Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Frida

Frida

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy klasyczny 20.03.17 r. - 26.03.17 r. opracowała Charlotte

Horoskop tygodniowy dla Barana 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Barana 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: W tym tygodniu może pojawić się wiele trudności w relacjach Baranów. Niektórzy z Was zdobędą się na heroiczny krok, aby ratować związek przed ostatecznością
albo w końcu coś w nim zmienić. Odwagi, nie trać nadziei, jeszcze wszystko da się naprawić.
Praca: W pracy zmiany. Być może czas zmienić profesję lub zacząć prace tylko dla siebie. Nie obawiaj się wzięcia na siebie dodatkowych zadań a tym samym odpowiedzialności. Twoja kariera nabierze tempa.
Finanse: W tym tygodniu lepiej mieć się na baczności i wstrzymać większe operacje finansowe, szczególnie jeśli kieruje Tobą strach. Dla śmiałków, którzy nie wahają się podjąć ryzyka, ten tydzień, może okazać się zgubny.
Zdrowie: Nie lekceważ swojego zdrowia. Jeśli czujesz, że coś Ci dolega, sprawdź to. Czas ukoić nerwy. W tym tygodniu Twój system nerwowy może zostać nadszarpnięty. Wycisz się i zrelaksuj, najlepiej poprzez zabawę i śmiech.

Horoskop tygodniowy dla Byka 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Byka 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: Jeśli czekasz na przełom w relacji, to może on nastąpić w tym tygodniu. To, co było na dole, teraz będzie na gorze. Single, mają okazje poznać wartościowego partnera i nawiązać karmiczne relacje, niekoniecznie romantyczne.
Praca: W pracy poruszaj się ostrożnie i wykaz sprytem. Naucz się iść na kompromisy, chociażby dlatego, żeby dostać później to, na co zasługujesz. Wykorzystaj swój talent negocjatorki i powoli realizuj zamierzony plan.
Finanse: To dobry tydzień dla finansów. Będziesz na właściwym miejscu, o właściwym czasie. Nie obawiaj się inwestycji i ciesz życiem bez wyrzutów sumienia.
Zdrowie: Uważaj na swój kręgosłup, nie przeciążaj go i nie wysilaj znacznie, bo skutki odczuwalne mogą być przez lata. Ważne, aby zachować zdrowy rozsadek i kontrole w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: Możesz poczuć się jak w potrzasku. Atmosfera w relacji będzie wydawała się ciężka i zepsuta. Uważaj na osoby, które chcą coś uzyskać tylko dla siebie, Twoim kosztem. Nie daj się skusić pokusie, jeśli czujesz, że możesz tego żałować.
Praca: Dużo pracy w tym tygodniu dla Bliźniąt, ale wiedz, że tym samym umacniasz swoją pozycję i to, co do tej pory udało Ci się osiągnąć. Pracuj solidnie. Ten czas to zdecydowanie rozwój. Uda Ci się w końcu zrealizować projekt, o którym od dawna myślisz.
Finanse: W tym tygodniu możesz pozwolić sobie na popuszczenie pasa i zrelaksować. Pojawia się w Twojej głowie lub w otoczeniu pomysły, które warto wcielić w życie, aby zwiększyć swój potencjał finansowy.
Zdrowie: Uważaj na niedopatrzenie lub złą diagnozę w tym tygodniu. Sprawy zdrowotne mogą okazać się inne, niż przypuszczasz. Jeśli zmagasz się z jakimikolwiek dolegliwościami poproś o konsultacje z kilkoma lekarzami.

Horoskop tygodniowy dla Raka 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Raka 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: Samotne Raki, ale również te, które tkwią w toksycznych relacjach, powinny zabrać się do porządnego pozamiatania. Dla swojego dobra czasami lepiej zamknąć rozdział i iść dalej. Pamiętaj, że gorzej być nie może, osiągnąłeś stan dna i czas się od niego odbić.
Praca: Pewność siebie, to cecha, która w pracy może Ci tylko pomóc. W tym tygodniu poczujesz się spełniony, zadowolony. Dostrzeżesz, że pozycja lidera doskonale do Ciebie pasuje. Może się okazać, ze w końcu otworzysz własny biznes.
Finanse: Dobre rokowania dla Twoich finansów na teraz i na przyszłość. Zaufaj sobie i z wiara i pewnością realizuj się zawodowo, i finansowo. Zaufaj swojej intuicji, pamiętaj, że masz wsparcie, nie tylko tu na Ziemi. Świeci dla Ciebie szczęśliwa gwiazda. Wykorzystaj to.
Zdrowie: Zadbaj o ruch w ograniczonych ilościach, mając na uwadze swoje stawy i kończyny. Osoby, które cierpią na nadciśnienie i nic z tym nie robią, powinny w końcu zabrać się ostro do pracy i poprawić stan swojego zdrowia.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: W tym tygodniu nadejdzie czas urozmaiceń, nowych wrażeń w stałych relacjach. Niestety zmiany mogą być na lepsze, ale również na gorsze wiec lepiej się przygotować. Niektóre Lwy zapragną niezobowiązującego flirtu. Zastanów się jednak, do czego to Cię zaprowadzi.
Praca: Jest światełko w tunelu. W tym tygodniu w końcu uda Ci się finalnie ustalić kurs dla swej dalszej kariery, zrealizować projekty i odetchnąć z ulgą. To dobry czas na rozpoczęcie samodzielnej kariery, czas jest ku temu wyjątkowo sprzyjający.
Finanse: Wyjdź poza wąskie ramy i dostrzeż jaki schemat narzucasz swoim finansom. Z pewnością przygotuj się na przełomowy tydzień. Dla większości Lwów będzie to tydzień, gdzie możesz doświadczyć znacznych wydatków. Dlatego planuj finanse ostrożnie.
Zdrowie: Panie spod znaku Lwa powinny zwrócić uwagę na narządy kobiece. Jeśli masz problem z zajściem w ciążę, należy koniecznie sprawdzić poziom hormonów. Niektóre Lwy mogą odkryć chorobę, która przez długi czas była w utajeniu.

