Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
horoskop tarot astroczytelnia

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 19:00

Wieczor_sd Frida

Frida

Zapraszamy 2016-07-02
na żywo godz. 17:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 27.06.16 - 03.07.16

Horoskop tygodniowy klasyczny 27.06-03.07.16 r. opracowałam Wróżka Mia

Horoskop tygodniowy dla Barana 27.06.16 - 03.07.2016

Horoskop tygodniowy dla Barana 27.06.16 - 03.07.2016

Miłość: Teraz jest ten czas, kiedy hormony zaczynają bardziej pracować. Musicie być bardzo uważni, gdyż łatwo możecie dać się porwać miłosnej euforii. Nawet mężatki mogą być bardziej podatne na wdzięki absztyfikantów, którzy będą próbowali podbić ich serca.
Praca: W pracy wszystko będzie układało się jak należy. Jest to sprzyjający czas na poszukiwanie nowego miejsca zatrudnienia. Jeśli nie możesz znaleźć satysfakcjonującej oferty, znajdziesz ją choćby przy pracy sezonowej poza granicami kraju.
Finanse: Na finanse nie będziesz musiał narzekać. Być może pojawi się jakaś gotówka, która podciągnie domowy budżet. Ze wszystkimi opłatami powinieneś sobie poradzić.
Zdrowie: Zadbaj o kręgosłup. Pomoże Ci też przebywanie na słońcu i wyciszenie się po stresujących sytuacjach ostatnich dni. Teraz znajdziesz ukojenie dla swoich nerwów.

Horoskop tygodniowy dla Byka 27.06.16 - 03.07.16

Horoskop tygodniowy dla Byka 27.06.16 - 03.07.16

Miłość: Teraz jesteście w okresie, w którym zaczniecie poszukiwać nowego partnera, lub zapragniecie odkryć zmiany w partnerze dotychczasowym. To Wy będziecie Królami i Królowymi swojej miłości. Uważacie jednak kogo i w jaki sposób odtrącacie. Nie każdy na to zasługuje.
Praca: W pracy należy zachować ostrożność w kontaktach z młodymi mężczyznami. Wbrew pozorom oni też mogą zaszkodzić, chociażby nieświadomie. Można też spodziewać się wezwania na tzw. dywanik do szefa.
Finanse: Finansowo nie poszalejecie w tym tygodniu. Jedno załatwicie, a drugie będzie musiało poczekać do kolejnej wypłaty. Szczególnie będą narzekać Ci, którzy mają kredyty mieszkaniowe.
Zdrowie: Zajmijcie się palcami u stóp. Można teraz zaleczyć haluksy, nagniotki i inne bolące sprawy. Dobrze byłoby udać się do specjalisty w tym zakresie.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 27.06.16 - 03.07.15

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 27.06.16 - 03.07.15

Miłość: Czarodziejski tydzień na miłe spotkania i słodkie wyznania. Bliźnięta nie będą na tą sferę narzekać. Powodzenie będzie i w stałych związkach, gdzie stara miłość odżyje, jak również większym powodzeniem będą cieszyły się osoby, które dopiero szukają partnera.
Praca: Dobrze byłoby na koniec tygodnia zaplanować sobie jakiś odpoczynek, gdyż poniedziałkowa rzeczywistość może skonsumować energię przeznaczoną na cały tydzień pracy. Co prawda już od środy sytuacja powinna wrócić do normy, ale i tak tego wszystkiego może wydawać się zbyt dużo.
Finanse: Przypływ gotówki sprawi, że będziecie mogli pozwolić sobie na odrobinę relaksu i przyjemności. Będzie to czas bez zbytnich oszczędności. Nie szalejcie jednak zbyt bardzo, gdyż może się okazać, że wszystkie fundusze przeciekną Wam przez palce.
Zdrowie: Szczególną wagę należy przyłożyć w tym tygodniu do układu krwionośnego. Szczególnie do żył na nogach. W czasie odpoczynku warto je potrzymać w górze przez parę minut. Przyniesie to ulgę.

Horoskop tygodniowy dla Raka 27.06.16 – 03.07.16

Horoskop tygodniowy dla Raka 27.06.16 – 03.07.16

Miłość: Raki z natury oddane są rodzinie. Ten tydzień będzie odzwierciedleniem Waszego charakteru. Będą to chwile przy rodzinie, pomocy bliskim, a dla samotnych podróże w rodzinne strony. Niewątpliwie przyniesie Wam to dużo radości i poczucia, że są obok Was osoby,  którym na Was zależy.
Praca: Pracy będzie dużo. Obojętnie jaką kto wykonuje, czy to fizycznej, czy to umysłowej. Raki, które szukają pracy i do tej pory szło to niezbyt żwawo, to teraz niespodziewanie może pojawić się oferta, która będzie totalnym zaskoczeniem.
Finanse: O zabezpieczenia materialne nie macie się co martwić. Jest to okres spijania śmietanki za to, co do tej pory zrobiliście. Być może już rozpoczynacie wakacje i dostaniecie przypływ gotówki, pomimo pełnego relaksu na jakiejś plaży.
Zdrowie: Zwróćcie uwagę na głowę, na bóle tej głowy. Mogą one promieniować od odcinka szyjnego kręgosłupa. Prawdopodobnie będzie trzeba zażyć jakieś lekarstwo na tą dolegliwość.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 27.06.16 - 03.07.16

