Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

WYBÓR EKSPERTA

INNE

KATEGORIE

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14

Horoskop tygodniowy klasyczny 15.12 – 21.12.14 opracowała Lena Tall


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Barana
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Barana

Praca: Przemyśl wszystko bardzo dokładnie i nie podejmuj pochopnej decyzji, jeśli chodzi o zmianę pracy. W ciągu tygodnia na pewno znajdziesz czas, by przyjrzeć się uważnie nowej firmie.
Finanse: W ślad za zmianami zawodowymi idzie poprawa finansów, czyli możesz spać spokojnie.
Miłość: Nie wyładowuj w nadchodzącym czasie swoich humorów na osobie, którą darzysz uczuciem. Jeśli coś ci się nie udało – trudno, bywa, ale twój partner nie zasługuje na takie traktowanie.
Zdrowie: Wszystko ze zdrowiem będzie świetnie, nie wsłuchuj się w siebie za bardzo, naprawdę nic ci nie dolega.
 


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Byka
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Byka

Praca: Jeśli zaplanowałeś wziąć sobie dni wolne, zrób to, co na ciebie czeka, bo przecież ilość pracy do wykonania nie zmniejszy się.
Finanse: Planujesz wziąć kredyt? Nie obawiaj się o spłatę rat, bo doskonale dasz sobie radę.
Miłość: Dom i rodzina będą w najbliższym czasie dla ciebie najważniejsze, wzrasta bowiem w tobie przekonanie czy poczucie, że za mało czasu im poświęcasz, a jest to prawdą...
Zdrowie: Zbliżają się drobne kłopoty - stara dolegliwość może znów o sobie przypomnieć. Nie lekceważ jej. Warto jednak iść do lekarza.


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Bliźniąt
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Bliźniąt

Praca: Od jakiegoś czasu szukasz pracy, lecz odpuść sobie starania w tym tygodniu. Losu nie przechytrzysz. Nie spiesz się, po prostu poczekaj jeszcze trochę.
Finanse: Twoja kondycja finansowa jest całkiem niezła, więc nie martw się na zapas.
Miłość: Wkrótce przed tobą niezwykle miła niespodzianka. Zupełnie nieoczekiwanie pojawi się na twojej drodze miłość sprzed lat. Odżyją uczucia...
Zdrowie: Posłuchaj lekarzy i dietetyków i nie przesadzaj z piciem tak ogromnej ilości płynów, a szczególnie wody gazowanej. Lepiej pić soki.
 


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Raka
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Raka

Praca: w firmie szykuje się dość spora reorganizacja. Ale nic ci nie grozi, masz pewną sytuację. Może nawet szef pomyśli o twoim awansie od nowego roku.
Finanse: 0twierają się przed tobą wielkie szanse i możliwości finansowe, nie przegap okazji.
Miłość: W uczuciach nic nowego, cisza, spokój, pewność. Masz wspaniałego partnera, na którego możesz zawsze liczyć, doceniaj zatem to, co masz.
Zdrowie: Zwolnij tempo, nie śpiesz się, nie biegaj. Nie, nie przesuniesz i nie przyśpieszysz spraw, które i tak muszą się toczyć zwykłym trybem i normalnym torem.
 


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14  dla Lwa
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Lwa

Praca: Twoja energia i siła będą w najbliższym czasie godne pozazdroszczenia i pochwały, ale uważaj, nie dawaj się wykorzystywać.
Finanse: Pamiętaj, Lwie, że Bogini Fortuny sprzyja mądrym, przewidującymi cierpliwym. Jeśli zatem chcesz osiągnąć sukces finansowy - działaj z głową!
Miłość: Nie zaniedbuj rodziny. I w tej sferze masz zaległości. Weź się w garść, bo coś ci zaczyna umykać: zawodowo i prywatnie.
Zdrowie: Będziesz musiał znacznie zwolnić tempo, a do tego mniej kawy, alkoholu, papierosów. Najlepiej zrezygnuj z używek i zadbaj o siebie.
 


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Panny
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Panny

Praca: W najbliższych dniach będziesz musiała, Panno, uzupełnić zaległości. Gdy przyjdzie termin rozliczenia - okaże się, że nie masz już czasu, a istnieją bieżące zobowiązania. Możesz być pewna, że nikt ci nie odpuści.
Finanse: Zarówno panie, jak i panowie spod znaku Panny mają szansę na korzystne interesy i poprawę finansów
Miłość: Czeka Cię flirt, a może nawet tak zwany „romans biurowy”. Bądź ostrożna, jeśli nie chcesz mieć kłopotów w pracy.
Zdrowie: Zdrowie masz końskie, nerwy silne. Ale pamiętaj o kontrolnych badaniach.
 