Horoskop tygodniowy dla Panny 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Panny 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: W tym tygodniu miłość przybierze ognisty i dynamiczny kierunek. Nowe początki, romanse, ogień uniesień, pasja. Ale również, dla niektórych Panien, ogniste nieporozumienia. Kontroluj wiec swój temperament dając mu się unieść tylko w pozytywnym aspekcie.
Praca: W pracy stabilnie, jasno określone obowiązki i struktura. Dla wielu Panien będzie to tydzień umocnienia swojej pozycji, a nawet awansu na pozycje lidera. Dobrze, jeżeli uzbroisz się w wytrwałość z dużą dawką dyscypliny, to zaprocentuje.
Finanse: Pamiętaj, że pieniądz to energia, która musi krążyć. Nie wahaj się inwestować, a nawet wydawać w tym tygodniu. Rozpoznaj korzystne warunki i inwestuj. Zysk gwarantowany.
Zdrowie: Powrót do zdrowia, lepsze samopoczucie. Niektóre Panny powinny zwrócić baczną uwagę na płyny ustrojowe w organizmie oraz zastanowić się nad detoksem. Jeśli Twoim lekarzem prowadzącym jest ciepły i wrażliwy mężczyzna, trafiłaś Panno w dobre ręce.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: Nie wiesz, co masz dalej robić, którą opcję wybrać, jak wybrnąć z sytuacji? W tym tygodniu możesz poczuć się jak w potrzasku. Atmosfera w relacji będzie wydawała się ciężka i niezdrowa. Uważaj na osoby, które chcą coś uzyskać tylko dla siebie, Twoim kosztem. Uważaj na pokusy, możesz tego później żałować.
Praca: Zmiany, zmiany. Wago, jeśli dotychczas nie miałaś dobrej passy w pracy, teraz może się to zmienić. Daj się ponieść przeznaczeniu i pamiętaj, że nie wszystko zależy od Twoich działań. Wiele Wag ma szanse odnaleźć swoje powołanie, właśnie przez nieoczekiwaną zmianę.
Finanse: Podejmuj zdecydowane decyzje, ale uważaj, aby nie robić tego agresywnie. Postaraj się oddalić od siebie zmartwienia. Nie pozwól, aby finanse stały się Twoim wyznacznikiem działania. W tym czasie najlepiej zrobisz, jeśli wykażesz się ostrożnością i skupieniem.
Zdrowie: W tym tygodniu zwróć baczną uwagę na to, co jesz. Nieoczekiwanie możesz dostać alergii, która niekorzystnie wpłynie również na Twoje dobre samopoczucie. Uwolnij się również od negatywnych myśli, one Ci nie pomagają, a tylko szkodzą. Relaks i odpoczynek od wszystkiego wskazany.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20.03.17- 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20.03.17- 26.03.17

