Dodaj do ulubionych Poleć Znajomemu

Rejestracja / Zapomniane hasło

 
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Amaterasu Bell

AmaterasuBell Witaj u Amaterasu Bell,zapraszam Cię na poradę, podczas której poczujesz nie tylko magię i moc duchową kart przekazaną poprzez dar...

Zapraszamy 2014-09-18
na żywo godz. 18:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14

Horoskop tygodniowy klasyczny 15.09.14 – 21.09.14 opracowała Berta


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Barana
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Barana

Miłość: W miłości warto zwrócić uwagę na potrzeby partnera, czy aby za bardzo nie naciskacie i staracie się go kontrolować? Samotne Barany nie powinny zbyt angażować się w znajomości zawarte w tym okresie bo mogą zostać łatwo skrzywdzone.
Praca: Uważać aby nie brać zbyt dużo na głowę, realnie podchodzić do nowych projektów, nie dawać się zwieźć "rokującym" obietnicom, jeśli nie dotrzymacie danego terminu konsekwencje mogą dać się we znaki.
Finanse: W finansach nie należy spodziewać się większych zmian. Ten tydzień to stagnacja dla Waszego portfela.
Zdrowie: Zdrowie Wam dopisze. Możecie śmiało cieszyć się pięknem jesieni, planować spacery, wypoczynek na powietrzu, nic nie powinno zakłócić waszego stanu zdrowia. Barany, które do tej pory narzekały na złe samopoczucie lub zachwiania równowagi zdrowotnej mogą liczyć na pozytywne rozwiązania, poprawę zdrowia oraz samopoczucia.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Byka
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Byka

Miłość: Warto zwrócić uwagę na sytuację w związku i wykorzystać jesienne wieczory na okazanie ciepła partnerowi, może czuć się nieco zaniedbywany. Samotne byki mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i dać się ponieść w towarzystwie, może to pomóc w zawarciu obiecujących znajomości.
Praca: W pracy zapowiada się okres spokoju, stare tematy dobiegają końca, nowe dopiero się rozpoczynają, luki w czasie pracy warto wypełnić porządkując co nieco wokół siebie i wprowadzić trochę ładu i świeżości na stanowisku pracy, pomoże to w koncentracji a tego może Wam brakować w tym tygodniu.
Finanse: Jeśli planujesz inwestycje a masz wątpliwość zaufaj intuicji, to co będzie zawarte przez Ciebie w najbliższych dniach przyniesie Ci zadawalające zyski.
Zdrowie: Uważaj w domu, na schodach, na ulicy... brak koncentracji w tym tygodniu może sprzyjać drobnym wypadkom i urazom mechanicznym na jakie jest teraz narażone Twoje ciało.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Bliźniąt
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Bliźniąt

Miłość: Otwórzcie się na swoich partnerów a pozwoli to na wprowadzenie harmonii w związku i wzajemnego zaufania. Bardzo dobry czas na naprawę relacji, przeprowadzenie rozmów, które ciążą Wam od dłuższego czasu. Samotne bliźnięta powinny rozejrzeć się wokół siebie czy czasem zbytnio nie ignorują starań innych przez co mogą przegapić coś ciekawego
Praca: Możecie czuć się nie docenieni w pracy, Wasz trud i starania są nie zauważane przez przełożonych może trzeba się zastanowić czy warto aż tak angażować się w sprawy, które nie przynoszą żadnych rezultatów?
Finanse: Będzie ciężko, nie liczcie na premię, podwyżkę. W tym tygodniu żadna manna z nieba nie spadnie.
Zdrowie: Dajcie sobie odetchnąć. Zaplanujcie spokojny weekend, który pozwoli Wam odpocząć i nabrać sił po ciężkim tygodniu. Może to być Wam potrzebne.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Raka
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Raka

Miłość: Pomyślny czas dla Was, wszelkie konflikty w trwających związkach zostaną zażegnane, jesteście w stanie teraz dać partnerowi dużo wyrozumiałości i ciepła, czas odpoczynku po trudnych przejściach. Samotne raki poczują przypływ energii, który pozytywnie wpłynie na kontakty i otwieranie się na nowe związki.
Praca: Wszelkie nowe przedsięwzięcia zaczną przynosić wyczekiwane rezultaty, włożony wkład i wysiłek zacznie się zwracać. Zostaniecie zauważeni.
Finanse: Sytuacja finansowa u Raków, które w ostatnim czasie odczuwały problemy zacznie się stabilizować.
Zdrowie: Ogólnie korzystna dla raków aura będzie sprzyjała rekonwalescencji i odpoczynku. Zdrowie nie będzie Wam doskwierać w tym okresie.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Lwa
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Lwa

Miłość: Wszystkie lwy powinny dać odetchnąć partnerowi, odpuścić, zachować trochę dystansu zarówno dla swoich potrzeb jak i potrzeb partnera, nic na siłę i bez pośpiechu, gwałtowne działania, do których możecie mieć obecnie skłonność nie przyniosą pożądanych efektów.
Praca: W pracy będziecie mieli pole do popisu, staną przed Wami możliwości, w których będziecie mogli się wykazać i zostać zauważeni.
Finanse: Możecie mieć skłonność w tym okresie do nieprzemyślanych zakupów, które osłabią stan Waszego portfela, zastanowić się dwa razy nad każdym zakupem, czy aby na pewno jest konieczny.
Zdrowie: Uważać na siebie, zadbać o dobry sen, odpoczynek i dobrą dietę w najbliższym czasie aby nie dopuścić do osłabienia organizmu.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Panny
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Panny

