Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

WYBÓR EKSPERTA

INNE

KATEGORIE

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14

Horoskop tygodniowy klasyczny 27.10.14 – 02.11.14 opracowała Monessa


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Barana
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Barana

Miłość: Pamiętaj, że w miłości należy nie tylko brać, ale i dawać. Dobry czas dla singli na zawieranie ciekawych znajomości.
Praca: Praca nie powinna być całym Twoim życiem. Zadbaj tez o swoje życie prywatne. Nie zaniedbuj go.
Finanse: Kuj żelazo, póki gorące. Skorzystaj z nadarzającej się okazji. Może ona się już nie powtórzyć.
Zdrowie: Możesz odczuwać pewne poddenerwowanie i być bardziej kłótliwy. Staraj się trzymać nerwy na wodzy, bo możesz narobić sobie kłopotów.


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Byka
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Byka

Miłość: Zastanów się, jakiego partnera szukasz. Czy nie zbyt wiele oczekujesz od innych? Spójrz na siebie – również nie jesteś idealny. Doceń swojego partnera – potrzebuje tego. Pary próbujące zajść w ciąże mogą spodziewać się w najbliższych dniach sukcesu.
Praca: Twoja ciężka praca zostanie doceniona. Opłaca się czasem zrobić coś „ekstra” nie licząc na natychmiastową zapłatę. Los odpłaca nam sukcesami za nasz wysiłek.
Finanse: Postaraj się trochę zaoszczędzić. Czy naprawdę potrzebujesz wszystkich tych rzeczy, które kupujesz? Postaraj się wydawać pieniądze rozsądniej. Unikniesz w ten sposób problemów finansowych.
Zdrowie: Zadbaj o odpowiednią dawkę ruchu. Czas spędzony aktynie na świeżym powietrzu zahartuje cię przed zimą.


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Bliźniąt
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Bliźniąt

Miłość: Nie bój się miłości! Musisz otworzyć się na innych i przestać bać się, że zostaniesz zraniony. Jeżeli myślisz o rozstaniu – może to jest właściwy czas. Warto teraz podejmować trudne, i czasem bolesne, decyzje.
Praca: Jeżeli ktoś złożył ci ciekawą propozycję – rozważ ją. Decyzje musisz jednak podejmować szybko. Kieruj się intuicją, a nie rozumem.
Finanse: Możesz pozwolić sobie na małe przyjemności. Pamiętaj, że pieniądze nie są po to, by je mieć, ale po to, by sprawiać radość sobie i innym.
Zdrowie: Mogą dręczyć cię problemy układu trawiennego. Zadbaj o zdrową dietę i unikaj stresów, a wszystko powinno wrócić do normy.

 


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Raka
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Raka

Miłość: Zmień swój związek. Czy wygląda on tak, jakbyś chciał? Zmiany zacznij od samego siebie. Spraw swojemu partnerowi prezent albo zabierz go na romantyczną randkę. Single powinni zapomnieć o swoich byłych związkach. Z jakiegoś powodu się zakończyły. Nie ma sensu do nich wracać.
Praca: To dobry czas na podejmowanie nowych wyzwań – szkolenia, studia czy przekwalifikowanie. Gwiazdy będą sprzyjać tym, którzy sami starają się zmienić swój los na lepsze.
Finanse: Dobry czas na planowanie inwestycji. Wszystko jednak dokładnie przemyśl. Niech nie kieruje tobą chciwość, bo stracisz więcej niż włożyłeś.
Zdrowie: Nie lekceważ problemów zdrowotnych! Pamiętaj, że wcześniej zdiagnozowana choroba trwa krócej. Unikniesz wielu przykrych problemów, jeśli dokładnie się przebadasz.

 

 


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Lwa
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Lwa

Miłość: Single powinni uważnie się rozglądać. Już niedługo na horyzoncie może pokazać się ktoś wyjątkowy. Osoby w związkach powinny zapomnieć wszystkie urazy. Nie ma sensu trzymać w sobie złości. Nikomu to nie sprzyja, a niszczy związek od środka.
Praca: To będzie dla ciebie ciężki czas. Możesz czuć się niedoceniany i zmuszany do pracy ponad siły. Nie martw się jednak. To minie. Niedługo znów nabierzesz energii do pracy.
Finanse: Nic nie dostajemy za darmo. Za każdym prezentem kryją się ukryte koszty. Zastanów się, czy chwilowa poprawa stanu finansów warta jest wieloletnich zobowiązań.
Zdrowie: Uważaj na swoją wątrobę! Daj jej odpocząć. Unikaj alkoholu i tłustych potraw, a od razu poczujesz się lepiej!


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Panny
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Panny

Miłość: Popracuj nad komunikacją w związku. Chyba jedynie słuchasz, a nie słyszysz. Twój partner chce przekazać Ci coś ważnego – ocknij się zanim będzie za późno. Single nie powinny manipulować swoim wizerunkiem. Naprawdę nie chcesz, by ktoś pokochał cię takiego, jakim jesteś?
Praca: Jeżeli potrzebujesz pomocy – poproś o nią. Przyznaj się też do swoich błędów. One i tak wyjdą na światło dzienne. To dobry czas na załatwianie wszystkich spraw urzędowych.
Finanse: Nie skupiaj się tak na materialnej sferze swojego życia! Pamiętaj, że wszystkie aspekty naszej egzystencji powinny rozwijać się równomiernie. Nie popadaj w kult mamony.
Zdrowie: Możliwe bóle gardła i drobne infekcje. Postaraj się chronić szyję.


