Dodaj do ulubionych Poleć Znajomemu

Rejestracja / Zapomniane hasło

 
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14

Horoskop tygodniowy klasyczny 01.09.14 – 07.09.14 opracowała Wróżka Julianna


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Barana
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Barana

Miłość: Korzystaj z daru myśli we właściwy sposób, by móc się łatwiej komunikować i tworzyć szczęśliwą, opartą na zdrowym rozsądku rzeczywistość. Cięty język może być niebezpieczny, nie używaj go w niszczycielski sposób.
Praca: Ambitnie dąż do celu, bądź stanowczy i wytrwały. Mocno uwierz, że postępujesz właściwie. Uważaj tylko, by nie stać się zbyt apodyktycznym i nietolerancyjnym wobec innych.
Finanse: Pewna sprawa związana z finansami może wprowadzić Cię w przygnębienie. Nie walcz sam z problemem, porozmawiaj z kimś na ten temat.
Zdrowie: Nie daj się całkowicie opanować swoim emocjom. Nie pozwól żeby przyćmiły rzeczywistość do tego stopnia, byś nie wiedział, co dzieje się naprawdę.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Byka
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Byka

Miłość: Przyda Ci się chwila wytchnienia. To czas stabilizacji uczuć. Poczuj się bezpiecznie. Jeśli przeżyłeś ostatnio jakieś przykre doświadczenie, nie pozwól by to sparaliżowało Twoje dalsze życie.
Praca: Chcąc wieść teraz dobre życie w tej sferze, warto poszukać złotego środka. Niech Twoje działania, lub ich brak, będą adekwatne do sytuacji. Należy teraz dążyć do doskonałej harmonii. Wystrzegaj się braku umiarkowania.
Finanse: Jeśli będziesz zmuszony podjąć jakąś ważną decyzję dotyczącą finansów, dokładnie rozważ i przeanalizuj wszystkie aspekty sytuacji. Nie działaj pochopnie i pod wpływem emocji.
Zdrowie: W sferze zdrowia będzie panował teraz spokój. Będziesz bardziej się skupiał na uczuciach niż sprawach związanych ze zdrowiem.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Bliźniąt
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Bliźniąt

Miłość: Będziesz się czymś niepotrzebnie zadręczać. Z jakiegoś powodu będziesz chciał walczyć z problemem samotnie, podczas gdy ktoś może podać Ci pomocną dłoń. Sięgnij po nią i pozwól, by ktoś Cię poprowadził i pocieszył. Nie izoluj się.
Praca: Prawie ukończyłeś swą mozolną pracę. Wykorzystaj wszystkie ukryte moce i zdolności, by sfinalizować to, co rozpocząłeś. Nie pozwól, by wizja końca osłabiła Twoje siły.
Finanse: W najbliższych dniach Twoja sytuacja finansowa będzie stabilna.
Zdrowie: Jeśli poczujesz, że powinieneś skorzystać z pomocy specjalisty, zasięgnij koniecznie jego porady.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Raka
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Raka

Miłość: Możesz się poczuć tak, jakby cały świat należał do Ciebie. Absolutne spełnienie i równowaga. Zapragniesz iść naprzód, by móc ponownie doświadczyć tej wyjątkowej chwili.
Praca: Towarzyszyć Ci będzie głęboka wiara, że kiedyś nadejdą lepsze czasy. Wiedz, że natura odradza się cyklicznie – po okresach trudnych następuje odmiana. Kiedy już one nastaną, korzystaj z nich do woli. I ufaj, że Gwiazda wciąż Ci będzie przyświecać.
Finanse: Być może będziesz musiał wycofać się z jakiejś inwestycji lub odłożyć w czasie jakiś większy wydatek. „Broń” tego, co masz.
Zdrowie: Pozostań wierny swoim zasadom i przekonaniom nawet kosztem utraty społecznego poparcia. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania – dokładnie sam je przemyśl i przeanalizuj. Nie spiesz się.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Lwa
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Lwa

Miłość: Staraj się utrzymywać porządek w swym życiu uczuciowym i rodzinnym. Doceniaj te zasady społeczne, które pozwalają na bezkonfliktowe i spokojne życie.
Praca: Posiałeś ziarno, teraz zbierzesz plony. Porównaj swój wkład pracy z uzyskanymi efektami. Jeśli nie otrzymasz tego, co chciałeś, warto zastanowić się, co zmienić w swym dalszym postępowaniu.
Finanse: Dobry czas na inwestycje i wszelkie działanie w tej sferze.
Zdrowie: Jeśli jest coś do zrobienia, co dotyczy Twej sfery zdrowia – np. coś co odkładałeś do tej pory, wyznacz cel i do niego dąż. To dobry czas na realizację. Uwaga na wypadki i urazy.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Panny
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Panny

Miłość: Masz do zaoferowania swą miłość i chcesz otoczyć kogoś opieką. Ciesz się z tego, co posiadasz i dziel się tym z innymi wiedząc, że rozdawanie przyczyni się do powiększenia Twoich dóbr.
Praca: Będziesz teraz posiadał siłę, energię i odwagę, o których istnieniu nawet nie miałeś pojęcia. Podejdź do pracy ze spokojem i wykorzystuj te dary, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
Finanse: Poszukaj rozwiązań, które wniosą równowagę do Twoich spraw finansowych.
Zdrowie: Uważaj byś nie pracował ponad siły i zaniedbywał pozostałych aspektów życia.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Wagi
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Wagi

