Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

W PROGRAMIE

Ravelia

Ravelia Witam serdecznie …Jestem Mistrzem Uzdrowicielem REIKI . Można zapisywać się do mnie w każdym momencie na zabiegi REIKI - zestaw 10-dniowych...

Zapraszamy 2015-04-26
na żywo godz. 13:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?


Horoskop tygodniowy 13.04.15 – 19.04.15

Horoskop tygodniowy klasyczny 13.04 – 19.04.15 opracowała Karo


Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Barana
Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Barana

Miłość: W uczuciach możesz poczuć się niepewnie i pomyśleć o skoku w bok - co nie
skończy się dobrze. Szczególnie dobry okres na podróże, nawet te
nieplanowane. Unikaj odsłaniania swoich tajemnic..
Praca: Dla baranów na etacie większe zmiany nie są przewidziane w tym czasie. Niczego nie przyspieszaj, bo popełnisz niewybaczalny błąd. Jeżeli szukasz pracy, ktoś nieoczekiwanie może Ci pomóc.
Finanse: Możesz inwestować a nawet pobawić się w hazard, co zresztą zgodne z Twoim charakterem. Będziesz mieć wyjątkowe wyczucie do inwestycji.
Zdrowie: Na zdrowie też nie będziesz narzekać. Pod warunkiem, ze za głośno nie będziesz argumentowi swoich racji. Może skończyć się chrypką. Barany są wytrzymałe, ale postaraj się nie przemęczać. 


Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Byka
Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Byka

Miłość: Nie najlepszy czas na miłość. Możesz być zirytowany i zazdrosny, co
niekorzystnie odbije się na Twoim związku. Nie myśl też o zdradzie- może się
wydać. Pomyśl o jakimś spotkaniu towarzyskim.
Praca: W pracy licz tylko na siebie, nie idź za celem wytyczonym przez
innych. Nie szukaj w tym tygodniu pracy, poczekaj na lepszy okres. Nie próbuj tez pouczać szefa. Może to się źle skończyć.
Finanse: Stabilizacja. Nie licz na jakiś nieoczekiwany przypływ gotówki, nic takiego w najbliższym czasie Ci nie grozi. Pieniążki będą tylko z wypłaty.
Zdrowie: Uważaj na zdrowie - możesz zostać przeziębiony. Ubieraj się jeszcze ciepło. Zwracaj szczególną uwagę na gardło. Zmierz też ciśnienie krwi.
 


Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Bliźniąt
Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Bliźniąt

Miłość: W miłości dobry okres na partnerstwo. Możecie pomyśleć o zalegalizowaniu związku. Wykorzystaj szansę o przekonaniu do spraw, o których nie chciał wcześniej słyszeć. Masz dobry czas na unicestwienie swoich wrogów. Odnowisz stare przyjaźnie.
Praca: W pracy być może przyda Ci się protekcja, jesteś na dobrej drodze do
zamykania niezałatwionych spraw. Jeżeli ktoś wyjdzie z propozycją pomocy, będzie miał szczere intencje. Zycie zawodowe wyraźnie się ustabilizuje.
Finanse: Być może pojedziesz w niezaplanowaną podróż. Twój budżet zostanie nadszarpnięty, ale będzie warto.
Zdrowie: Wzrost sił witalnych. Możesz spokojnie podejmować decyzje, zdrowia w tym okresie będzie dopisywać. Przyjrzyj się swojej diecie.
 


Horoskop tygodniowy 13.04.11 - 19.04.15 dla Raka
Horoskop tygodniowy 13.04.11 - 19.04.15 dla Raka

Miłość: Jeżeli jesteś samotny, możesz poznać miłość swojego życia. W stałych związkach tydzień upłynie w czystej harmonii, będzie wolny od nieporozumień. Bardzo dobry czas na odnowienie starych przyjaźni, będziesz kwitnąć w towarzystwie.
Praca: Może razić Cie niesprawiedliwość, ze ktoś przywłaszcza cudze pomysły i jeszcze jest za to doceniany. Marzysz o wkroczeniu na drogę sukcesu, ale musisz jeszcze poczekać.
Finanse: trzeba zacząć oszczędzać aby moc gdzieś pojechać na wakacje.
Zdrowie: Zdrowie też będzie dopisywać i kondycja fizyczna. Pod koniec tygodnia trzymaj swoje nerwy na wodzy. Więcej czasu przeznacz na odpoczynek. 