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Wagi
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Wagi

Miłość: Skup się teraz na swojej rodzinie. Twoi bliscy Cię potrzebują. Ciężki czas dla osób poszukujących miłości – niestety w najbliższym czasie nie należy spodziewać się zmian.
Praca: Nie bierz zbyt dużej ilości spraw na własne barki. Pamiętaj, że lider nie robi wszystkiego sam, ale skutecznie rozdziela zadania. Nie pozwól się wykorzystywać współpracownikom.
Finanse: Zły czas na branie kredytów. Zastanów się, czy rzeczywiście musisz się zapożyczać. Może uda ci się żyć trochę skromniej i zaoszczędzić potrzebną kwotę.
Zdrowie: Uważaj na nerwy! Życie w ciągłym stresie może prowadzić do wielu chorób. Zadbaj o czas dla siebie.

 


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Skorpiona
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Skorpiona

Miłość: Nie oczekuj od partnera, że zgadnie, czego chcesz od niego. Powiedz mu, na czym naprawdę ci zależy i co cię boli. Musisz wykonać wysiłek, a nie liczyć na to, że ktoś wszystko zarobi za ciebie. Single powinni zebrać się w sobie i wyjawić swoje uczucia.
Praca: Wykaż się samodzielnością. Zaproponuj zmiany w swoim miejscu pracy. Nawet jeżeli nie zostaną one od razu wcielone w życie, współpracownicy będą wiedzieć, że zależy ci na tej firmie.
Finanse: Pomyśl o własnym kącie. Nie musisz od razu budować olbrzymiego domu, ale może uda ci się wynająć przyzwoite mieszkanie na dłuższy czas.
Zdrowie: Warto udać się na odwlekaną wizytę u okulisty czy stomatologa. Możesz nie dostrzegać zmian, ale one następują.


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Strzelca
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Strzelca

Miłość: Możliwe problemy w związku. Na horyzoncie może pojawić się osoba trzecia. Single nie powinni wchodzić w niejasne układy – skończy się to złamanym sercem.
Praca: Nie osądzaj zbyt szybko. Zastanów się nad problemem, zanim podejmiesz decyzję o tym, jak go rozwiązać. Nie wszystko jest takie, jak się z początku wydaje.
Finanse: Słuchaj rad innych. Kierowanie się doświadczeniem członków rodziny czy przyjaciół nie jest oznaką nieudolności, ale wyrazem mądrości.
Zdrowie: Zadbaj o swoje serce. Dużo ruchu, zdrowa dieta i unikanie używek znacznie poprawią twój stan zdrowia.


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Koziorożca
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Koziorożca

Miłość: Dobry czas na podejmowanie odważnych decyzji w związku. Jeżeli myślisz o rozstaniu – może warto zrobić to teraz, zanim partner zbyt się do ciebie przyzwyczai. Single powinny pokochać samych siebie. Samotność nie jest zła, jeśli nie trwa zbyt długo.
Praca: Czasem warto obstawać przy swoim stanowisku. Jeżeli uważasz, że jakaś droga jest słuszna – podaj nią.
Finanse: Dobry czas na podejmowanie odważnych decyzji finansowych. Myśl długofalowo, perspektywicznie. Skup się na tym, co możesz zyskać za wiele lat.
Zdrowie: Papierosy obciążają jedynie twój domowy budżet i rujnują zdrowie. Postaraj się zerwać z nałogiem, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na prezent dla siebie.


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Wodnika
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Wodnika

Miłość: Czy twój partner nie oddala się od ciebie? Może chce zakończyć tę znajomość? Nie staraj się trzymać go na siłę – miłość jest ci pisana, jeszcze spotkasz odpowiedniego partnera. Single powinni wyjść do ludzi i być bardziej aktywni towarzysko. Może wypad do teatru czy kina? Nie wstydź się, że idziesz sam!
Praca: Możliwe problemy w pracy. Uważnie podchodź do wszystkich obowiązków. Nieuwaga może wiele Cię kosztować.
Finanse: Kredyt nie zawsze musi być czymś złym. Wszystko zależy od tego, jak zainwestujesz pożyczone pieniądze. Jeśli jesteś pewien swego – działaj!
Zdrowie: Jesień nie jest wymówką na przybieranie na wadze! Zapisz się na basen, zumbę czy aerobik. Jest dużo form aktywności fizycznej, które mogą cię zainteresować.


Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Ryby
Horoskop tygodniowy 27.10.14 – 02.11.14 dla Ryby

Miłość: Nie zmykaj się w sobie. Otwórz się na to, co dobre, a nie dręcz się wszystkim, co złe. Twój nastrój zależy głównie od ciebie. Pamiętaj – nikt nie chce dzielić życia z kimś, kto jest wiecznie przygnębiony.
Praca: Czasem wydaje ci się, że jesteś mądrzejszy od innych. Warto jednak wysłuchać innych opinii. Będziesz zdziwiony, jak trafne są niektóre z nich.
Finanse: Nie oszukuj innych! To, że uda ci się ugrać parę groszy, nie oznacza, że długofalowo nie stracisz milionów. Traktuj swoich partnerów finansowych tak, jak ty chciałbyś być traktowany.
Zdrowie: Przejrzyj swoją domową apteczkę. Czy nie za wiele w niej witamin i suplementów diety? Nie bierz ich na własną rękę. Spytaj lekarza, czy ich łączenie nie ma negatywnych skutków. To może być przyczyna twojego złego samopoczucia.Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o.