Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

W PROGRAMIE

Jadwiga

Jadwiga Zapraszam do kontaktu podczas nocnego programu telewizyjnego TVN METEO i TVN w dniu 27.06.15. Jednocześnie zapraszam do udziału w programach...

Zapraszamy 2015-07-07
na żywo godz. 18:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?


Horoskop tygodniowy 06.07.15 – 12.07.15

Horoskop tygodniowy klasyczny 06.07.15 – 12.07.15 opracowała Wróżka Julianna


Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Barana
Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Barana

Miłość: Ten tydzień przyniesie trochę rozczarowań, szczególnie jeśli chodzi o zachowanie partnera. Trzeba będzie włożyć trochę wysiłku by poprawić relacje i utrzymać je na dobrym poziomie. Niestety Baranki ogarnie lenistwo i zniechęcenie.
Praca: Ta sfera życia będzie wymagała większego zaangażowania się, chociaż przez to możecie popadać w frustrację. Niestety nie będzie to czas sukcesów. Unikajcie pozerstwa i niedokładności.
Finanse: Tu trochę zaświeci słońce, szykuje się przypływ gotówki. Niestety wasze wydatki też będą nieprzemyślane, zgodnie z zasadą łatwo „”przyszło łatwo poszło”. To dobry czas na dokształcanie się, zainwestujcie w kursy, szkolenia w przyszłości przyniosą wymierne korzyści.
Zdrowie: Proponuję zadbać o właściwą dietę i mądre spędzanie czasu wolnego. 

 


Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Byka
Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Byka

Miłość: Niektóre Byki właśnie teraz mają szansę na flirt, przeżycie przygody, romans. Wiele z was przyjmie oświadczyny lub postanowi się zaręczyć. W stałych związkach więcej romantycznych uniesień. Ogólnie uczucia będą rozkwitać, maj czasem zakochanych.
Praca: W sprawach zawodowych nowe możliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o podjęcie pracy na dodatkowym etacie. Poprawią się także warunki pracy. Dobry czas dla osób pracujących w handlu i transporcie.
Finanse: Efektów specjalnych nie będzie, ale szykuje się korzystna zmiana. Niektóre z was właśnie teraz otrzymają lub przekażą spadek, darowiznę. Nagroda.
Zdrowie: Proponuję zadbać szczególnie o stawy, wzmocnić układ kostny.


 


Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Bliźniąt
Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Bliźniąt

Miłość: Osoby urodzone w tym znaku wykażą się teraz szczególnym uporem i brakiem zrozumienia dla partnera. Niektóre będą miały problem z wiernością, albo z zazdrością. Zachowajcie spokój i rozwagę gdyż staniecie się ofiarami swojego własnego postępowania.
Praca: W tej dziedzinie życia niektóre Bliźnięta odniosą sukces pomimo znikomych szans. Osoby, które poszukują pracy mają szansę na znalezienie jej i podpisanie dobrej umowy (szczególnie pracownicy umysłowi).
Finanse: Jeśli Bliźnięta będą kierowały się emocjami mogą ponieść duże straty, zwłaszcza przy zawieraniu umów kupna sprzedaży. Ogólnie sytuacja niestabilna ale biedy nie zaznacie.
Zdrowie: Proszę zadbać szczególnie o dobry sen, panować nad lękami, niepokojami. Dotlenić organizm, możliwe omdlenia, zasłabnięcia. Proponuję wykonanie badań kontrolnych.
 


Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Raka
Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Raka

Miłość: Osoby samotne będą próbowały zwrócić na siebie uwagę w dość dziwny sposób (nie próbujcie kupować uczuć partnera). Raki, które są w stałych związkach powinny szczególnie zadbać o dobrą relacje, czas wolny spędzany razem. Zachowajcie dyskrecję , ktoś będzie próbował wyciągnąć na światło dzienne wasze problemy.
Praca: Unikajcie manipulacji, nie poddawajcie się ogólnej presji. Czas niezadowolenia, opóźnienia realizacji zadań i planów. Rozczarowanie.
Finanse: Wydatki związane szczególnie z młodymi osobami z waszego otoczenia. Dobry czas dla finansów wskazana jednak ostrożność zwłaszcza jeśli chodzi o podejmowanie długoterminowych zobowiązań i nowych inwestycji.
Zdrowie: Profilaktycznie zadbajcie o układ nerwowy. Przydadzą się też masaże i kąpiele lecznicze nóg.