Horoskop tygodniowy 13.04.15 – 19.04.15 dla Lwa
Horoskop tygodniowy 13.04.15 – 19.04.15 dla Lwa

Miłość: W związkach mogą być nieporozumienia, możesz przeżyć zawód miłosny. Porzuć
tendencję działania na oślep, daj dojść do głosu partnerowi. Czasem i on ma racje.
Szukasz szczęścia i jednocześnie od niego uciekasz.
Praca: Możesz śmiało prosić szefa o podwyżkę.  Jeżeli znudziła Ci się stara praca, śmiało pomyśl o drugiej. Będziesz chciał o wszystkim decydować a to dobra cecha do założenia swojej firmy. Śmiało zagraj w totolotka, trojka to tez jakieś pieniądze.
Finanse: Możesz otrzymać wiadomość o niespodziewanym spadku. Masz szansę
dobrze zainwestować.
Zdrowie: W tym tygodniu możesz się poczuć osłabiony i wyczerpany. Spokojnie odpocznij w domowym zaciszu i poczekaj na przypływ sił. Możesz uda się na spokojny spacerek w miłym towarzystwie.


 

 


Horoskop tygodniowy 13.04.15 – 19.04.15 dla Panny
Horoskop tygodniowy 13.04.15 – 19.04.15 dla Panny

Miłość: Miłość i namiętność będzie kwitła w tym tygodniu, ale uważaj na ciążę. Dobry
okres na spokojne przedstawienie swoich racji. Kuszące propozycje tak Cię omamią, że zaczniesz bujać w obłokach. Bierz wszystko na spokojnie.
Praca: W pracy uważaj co mówisz i nie krytykuj szefa. On nie koniecznie musi okazać wyrozumiałość. Na ostateczna rozmowę musisz poczekać na lepszy moment. Niebawem Twój talent doceni ktoś kogo uważałeś za wroga.
Finanse: Twoja wrodzona oszczędność, nie pozwoli Ci na jakieś większe szaleństwa w tym tygodniu. Na przypływ gotówki, tez musisz jeszcze poczekać. Pomyśl o innym systemie oszczędzania.
Zdrowie: Pod koniec tygodnia możesz poczuć się samotnie, ale nie daj się ponieść nałogom. Masz słaba głowę i może źle się skończyć. Twój organizm będzie wdzięczny za okazanie mu troski.

 


Horoskop tygodniowy 13.04.2015 – 19.04.2015 dla Wagi
Horoskop tygodniowy 13.04.2015 – 19.04.2015 dla Wagi

Miłość: W uczuciach większych zmian nie będzie w najbliższym czasie. Samotne wagi na poznanie swojej połówki muszą jeszcze poczekać. W stałych związkach tez renesansu nie będzie. Z Twoich przemyśleń nie wyniknie teraz nic dobrego.
Praca: Jeśli miałeś jakieś problemy zawodowe, to definitywnie widać pozytywne zakończenie. Zaufaj swojej dobrej intuicji. Unikaj jednak przechwałek, bo wywołają one niekorzystne skutki.
Finanse: Jeżeli coś zacząłeś - to bardzo dobry okres na sfinalizowanie. Decyzję którą
podejmiesz okażę się tą właściwą. Może być mały zastrzyk finansowy. Możesz myśleć o
zmianie mieszkania i będzie to bardzo dobry okres na takie przedsięwzięcia.
Zdrowie: Weekend możesz zakończyć dyskoteką. Zdrowie będzie dopisywać. Uważaj z nadmierna ilością alkoholu. Przydałby Ci się karnet na basen dla wspaniałego relaksu.


 

 


Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Skorpiona
Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Skorpiona

Miłość: Możesz poczuć się samotny. Nie szukaj na siłę nowych znajomości - zła passa
potrwa krótko.Za jakiś czas na wszystko popatrzysz inaczej. Pomyśl o kolacji tylko we dwoje a przeżyjesz niezapomniany wieczór.
Praca: W pracy kierat, ale dotrwaj do końca tygodnia. Uważaj na
słowa, możesz zostać źle odebrany. Również bądź ostrożny ze zwierzeniami, żeby ktoś nie podpisał się pod Twoim pomysłem.
Finanse: Z planami poczekaj na lepszy czas. Odłóż również wszelkiego typu inwestycje, nie jest to dobry dla Ciebie okres. Pomysł za to o spłacie zaległych rat i zacznij więcej oszczędzać.
Zdrowie: Poczyń jakieś postanowienia odnośnie swojej diety. Nie trać sił na próżno, rozkładaj je równomiernie. Pomyśl o zerwaniu z nałogiem.