Miłość: W tym tygodniu możesz ulec nagłemu zauroczeniu. Nie ważne, czy szukasz miłości, czy jesteś już w relacji, ktoś sprawi, że mocniej zabije Twoje serce. Skorpiony w konfliktach mogą w końcu dojść do porozumienia z partnerem. Dynamiczny tydzień, pełen niespodzianek i ognia.
Praca: Bez pracy nie ma kołaczy jak mówi przysłowie. W tym tygodniu zbierz wszystkie siły i pracuj nad wyznaczonym celem. Ciężka praca opłaci Ci się. Jeśli szukasz pracy, właśnie teraz możesz podpisać umowę na dłuższy okres.
Finanse: Uważaj na finanse. W tym tygodniu możesz ulec pokusie i zrobić coś, co do niczego Cię nie doprowadzi, ewentualnie do straty. Musisz zrozumieć, że czas na zmiany i nie warto przywiązywać się do pieniędzy, a także działań.
Zdrowie: Zdrowa dieta, dużo witamin i ruch działają zbawiennie na odporność. W tym tygodniu uważaj na wszelkie przeziębienia i choroby wirusowe przenoszone droga kropelkowa. Dbaj o siebie.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: Jeśli jesteś w relacji z długim stażem, w tym tygodniu znów zbliżycie się do siebie. Być może dopiero zaczynasz się z kimś spotykać, wasza relacja powoli, ostrożnie nabierze tempa. Pamiętaj, aby mieć realistyczne oczekiwania co do tej drugiej osoby. Lepiej zrobić mały kroczek naprzód niż za duży i minąć się z celem.
Praca: W pracy na ogol spokojnie, dobry klimat, mila atmosfera. Zaufaj swojemu zespołowi, to zaprocentuje. W tym tygodniu będziesz miał doskonały kontakt z klientami, podpiszesz korzystne umowy. Masz ogromna szanse na nawiązanie bardzo obiecującej współpracy.
Finanse: Śmiało, nie obawiaj się inwestycji i innowacyjnych rozwiązań. Masz teraz dobrą passę i możesz wejść w korzystny układ, który da Ci satysfakcje finansowa. Postaraj się wykazać większą cierpliwością.
Zdrowie: Najważniejsze, na czym powinieneś się teraz skupić to ukojenie nerwów i zadbanie o swój żołądek, jedno jest powiązane z drugim nierozłącznie. Zadbaj o zdrowa, lekkostrawną dietę, odstaw alkohol i papierosy. Spędzaj więcej czasu na łonie natury. Wiosna puka do drzwi.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: W tym tygodniu możesz poczuć się przytłoczony, zniechęcony i zmęczony w swojej relacji. Koziorożce randkujące, czy będące w związkach mogą odczuć, że partner zachowuje się bezdusznie. Mogą pojawić się spory, zakazy a uczucia mogą zostać zablokowane lub odrzucone.
Praca: W pracy korzystny czas. Nie będziesz miał problemów z nawiązaniem doskonałych układów i podpisaniem umów o współpracę. Przy okazji będziesz się dobrze bawił.
Finanse: Uda Ci się wyjść z impasu i nadrobić zaległości. Jeśli chcesz nowych inwestycji, przede wszystkim słuchaj swojej intuicji.
Zdrowie: Poczujesz się znacznie lepiej, jeśli dotychczas miewałeś problemy ze zdrowiem i samopoczuciem. Jeśli tylko jest to możliwe, odpocznij i udaj się na kilka dni gdzieś, gdzie totalnie się zrelaksujesz.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: Fascynacja, przyciąganie. Dla wielu Wodników będzie to tydzień, który przyniesie nowe porywy serca. Jeśli jesteś w dłuższej relacji i ostatnio miewaliście problemy z komunikacją, teraz bez problemu sobie z nimi poradzicie. Być może od dłuższego czasu przyglądasz się komuś, zrób pierwszy krok.
Praca: Skup się na swoich celach i realizuj je bez względu na wszystko. Systematyczność to klucz do Twojego sukcesu zawodowego. Uważaj, aby nie być lekkomyślnym i działać bez koncepcji. Innowacja i ostry umysł pomogą Ci osiągnąć cel.
Finanse: Jeśli dotychczas brakowało Ci gotówki, to teraz ona do Ciebie z pewnością przypłynie i odwrotnie. Ten tydzień przynosi zmiany, często od nas niezależne. Lepiej nie czynić większych inwestycji i poczekać.
Zdrowie: Cieszysz się na ogół dobrym zdrowiem Wodniku. Teraz również nie będziesz miał powodów do zmartwień. Zadbaj o ruch i zdrową dietę. Warto zapisać się na siłownię i wzmocnić mięśnie.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 20.03.17 - 26.03.17

Horoskop tygodniowy dla Ryby 20.03.17 - 26.03.17

Miłość: Wiosna zagościła nie tylko w przyrodzie, ale i w większości Rybich serc. Delikatne zbliżanie się do siebie, formowanie nowych lub mocniejszych połączeń. Wszystko nabierze lepszych barw, a Ty jesteś gotowa na miłość. W związkach z dłuższym stażem harmonia.
Praca: Czy to, co robisz, naprawdę ma dla Ciebie znaczenie? W tym tygodniu warto odpowiedzieć sobie na to pytanie, jeśli nie czujesz spełnienia w pracy. Ryby, które odnalazły swoje powołanie będą miały dobry tydzień.
Finanse: Uważaj na straty finansowe, ponieważ istnieje duże ryzyko bankructwa. Najlepiej zrobisz powstrzymując się od większych wydatków i przełożysz imprezowe wyjście na inny czas.
Zdrowie: Większość Ryb nie będzie narzekać na swoje zdrowie w tym tygodniu. Masz mocne podstawy do pozbycia się dolegliwości i coraz więcej energii. Tak trzymaj.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.