Horoskop tygodniowy dla Lwa 27.06.16 - 03.07.16

Miłość: W weekend zapragniecie pobyć sami ze sobą, ale początek tygodnia pod kątem miłosnych uniesień będzie w porządku. Samotne Lwy będą miały szansę spotkać nową, interesującą osobę, która będzie bardzo żywiołowa i wesoła. Decyzję o tym, czy wejść w tą relację podejmiecie na podstawie dotychczasowych doświadczeń z płcią przeciwną.
Praca: Wasz urlop może być pod znakiem zapytania, szczególnie, jeśli Waszą szefową jest kobieta. Może mieć muchy w nosie i zwyczajnie nie być przychylnie nastawiona do terminu Waszego wypoczynku. Może mieć obawy, że Waszą pracę będzie musiała wykonać sama.
Finanse: To może być kłopotliwy okres w oczekiwaniu na wypłatę. Jeżeli dostaniecie ją na początku miesiąca, znacząco poprawi zdolności finansowe rodziny. W przeciwnym wypadku może być nerwowo.
Zdrowie: Lwy powinny zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu. Trzeba dużo pić, by układ moczowy prawidłowo wygarniał toksyny z organizmu.

Horoskop tygodniowy dla Panny 27.06.16 - 03.07.16

Horoskop tygodniowy dla Panny 27.06.16 - 03.07.16

Miłość: Panny będą mieć nie lada dylemat: pozwolić trwać, czy pozwolić odejść nowej miłości Zaangażować się, czy nie? Ktoś w tym tygodniu wyjdzie do Was z sercem na dłoni. Zależeć będzie tylko od Was co z tym zrobicie.
Praca: W pracy bardzo wiele kontaktów z kobietami. Poczujecie się teraz jak na piedestale. Na Was będzie skierowany wzrok i szefów, i współpracowników. Jest to świetna okazja, by wynegocjować lepsze warunki zatrudnienia.
Finanse: Szczerze mówiąc z kasą może być kruchutko. Będzie oczekiwanie kiedy pieniążki wpłyną na konto. Wszystko zależeć będzie od życzliwości pewnej kobiety.
Zdrowie: Jest to znakomity czas do starania się o dziecko. Jeśli jesteś już w ciąży leż dużo i nie przemęczaj się. Powinnaś teraz pozwolić sobie na lenistwo.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 27.06.16 - 03.07.16

Horoskop tygodniowy dla Wagi 27.06.16 - 03.07.16

Miłość: W tym tygodniu Wagi będą mogły poczuć taką czystą miłość. Coś na wzór czystej miłości matczynej. Osoby wolne mają szansę na zaznajomienie się z młodszą od siebie osobą w podróży. Nigdy nie wiesz, czy miłość czeka na Ciebie w pociągu, tramwaju, a może na wycieczce rowerowej?
Praca: Cały swój czas poświęcicie interesom firmy. Będziecie bardzo aktywnymi pracownikami. Teraz nie w głowie będą Wam zmiany pracy. Nastawicie się bardziej na wykorzystanie zaległego urlopu.
Finanse: Jeżeli o finanse chodzi, to osoby, które poprzez pismo starały się o pieniądze na nieruchomość, powinny właśnie teraz dostać odpowiedź w tej sprawie. Będą wiodły do tego celu dwie drogi.
Zdrowie: Pogranicze czerwca i lipca dla Wag będzie sprzyjało ruchowi na świeżym powietrzu, jak również wszelkiego rodzaju ćwiczeniom fizycznym. Może czas zapisać się na fitness albo jogę?

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 27.06.16 - 03.07.16

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 27.06.16 - 03.07.16

Miłość: Skorpiony będą musiały w tym tygodniu rozwikłać jakąś historię. Będziecie mieć wątpliwości co do szczerości partnera. Tym bardziej, jeśli wokół niego przebywać będzie jakaś piękna kobieta. Tydzień upłynie Wam pod znakiem zazdrości.
Praca: W pracy za to pełna satysfakcja i pomoc niesiona przez przyjacielskie dusze. Możecie liczyć na wsparcie, choć w kartach nie widać, byście jego potrzebowali. Sukces, sukces i jeszcze raz sukces. Jeśli pracujecie nad jakimś projektem, teraz znajdziecie okazję, by go opić.
Finanse: Jeżeli chodzi o gotówkę dla Was samych, to nie zabraknie jej. Natomiast bardzo prawdopodobnym jest, że będzie trzeba wesprzeć nią kogoś z rodziny, kto sobie nie radzi samodzielnie w tej sferze życia.
Zdrowie: Szczególną uwagę należy poświęcić nerkom, oraz temu, czy nie następuje zatrzymanie wody w organizmie.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 27.06.16 - 03.07.16