 


Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15  dla Strzelca
Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Strzelca

Miłość: W uczuciach zastój, możesz nawet dowiedzieć się, że nie jesteś tym jedynym. Z wyjaśnieniami poczekaj jednak na bardziej sprzyjające Ci gwiazdy. Nie składaj żadnych obietnic, bo będziesz mieć trudność z ich wywiązaniem.
Praca: W pracy nic nowego, ale możesz pomyśleć o dokształceniu. Na pewno w przyszłości zaowocuje. Nauczysz się czegoś co bardzo pomoże Ci w karierze. Nie lekceważ żadnych propozycji. Tydzień upłynie pod znakiem zdrowego rozsądku, Twoje decyzje okażą się trafne.
Finanse: Jeżeli masz jakąś sprawę w sądzie, to ja wygrasz. Nie jest to dobry okres na inwestowanie bo możesz stracić.
Zdrowie: W zdrowiu przypływ sił witalnych. Będziesz miał uczucie, ze przenosisz góry. Pod warunkiem, ze zmienisz upodobania kulinarne i poznasz słowo dieta.


 

 

 


Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Koziorożca
Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Koziorożca

Miłość: Nadchodzą pozytywne zmiany w Twoim życiu. Możesz poznać kogoś na dłużej -
Nadchodzący tydzień pod znakiem podróży i spotkań towarzyskich. Wykorzystaj ten sprzyjający moment. Nie bądź tylko przesadnie szczery, może to zostać źle odebrane.
Praca: W pracy zostaniesz doceniony - ujawnią się Twoje nowe talenty, co przełoży się na finanse. Będziesz świetnym negocjatorem, więc wyjątkowo korzystny okres dla Ciebie.
Finanse: Możliwe, ze ktoś przypomni sobie o długu wobec Ciebie i otrzymasz zwrot gotówki. Możesz tez zagrać w gry liczbowe, nawet jak nie masz do tego przekonania.
Zdrowie: Zdrowie też będzie dopisywać. Pod warunkiem, że będziesz ubierać się stosownie do pogody. Będziesz mierzyć ciśnienie i zastosujesz dietę niskokaloryczna.


 


Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Wodnika
Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Wodnika

Miłość: Bardzo dobry czas na miłość - w stałych jak i nowych związkach. Popatrzysz
innym okiem na swojego partnera i zobaczysz zalety, których wcześniej nie wiedziałeś. Możesz uszczęśliwić innych dając im dojść do słowa.
Praca: W pracy nie planuj w tym tygodniu, niech wszystko toczy się swoim
trybem. Bądź konsekwentny w tym co robisz i mówisz. Atos wpływowy będzie miał dla Ciebie dobrą ofertę.
Finanse: Przypływ gotówki nie jest dla Ciebie przewidziany w najbliższym czasie. Uważaj również na terminy rat. Możesz coś kupić po korzystnej cenie.
Zdrowie: Patrz uważnie co masz na talerzu i co jesz, bo może być niestrawność. Możesz mieć uczucie jakby uchodziło z Ciebie powietrze, ale to niebawem minie. Spaceruj na świeżym powietrzu. 


Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Ryby
Horoskop tygodniowy 13.04.15 - 19.04.15 dla Ryby

Miłość: Możesz poczuć się odrzucony przez drugą połowę, ale też może mieć gorszy
dzień. Zły humor utrzyma się do połowy tygodnia, później wzniesiesz się
ponad przeciętność i odzyskasz dobrą pasję.
Praca: W pracy ozdrowienie stosunków i dogadasz się z szefem. Jeżeli nosiłeś się z zamiarem zmiany pracy to jeszcze trochę poczekaj. Twoje pomysły będą robić dobre wrażenie.
Finanse: Nie licz na poprawę finansów i nie bądź rozrzutny. Przypływ gotówki przewidziany w późniejszym terminie. Chyba, że ktoś odda zaległy dług.
Zdrowie: Może rozboleć Cię głowa, ale to minie. Nie bierz wszystkiego tak dosłownie. Nie każdy mówi to co czuje. Pozytywne myślenie ponad wszystko. Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2015 © Sedecrem Sp. z o.o.