  


Horoskop tygodniowy 06.07.15 – 12.07.15 dla Lwa
Horoskop tygodniowy 06.07.15 – 12.07.15 dla Lwa

Miłość: Ten tydzień będzie sprzyjał napięciom i nieporozumieniom w stałych związkach. Zwracajcie uwagę na słowa, które mogą ranić. Niestety Lwy w stałych związkach, które od dłuższego czasu przeżywały kryzys, podejmą decyzje o rozstaniu. Osoby samotne mają szansę na wirtualny romans, interesująca znajomość, której podłożem będą wspólne zainteresowania i dyskusje, które wywołają (odwiedzajcie fora internetowe).
Praca: Proszę zwrócić uwagę szczególnie na osoby interesowne, które mogą przyczynić się do porażki, podjęcia błędnej decyzji. Ogólnie marazm, który wywoła zniechęcenie, pesymizm
Finanse: Wykażecie się bezinteresownością. Możliwe dodatkowe dochody.
Zdrowie: Poprawa zdrowia i samopoczucia. Jednak niektóre Lwy będą miały tendencje do tycia. 

 


Horoskop tygodniowy 06.07.15 – 12.07.15 dla Panny
Horoskop tygodniowy 06.07.15 – 12.07.15 dla Panny

Miłość: Trudny tydzień dla Panien w stałych związkach, przez skrajność zachowań, szorstkość i zbytnią krzykliwość. Grożą rozstania. Osoby samotne obdarzą uczuciem kogoś, kto na to nie zasługuje. Postarajcie się wykazać łagodnością i zrozumieniem. oddaniem.
Praca: Najlepiej będzie wam wychodzić oglądanie się na innych. To okres gdzie szansa na poprawę kariery zawodowej, awans może oddalić się od was z powodu braku właściwych działań, wykorzystania umiejętności współpracy z ludźmi, lenistwa.
Finanse: Wydatki, ale i korzyści związane z nagła podróżą, delegacją. Niektóre z was podejmą szybkie decyzje finansowe dotyczące np. zmiany miejsca zamieszkania.
Zdrowie: Przeciążenie, stres mogą teraz o sobie przypomnieć. Proszę zadbać o ciśnienie.

 


Horoskop tygodniowy 06.07.2015 – 12.07.2015 dla Wagi
Horoskop tygodniowy 06.07.2015 – 12.07.2015 dla Wagi

Miłość: Wagi, które są już w związku będą miały szczęśliwy okres w związku. Postanowią go nawet umacniać. Osoby samotne powinny rozejrzeć się wokół siebie, szczególnie w pracy... mają szansę na dobrze rokującą znajomość.
Praca: Wagi będą tryskały radością, kreatywnością i nowymi pomysłami. To bardzo dobry czas dla osób, które prowadzą działalność twórczą.
Finanse: Przypływ gotówki, pomyślność . Niektóre zainwestują w nieruchomości. Rozpoczną remonty. Koniecznie pilnujcie terminowych opłat, porządku w dokumentach związanych z finansami.
Zdrowie: U osób podróżujących mogą nasilić się objawy choroby lokomocyjnej, mogą pojawić się zaburzenia koncentracji, widzenia. Proponuję też zadbać o kręgosłup. 