Miłość: Samotne Panny nie powinny teraz angażować się w związki, do których nie sa przekonane, możecie wejść w relacje, która będzie Wam tylko ciążyć. Panny w związkach mają czas przemyśleń, zastanawiania się nad sensem związku. Wykorzystać ten czas, nie podejmować pochopnych decyzji.
Praca: Uważać na współpracowników lub klientów, nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje, grozi konfliktem.
Finanse: Panny mają w tym okresie szansę zaoszczędzić trochę grosze, dobry moment na zakładanie lokat lub w inny sposób lokowanie zgromadzonych oszczędności. Decyzje będą trafione.
Zdrowie: Panny powinny uważać aby przez nieuwagę nie nabić sobie czasem guza. Działajcie powoli i bez zbędnego pośpiechu.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Wagi
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Wagi

Miłość: Wszystkie trudne tematy i sprawy do omówienia warto odłożyć na bardziej sprzyjający okres ponieważ obecnie sytuacje konfliktowe mogą między Wami rosnąć w siłę.
Praca: Okres wytężonej pracy, spadnie Wam na głowę kilka dodatkowych obowiązków, z którymi powinniście sobie poradzić bez większych problemów.
Finanse: Jeżeli chodzi o finanse, wagi mają okres umiarkowania. Nie należy się spodziewać ani dodatkowych zysków ani dodatkowych strat.
Zdrowie: Aura padająca na Wasze zdrowie w tym okresie może być niekorzystna, należy dbać o siebie i uważać aby lekkie przeziębienie nie rozwinęło się w coś poważnego.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Skorpiona
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Skorpiona

Miłość: Okres spokoju i harmonii w związku, wszystkie konflikty zażegnane, teraz czas aby skorpiony w związku cieszyły się szczęściem dzielonym z partnerem. Samotne Skorpiony mają bardzo dobry okres na poznawanie nowych znajomości, wzrost intuicji sprawi, że nowe znajomości będą bardzo udane.
Praca: W pracy możecie się spodziewać pochwały, stanie wam na drodze takie zadanie, które da Wam szansę pokazać możliwości jakich dotąd nie mieliście okazji przedstawić.
Finanse: Przedsiębiorcze skorpiony mają dobry moment na wszelkie inwestycje, możecie spodziewać się ciekawej propozycji, która wpłynie korzystnie na Wasz portfel.
Zdrowie: Należy uważać na osłabienie organizmu, należy zadbać o odpowiednią ilość snu i przyjrzeć się swojej diecie.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Strzelca
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Strzelca

Miłość: W miłości czeka Was moment zapomnienia o problemach i wielkiej namiętności, bardzo pozytywny czas dla strzelców zarówno będących w związkach jak i samotnych. Samotne Strzelce mogę przeżyć przygodę miłosna swojego życia.
Praca: W pracy Strzelce powinny uważać na intrygi osoby z pracy, której nie koniecznie Wasz sukces jest na rękę.
Finanse: Strzelce powinny uważać na to czy aby nie wydały jak dotąd zbyt dużo pieniędzy na rzeczy niepotrzebne, w tym okresie możecie mieć skłonność do niepotrzebnych wydatków.
Zdrowie: O zdrowie możecie być spokojni, wszystkie infekcje odejdą w niepamięć, możecie cieszyć się dobrym zdrowiem i duża witalnością.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Koziorożca
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Koziorożca

Miłość: W miłości koziorożce powinny uważać aby nie dać się zranić. W tym okresie możecie być bardziej wrażliwi na ostre słowo z ust partnera niż zwykle.
Praca: W pracy czeka Was okres spokoju, może nawet nudy, wykorzystać ten czas na sprawdzenie zaległych spraw, albo po prostu na wytchnienie.
Finanse: Wasze finanse przeżywać będą renesans. Koziorożce, które liczą na podwyżkę, premię lub awans mogą być spokojne.
Zdrowie: Wasze zdrowie nie będzie dokuczać, problemy, które wystąpiły do tej pory zmniejszą na sile i nie będą Wam dokuczać.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Wodnika
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Wodnika

Miłość: Wodniki w miłości powinny się nieco uspokoić, uważać aby nie zranić partnera, bardziej ważyć słowa i uważać aby emocję nie wzięły góry nad rozsądkiem.
Praca: W pracy czeka Was okres wytężonego wysiłku, szef n lub przełożony na pewno dorzuci Wam pracy i nie pozwoli na zaznanie odpoczynku czy nawet dłuższej przerwy.
Finanse: W finansach czeka Was miła i niespodziewana niespodzianka.
Zdrowie: Należy przyjrzeć się swojemu zdrowiu, przeprowadzenie badań profilaktycznych i profilaktyczna wizyta u dentysty wskazane.


Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Ryby
Horoskop tygodniowy 15.09.14 – 21.09.14 dla Ryby

Miłość: Ryby będące w związku nie powinny się spodziewać silnych uniesień emocjonalnych zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Czeka Was okres umiarkowania. Również samotne ryby nie powinny liczyć obecnie na falę nowych znajomości. Raczej będą musiały przeczekać ten okres w samotności.
Praca: W pracy możecie spotkać się z niesprawiedliwością. Ktoś nie dostrzeże Waszych starań a nawet możecie zostać niesprawiedliwie ocenieni.
Finanse: Jeśli chodzi o Wasze finanse to możecie odetchnąć jeśli macie jakieś zmartwienia, wszelkie problemy zostaną rozwiązane na Waszą korzyść.
Zdrowie: Należy ostrożnie podejść do kwestii Waszego zdrowia, jeśli macie problemy należy skonsultować jeszcze raz wyniki ze specjalistom, bardziej zadbać o siebie.Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o.