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 27.06.16 - 03.07.16

Miłość: Wreszcie poczujecie się w domu jak ktoś, kto ma autorytet. Będziecie bardzo szczęśliwi z tego powodu, że władza wreszcie została powierzona Wam. Będą sprawy do załatwienia dla domu i to właśnie Wy załatwicie je w najbardziej konkretny sposób. Miłość zagości znowu pod Waszym dachem. Będziecie szczęśliwi jak dzieci.
Praca: W pracy kłopoty może sprawiać jakiś mężczyzna. Negatywnie nastrajać może go kontakt z kobietą, na której wdzięki nie jest obojętny, a to podstępna i zawistna bestia. Miejcie to na uwadze.
Finanse: Finansowo bez zawirowań. Jak było tak będzie. Dla jednych jest to dobra wiadomość, dla innych zła, ale naprawdę nie widać ani pogorszenia, ani poprawy. Choć trzeba przyznać, że raczej nie jest aż tak źle pod tym względem.
Zdrowie: Pod lupę należy wziąć wszelkie podróże. Należy poruszać się bezpiecznie, gdyż ten tydzień sprzyjał będzie złamaniom, zwichnięciom, nadszarpnięciom i innym tego typu historiom.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 27.06.16 - 03.07.16

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 27.06.16 - 03.07.16

Miłość: Będzie to czas przemyśleń i refleksji nad aktualnym związkiem, czy też nad wcześniejszymi relacjami. Nie wszystko bowiem wyszło tak, jak się tego spodziewaliście, i niestety może pojawić się jakiś żal do partnera o to, że miłość między Wami wygasa.
Praca: W pracy tysiąckrotnie lepiej. Będą nowe możliwości, nowe oferty pracy – dla poszukujących. Może przyjść z pomocą w tej sprawie osoba, o jakiej nawet nie myśleliście. Do tej sfery życia podejdziecie z dziecięcą radością.
Finanse: Finansowo będziecie mocno stąpać po ziemi. Jakaś niespodziewana gotówka bardzo pozytywnie Was zaskoczy. Może zakład pracy dofinansuje Wam wakacje?
Zdrowie: Oczy. Należy zadbać o nie. Nie patrzeć się godzinami w telewizor, iść wcześnie spać, lub też przespacerować się podziwiając zieloną roślinność wokół. To przyniesie spokój i odpoczynek na zmęczonego wzroku..

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 27.06.16 - 03.07.16

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 27.06.16 - 03.07.16

Miłość: W miłości w tym tygodniu mogą zdarzyć się różne fazy. Od pełnego polotu do pełnej ignorancji drugiej połówki. W każdym bądź razie emocji nie zabraknie. Będziecie chciały Drogie Wodniki towarzystwa – będzie, będziecie chciały pobyć w samotności – też da się załatwić.
Praca: Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na urlop. Wodniki będą pracowały szybko, zwinnie. Będziecie zadowolone ze swojej pracy. Niestety nie będziecie odpowiednio docenione finansowo.
Finanse: Koniec czerwca może być dobijający finansowo. Być może właśnie teraz czekają Was jakieś przymusowe wydatki, którym ciężko będzie podołać. Być może chodzi o wakacyjny wyjazd, który zaplanowany jest na to lato.
Zdrowie: Osoby szczególnie narażone na stres mogą cierpieć w tym okresie na uporczywe biegunki. To nic innego jak umiejscowienie nerwobólu, który powoduje skurcze jelit. Warto przy tym zadbać o lekkostrawną dietę.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 26.06.16 - 03.07.15

Horoskop tygodniowy dla Ryb 26.06.16 - 03.07.15

Miłość: Dobrze byłoby zacząć afirmować to, w jaki sposób widzicie swoją miłość. Właśnie ktoś taki w tym tygodniu może stać się Waszym objawieniem. Będzie to jak nowe piękne uczucie. Los ześle Wam wymarzoną osobę na ziemię, jednakże będziecie ją początkowo przypadkowo podglądać z boku.
Praca: W pracy mogą zdarzyć się odejścia od starych zajęć, powiązane z obejmowaniem nowego stanowiska. Należy jednak liczyć się z tym, że na tym nowym miejscu pracy trzeba będzie wykazać się wewnętrznym spokojem, gdyż nie wszystko związane z nim zostało powiedziane wprost. Można liczyć na niespodzianki.
Finanse: Duży i szybki przypływ gotówki dla rodziny się szykuje. Będzie można udać się na zakupy. Te mniejsze, i te większe też.
Zdrowie: Warto zadbać o sprawy kobiece, a więc o jajniki i piersi. Jest to sprzyjający czas na wizytę u ginekologa.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2016 © Scenic Group Sp. z o.o.