Miłość: Rozdając swe dobra (w tym wypadku uczucia), zastanów się czy dajesz innym to, czego potrzebują, czy tylko to, co masz ochotę im dać. Teraz ważne będzie zachowywanie równowagi w dawaniu i braniu.
Praca: Dopisze Ci szczęście, coś osiągniesz, rozwiniesz interes lub karierę zawodową. To co osiągniesz da Ci satysfakcję, ale wciąż odczuwać możesz niewytłumaczalna tęsknotę. Być może wraz z powiększaniem się Twoich dokonań, zaniedbałeś twórczą stronę swej osobowości. Pielęgnuj to teraz.
Finanse: Być może trzeba będzie coś porzucić np. stare nawyki w wydawaniu pieniędzy. Postępuj inaczej niż dotychczas, szukaj nowych dróg.
Zdrowie: Witalność, zdrowie, energia, siła – oto, co będzie Ci towarzyszyło w nadchodzących dniach.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Skorpiona
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Skorpiona

Miłość: Przesłanie kart dotyczy szczególnego rodzaju wiedzy, która wychodzi poza logiczne myślenie. W sprawach uczuciowych kieruj się teraz głównie swoją intuicją. Zachowaj swoją opinię dla siebie, a wejrzyj głębiej po odpowiedź.
Praca: Będziesz wezwany by dokonać czegoś ważnego. Być może nie będziesz chciał usłyszeć tego wezwania, usilnie starając się je zagłuszyć przez harmider życia codziennego. Możesz lękać się zmian, jakie ze sobą niesie. Wsłuchaj się w nie i staw mu czoło. To sprawi, że Twoje życie stanie się bardziej satysfakcjonujące.
Finanse: Chłody, racjonalny osąd sytuacji i równowaga – to hasła dotyczące sfery finansowej w najbliższych dniach. Finanse mogą mieć również związek z jakimiś sprawami urzędowymi.
Zdrowie: Carpe diem!


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Strzelca
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Strzelca

Miłość: Możesz doświadczyć przykrych przeżyć i nie być w stanie realnie ocenić, jaki będą miały na Ciebie wpływ. Spróbuj spojrzeć na swoją sytuację z realnej strony. Serce naucza rozum.
Praca: Tworzysz swoją przyszłość przez własne czyny. Nadszedł taki czas, kiedy zastanawiasz się nad tym, co w tej chwili się dzieje. Spójrz w przeszłość. Zastanów się jak Twoje poprzednie czyny mogły wpłynąć na obecną sytuację. Teraz zbierzesz plon tego, co zrobiłeś w przeszłości.
Finanse: Odrodzenie, możesz poczuć oddech. Coś się powiedzie.
Zdrowie: Pozostaw za sobą swoje zmartwienia.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Koziorożca
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Koziorożca

Miłość: Nie staraj się zbytnio analizować sytuacji. Istnieje ryzyko, że zaczniesz zbyt mocno się nad czymś zastanawiać, a wtedy strach Cię sparaliżuje.
Praca: Skup się na snach i intuicji. Staraj się opanować swoje lęki. Bądź świadomy niedoskonałości swojego widzenia oraz fałszywego przewodnictwa mrocznych postaci, które w rzeczywistości nie są tym, czym wydają się być.
Finanse: Spodziewaj się przypływu gotówki. Pojawi się szansa związana ściśle z finansami. Może jakaś dodatkowa praca przyniesie dodatkowy dochód.
Zdrowie: Uważaj, zwykłe przeziębienie może być w rzeczywistości początkiem poważniejszej infekcji.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Wodnika
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Wodnika

Miłość: Posiadasz duże zasoby uczuć. Gromadzisz je, oszczędzasz, ukrywasz przed światem. Jeśli nie zaczniesz w porę mądrze nimi gospodarować, poczujesz się samotny , a być może nawet zostaniesz sam.
Praca: Ważna będzie teraz sztuka dokonywania właściwych wyborów. Aby podjąć jakąkolwiek decyzję, rozważ wszystkie aspekty sytuacji. Jeśli szukasz pracy lub chcesz pracę zmienić, nie podejmuj żadnej decyzji pochopnie.
Finanse: Podobnie jak w sferze zawodowej w finansach również zalecana ostrożność i rozwaga.
Zdrowie: Będziesz cieszył się zdrowiem i sam o nim decydował.


Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Ryby
Horoskop tygodniowy 01.09.14 – 07.09.14 dla Ryby

Miłość: Uwierz – choćby ślepo, żartuj – nawet w poważnych sytuacjach. Znajdujesz się na rozdrożu – wybierz tę drogę, która pierwsza wzbudzi Twoją ciekawość i ruszaj – swobodnie i z odwagą.
Praca: Będziesz w coś emocjonalnie zaangażowany i poczujesz, że żyjesz. Może pojawić się coś nowego – jakaś nowa możliwość, nowa propozycja pracy lub nowy projekt. Cokolwiek to jest, znajdziesz się u progu ekscytującej podróży.
Finanse: Znajdź sposoby, aby cieszyć się tym co posiadasz. To nie czas na skupianie się na własnych problemach, bez względu na to jakie są ważne. Pomyśl teraz o bliskich.
Zdrowie: Dużo różnych zajęć – nie będzie czasu na martwienie się o swoje zdrowie.Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o.