 


Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Skorpiona
Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Skorpiona

Miłość: Skorpiony będą skupione na sobie i niestety to będzie powodowało nieporozumienia. Zadbajcie o swoich partnerów, okażcie im więcej zainteresowania, cierpliwości. Osoby samotne będą wchodziły w związki, których podłożem będzie wyrachowanie.
Praca: Bardzo dobry czas zwłaszcza dla kobiet z tego znaku, które mają szansę odnieść wyjątkowy sukces. Ogólnie trzeba będzie wykazać się przedsiębiorczością i zdecydowaniem. Szykują się imprezy integracyjne.
Finanse: Tu niestety zabraknie rozsądku, proponuję byście zawierzyli swojej intuicji, będzie ostrzegała. Niespodziewane wydatki.
Zdrowie: Unikajcie przesady w korzystaniu z środków przeciwbólowych i innych leków, które mogą spowodować problemy z dolnym układem pokarmowym. Niektóre z was będą miały typowe zachowania dla hipochondryków. Wskazana dieta lekkostrawna, unikajcie źle przechowywanych produktów.


 


Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15  dla Strzelca
Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Strzelca

Miłość: Osoby urodzone w tym znaku będą miały skłonności do tyranizowania i wysługiwania się swoim partnerem. Pojawią się myśli, które z łatwością pchną Was do zdrady. Osoby samotne muszą uważać na przygodne znajomości.
Praca: Sprawy zawodowe spędzą sen z powiek Strzelców gdyż grozi Wam utrata dobrej pozycji w pracy. Istnieje także możliwość pojawienia się nie przyjemnych kontroli, a także spotkacie się z wrogością współpracowników.
Finanse: Spotkacie na swojej drodze osoby nie uczciwe, które będą chciały Was wykorzystać. Zalecam ostrożność.
Zdrowie: Czas korzystny z drobnymi dolegliwościami. Polecam medycynę niekonwencjonalną. 

 

 

 


Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Koziorożca
Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Koziorożca

Miłość: Ten tydzień będzie wymagał kontroli nad instynktami. Będziecie musieli wykazać się w stosunku do swojego partnera spokojem, równowagą i dojrzałością. Osiągniecie wszystko jeśli w swoich działaniach wykorzystacie siłę ducha. Osoby wolne mają szanse na namiętny romans.
Praca: Niestety w tej sferze życia gwiazdy nie będą dla Was łaskawe. Zostaniecie wystawieni na próby. Mogą powrócić „ pogrzebane ” problemy.
Finanse: Czekają was wydatki, w związku z wydarzeniami w rodzinie i niestety nie zawsze pozytywnymi.
Zdrowie: To dobry czas. W celach profilaktycznych stosujcie aromaterapię, kąpiele, które będą działały łagodząco i uspokajająco.


 


Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Wodnika
Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Wodnika

Miłość: W tym tygodniu czeka was wiele miłych chwil, romantycznych uniesień. W związkach które przeżywały kryzys nastanie zgoda i pojednanie. Osoby samotne mają szanse spotkanie drugiej połówki (szczególnie kobiety).
Praca: Sprawy zawodowe będą wymagały odwagi i determinacji, konsekwencji w działaniu. Jeśli ktoś poszukuje pracy fizycznej na pewno ją znajdzie.
Finanse: Tu czeka was konieczność podjęcia ważnych decyzji, możliwe rozpoczęcie spraw sądowych, które zakończą się pomyślnie. Równowaga.
Zdrowie: Proszę zwrócić uwagę na zmienne nastroje, które mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Mogą się pojawiać problemy z wewnętrznymi narządami płciowymi, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. 

 


Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Ryby
Horoskop tygodniowy 06.07.15 - 12.07.15 dla Ryby

Miłość: Osoby, które są w stałych związkach wykażą się nieodpowiedzialnością, zaskoczą swoich partnerów brawurą, ekstrawagancją, pomysłami „ nie z tej ziemi ”. Osoby wolne mogą przeżyć przygodę, romans.
Praca: Niestety czeka was trudny czas, osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą mogą zrobić nieudany interes. Nie którym rybom grozi utrata pracy. Proponuje zadbać o dobre relacje z współpracownikami. Pozytywne myślenie działa jak magnez.
Finanse: Skłonności do zakupoholizmu. Brak równowagi finansowej.
Zdrowie: Warto w tym czasie zadbać szczególnie o nerki. Proponuję zrobić badania moczu. Jeśli pojawią się jakieś problemy skorzystać z medycyny konwencjonalnej. Dbać o układ nerwowy.
 

 Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2015 © Sedecrem Sp. z o.o.