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14  dla Wagi
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Wagi

Praca: W nadchodzącym czasie sporo pracy, ale i spore pieniądze. Pracodawca doceni twoje zaangażowanie, co pozwoli ci odczuć nie tylko satysfakcję zawodową, ale właśnie też finansową.
Finanse: Uważaj na nieznane ci inwestycje, sprawdź najpierw wszystko, nim wejdziesz w jakieś niepewne układy.
Miłość: Trochę ci się nie układa, ale to minie. Zabierz partnera w tym tygodniu na jakąś wycieczkę, do kina czy teatru. Sprawiacie sobie za mało przyjemności nawzajem i za mało poświęcacie sobie czasu.
Zdrowie: Uważaj na oczy. Może to zwykłe zmęczenie, ale warto skontrolować.
 


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Skorpiona
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Skorpiona

Praca: Od początku tygodnia ciężkie dni, trudne rozmowy, nowe kontakty. Jeżeli dobrze się przygotujesz - wszystko pójdzie jak z płatka. Warto poświęcić trochę czasu na przemyślenie strategii.
Finanse: Czeka cię w najbliższym czasie sporo koniecznych wydatków, ale dobrze się zastanów, czy wszystko, co planujesz kupić jest niezbędne...
Miłość: Cudowny tydzień przed tobą, pełen niezapomnianych wrażeń za sprawą nowo poznanej osoby spod znaku Koziorożca.
Zdrowie: W weekend dni uzupełnij braki snu. Jeśli chcesz podołać wyzwaniom, staraj się prowadzić regularny tryb życia.


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14  dla Strzelca
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Strzelca

Praca: W tym tygodniu masz szansę na znalezienie pracy, która nie tylko będzie ci przynosiła dobre dochody, ale też dużą satysfakcję zawodową.
Finanse: Uważaj, żeby nie przecenić swoich możliwości finansowych, możesz mieć problemy i nie podołać wydatkom.
Miłość: Przyjrzyj się uważnie i przypomnij sobie, kto jest obok ciebie ...Nowo poznana osoba spod znaku Barana czeka na ciebie od wielu tygodni.
Zdrowie: Pomyśl wreszcie o sobie. Zadbaj o siebie, trochę ćwiczeń, spacerów. Zapamiętaj takie słowa: po pracy już nie jesteś w pracy, więc zrelaksuj się.


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.11.14  dla Koziorożca
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.11.14 dla Koziorożca

Praca: Będziesz wytrwale dążyć do celu i osiągniesz go, choć nie od razu. Ten tydzień bardzo zbliży cię do tak pieczołowicie planowanego finału.
Finanse: Będziesz musiał ograniczyć się z wydatkami, wszystko zmierza bowiem do sytuacji, w której więcej wydajesz niż zarabiasz.
Miłość: Staniesz przed trudnym wyborem, przelotna znajomość, nawet najbardziej fascynująca, może nie być warta narażania na szwank sprawdzonego uczucia.
Zdrowie: Pamiętaj, że nie jesteś ani z kamienia, ani z żelaza. Zwolnij tempo. Pomyśl o wypoczynku w najbliższe dni wolne od pracy.
 


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14   dla  Wodnika
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Wodnika

Praca: Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to ten tydzień może ci przynieść bardzo korzystne kontrakty. Musisz jednak pamiętać o sztuce negocjacji...
Finanse: Jeśli marzysz o kupnie domu czy mieszkania, to w tym tygodniu pojawią się sprzyjające okoliczności do zrealizowania tych planów.
Miłość: Nareszcie spełnią się twoje marzenia. Co wdawało się zupełnie nierealne - dojdzie do skutku. Poznana dawno temu osoba spod znaku Panny będzie chciała nawiązać z tobą kontakt.
Zdrowie: Nie martw się na zapas. Wszystko jest w porządku.
 


Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Ryb
Horoskop tygodniowy 15.12.14 – 21.12.14 dla Ryb

Praca: Czekać cię będzie niezwykle trudny wybór. Firma, w której od dawna chciałeś pracować właśnie ma wolne stanowisko. Zastanów się czy warto zmieniać, bo warunki będą porównywalne.
Finanse: Gwiazdy będą ci sprzyjać, więc możesz zagrać w totka. Wprawdzie nie będzie to główna wygrana, ale warto zaryzykować. Na pewno nie stracisz...
Miłość: Nie szukaj tak intensywnie partnera, pamiętaj, że nic na siłę. Jeszcze nie przyszła twoja pora na ułożenie spraw sercowych.
Zdrowie: Twoja odporność na przeziębienie może być w tym tygodniu osłabiona, pamiętaj więc o odpowiednim stroju o tej porze roku!Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o.