprawie niezapłaconych kredytów.
Zdrowie: Nie służą Ci ekscesy, nie zarywaj nocy. Chroń swoją wrażliwą psychikę przed stresami, dużo odpoczywaj. Nie bagatelizuj drobnych dolegliwości.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 05.10.15 - 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Wagi 05.10.15 - 11.10.15

Miłość: Dobry czas na tworzenie i to w każdej sferze. Okazji do tego Ci nie zabraknie. Wszystko co stare, czy chcesz, czy nie i tak samo Cię opuści. Miejsce aktualnego partnera, błyskawicznie zajmie ktoś nowy, bardziej interesujący.
Praca: Zgoda buduje, ale nie w Twoim przypadku. Nadmierna spolegliwość nie opłaciła się. Zyskałeś jedynie miano nieudacznika. Nadszedł czas, by nauczyć się asertywności. Nie zgadzaj się ‘z marszu” nawet na propozycję intratnego kontraktu, czy awansu.
Finanse: Rozdrażnienie, które w tym tygodniu daje Ci się we znaki. Minie w trakcie spontanicznych zakupów. Pozwól sobie na rozrzutność. Pieniądze, rzecz nabyta, a zdrowia nie kupisz.
Zdrowie: Nie lekceważ rzeczy, które się z Tobą dzieją oraz wizyt u lekarza. Odwiedzaj go systematycznie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 05.10.15 - 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 05.10.15 - 11.10.15

Miłość: To dla ciebie ciąg pomyślnych dni, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Pamiętaj, żeby ich nie spłoszyć. Łap się więc za guzik, jak zobaczysz kominiarza i w dodatku zezowatego.
Praca: Nadmierne zaangażowanie w pracy nigdy nie było Twoją najmocniejsza strona. W najbliższym okresie, to się akurat opłaci. Wystarczy kilka dni, nadmiernego do przesady, zaangażowania, abyś zyskał opinie wyjątkowo cennego pracownika firmy.
Finanse: Grożą ci błędne oceny sytuacji. Możesz wiele stracić. Unikaj, więc ryzyka. Terminowo wywiąż się z bankowych zobowiązań. Żonglerka kartami kredytowymi, tym razem może zakończyć się zablokowaniem konta.
Zdrowie: Dla wielu Skorpionów będzie to tydzień trudniejszy dla zdrowia. Na początek warto więc zrobić komplet badań, a także zastosować się potem do zaleceń lekarza.
 

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 05.10.15 - 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 05.10.15 - 11.10.15

Miłość: Twoja wrodzona lotność umysłu gdzieś się zapodziała. Potrzebujesz wypoczynku. Bez tego będzie coraz gorzej. W pokonaniu umysłowej ociężałości i depresyjnych nastrojów pomoże nowa, atrakcyjna znajomość. Czai się ona tuż tuż.
Praca: W tym tygodniu waż sprawiedliwie. Ktoś będzie Ci patrzył na ręce. Pamiętaj, że kradzione nie tuczy. Niezasłużony i w dodatku sprzątnięty sprzed nosa awans, który należał się Twojemu koledze zaprowadzi Cię w kłopoty.
Finanse: W tygodniu, szczęście finansowe może przynieść Ci człowiek w mundurze. Uważaj na oszustów i drobnych złodziejaszków.
Zdrowie: Nie zapominaj o swoim zdrowiu. Nie sądź, że jest ono doskonałe. Czy tak jest - powie Ci lekarz. Przy jego pomocy powróci dobre zdrowie i świetna kondycja. Poczujesz, że masz apetyt na życiowe przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 05.10.15 - 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 05.10.15 - 11.10.15

Miłość: W tym tygodniu masz szansę na udane miłosne podboje. Czerwona bielizna podziała jak talizman. W czwartek, pod byle pretekstem, zrezygnuj z seksu. Możesz się nie sprawdzić. A to nie wróży happy endu.
Praca: Pod koniec tygodnia czeka Cię miła niespodzianka. Będzie okazja zrewanżowania się mało życzliwym kolegom. To z pewnością poprawi Twój nastrój. Uważaj jednak, w kogo bijesz. Fortuna kołem się toczy. Niebawem to Ty możesz stać się ofiarą.
Finanse: Masz okazję odpocząć od rodziny. Wykorzystaj to. Nadszarpnięte nerwy i budżet, to efekt, wciąż liczących na Twoja pomoc krewniaków. Koszmary senne, jakie przy okazji ci zafundowali, bezpowrotnie miną.
Zdrowie: Wygospodaruj czas na regenerowanie sił, przeprowadź kurację wzmacniającą. Nie skąp czasu na aktywny wypoczynek, spacer czy jazda na rowerze bardzo wskazana.
 

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 05.10.15 - 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 05.10.15 - 11.10.15

Miłość: Twoje rogi mogą stać się wyjątkowo widoczne. Najbliższy czas powinieneś, dlatego poświecić na sprawy osobiste. Ciupaga z zawieszonym kaszkietem, ustawiona w kącie pokoju i aromat kadzidełek odstraszą potencjalnych burzycieli Twojego świętego...
Praca: W tym tygodniu zapanuje całkowity bezruch. Nie warto się, więc starać. Ominą cię laury i pochwały. Nie ma jednak nic złego, co by na dobre nie wyszło. Możesz sobie pozwolić na bezkarne nicnierobienie.
Finanse: Znasz siebie i wiesz, że pieniądze się Ciebie nie trzymają, oddaj klucz do domowej skarbonki partnerowi.
Zdrowie: Cebula uchroni Cię przed wszystkim, co niechciane. Pamiętaj, by nie zabrakło jej w codziennym jadłospisie. Ząbek czosnku zaserwowany na śniadanie uodporni Cię na choroby.
 

Horoskop tygodniowy dla Ryb 05.10.15 - 11.10.15

Horoskop tygodniowy dla Ryb 05.10.15 - 11.10.15

Miłość: W stałych związkach ten tydzień zapowiada się pomyślnie i spokojnie. Doskonałym sposobem na ożywienie uczuć staną się bliższe i dalsze podróże. Wolne Rybki powinny bardziej rozejrzeć się wokół siebie bo mogą przegapić miłą osobę która mocno im się przygląda.
Praca: Jest szansa, że odzyskasz dobrą formę i wrodzone poczucie humoru. Postaw na integrację i pracę zespołową. Tydzień spędzony we wspólnocie wystarczy, by docenić swoją niezależność. Czasem trzeba coś utracić, choć na chwilę, by umieć docenić.
Finanse: Nie szarżuj z kredytami. Możesz okazać się niewypłacalny. W czwartek pojawi się możliwość wynegocjowania korzystniejszych umów bankowych. Skorzystaj z szansy. W szczęściu pomoże ci wszystko, co rude. Na wszelki wypadek noś w kieszeniach kasztany.
Zdrowie: Musisz znaleźć czas, aby zadbać o swe zdrowie. Potrzebny Ci wysiłek na świeżym powietrzu. Unikaj alkoholu, bo Twój organizm nie zawsze go toleruje. Dobry film, wyjście do kina lub teatru dodadzą Ci sił i energii.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Sp. z o.o.
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o.