Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.
Advertisement

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Frida

Frida

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd Vera

Vera

Zapraszamy 2017-02-25
na żywo godz. 14:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 20.02.17- 26.02.17 t. opracowała Charlotte

Horoskop tygodniowy dla Barana 20.02.17 r. – 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 20.02.17 r. – 26.02.17 r.

Miłość: Masz teraz doskonałą okazję na umocnienie relacji i zbliżenie się do partnera. Jeśli nie wiesz, na czym stoisz, w tym tygodniu sytuacja na pewno się wyklaruje. Dla niektórych Baranow ten czas będzie próbą sił i być może, będziesz musiał bronic swojej relacji przed wpływami z zewnątrz.
Praca: Ten tydzień nie będzie należał do najlepszych w dziedzinie zawodowej. Możesz nagle zostać zwolniony z pracy, projekty nie wypala i Ty sam możesz poczuć się totalnie pokonany w pracy i zrezygnować. Postaraj się przeczekać zły czas i nie poddawaj się, nawet jeśli będzie bardzo trudno.
Finanse: Uwierz w swoje możliwości i zaufaj sobie. Ten tydzień to dobry czas na inwestycje i zdobycie doświadczenia w zarządzaniu finansami. Postaraj się nie wydawać pieniędzy na drobnostki i skup się na wyższych potrzebach i celach.
Zdrowie: Uważaj na swój żołądek. Koniecznie zwracaj uwagę na to, co jesz i nie pozwalaj sobie na gastro szaleństwo. Skutek może być opłakany.

Horoskop tygodniowy dla Byka 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Przygotuj się na ocieplenie i wiosnę w sercu, a może nawet i pełnię lata w Lutym! Byki pozostające w stałych relacjach odczują, że ich związek dojrzewa, wchodzi na nowy, wyższy poziom. Jeśli dopiero zaczynasz się z kimś spotykać możesz odczuć delikatna uległość i chęć posłuszeństwa wobec partnera.
Praca: Awans, podwyżka a na pewno znaczny skok w karierze czeka większość Byków w tym tygodniu! Sukces i zwycięstwo nad przeciwnikami i wszędzie tam, gdzie dotychczas odbywała się poważna walka o pozycję. Jeśli od dawna myślisz, aby poprosić o awans lub zwiększenie płacy, zrób to w tym tygodniu.
Finanse: W tym tygodniu wykaz się racjonalnym podejściem do swoich finansów. Trzeźwa ocena sytuacji i zdrowy krytycyzm pozwoli uniknąć błędów. W końcu możesz doczekać się wyników swojej ciężkiej pracy i wyrównać koszty poniesione wcześniej.
Zdrowie: Większość Byków będzie cieszyła się dobrym zdrowiem w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Już czas wziąć sprawy w swoje ręce i odważyć się na pierwszy krok! Zazwyczaj tylko ten pierwszy jest najtrudniejszy. U Bliźniąt czas fascynacji i wzajemnego przyciągania. W tym tygodniu poczujesz się wyjątkowo atrakcyjnie, co z pewnością zauważą inni.
Praca: Zajmij się czymś praktycznym w tym tygodniu. Ten czas sprzyja kreatywności, wiec nie obawiaj się podzielić pomysłem ze swoim szefem. Jeśli praca w godzinach Cię znuży, popracuj w domu lub zrób coś dla domu. Szczęśliwe będą te Bliźnięta, które pracują na łonie natury.
Finanse: Dobrze w tym tygodniu rozpocząć inwestycje. Wykorzystaj swoja wiedzę i uważnie przyglądaj się swoim przeczuciom. Jeśli się do czegoś palisz, po prostu zrób to, a nie pożałujesz. Bądź spontaniczny i nie obawiaj się o finanse.
Zdrowie: Uważaj na grypę i przeziębienia. Zadbaj o odpowiednią dawkę witaminy C w codziennej diecie. Jeśli od dawna cierpisz na jakiekolwiek bóle, czas udać się z tym do lekarza.

Horoskop tygodniowy dla Raka 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Motyle w brzuchu, powiew wiosny w środku zimy, pożądanie, ekscytujący flirt, tak właśnie poczuje się większość Raków. Ktoś rozpali Twoja wyobraźnię i możesz się zakochać. Daj się ponieść tym emocjom.
Praca: W pracy chwilowy przestój. Dla wielu Raków ten tydzień nie okaże się zbyt szczęśliwy. Projekty mogą nie wypalić a inwestycje będą zupełnie nietrafione. Nad niektórymi z was wisi groźba zwolnienia. Miej się więc na baczności.
Finanse: Chociaż w pracy niezbyt kolorowo, Twoje finanse będą miały się dobrze. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, bo widać obfitość i brak zmartwień w tej dziedzinie na ten tydzień.
Zdrowie: Pamiętaj, jesteś tym, co jesz i tym, jak traktujesz swoje ciało. Nie zdziw się, ze wynikiem zlej diety mogą być problemy z wątrobą. Ustalenie przyczyny Twojego samopoczucia z lekarzem to najlepsze, co możesz zrobić.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Jeśli jesteś samotnym Lwem, odczujesz teraz ogromną tęsknotę za bliskością. Pomyśl, że Twoja duma i obrona niezależności mogły doprowadzić do takiego stanu. Zmień to i otwórz się na miłość, a masz szanse znaleźć swoja bratnią duszę. Lwy pozostające w związkach poczują się kochane i docenione.
Praca: Poczujesz się naprawdę zmotywowany do pracy i powierzonych Ci zadań na ten tydzień. Odkryjesz na nowo znaczenie dobrej współpracy, która układać będzie się naprawdę pomyślnie. To doskonały czas na zawarcie dobrych kontraktów i kontaktów.
Finanse: Bądź ostrożny i miej się na baczności, ponieważ mogą pojawić się potknięcia w tej sferze. W Twoich finansach nie widać postępu i pojawiają się znaczne zakłócenia. Możesz mieć wiele wątpliwości co do ich zarządzania dlatego najlepiej przeczekać z większymi inwestycjami.
Zdrowie: W tym tygodniu czeka Cię wiele napiec i stresu, a to może sprzyjać spadkowi odporności. Dlatego dbaj o siebie i uważaj na wirusa grypy.

Horoskop tygodniowy dla Panny 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Ten tydzień bez większych niespodzianek dla Panien. Jeśli jesteś w świeżej relacji, wejdziecie na kolejny etap i ustabilizujecie ja. Samotne Panny mogą poczuć wyjątkowe przyciąganie fizyczne i okazje do wykorzystania. Pary z dłuższym stażem cieszyć będą się spokojem i swoim towarzystwem.
Praca: Nie miej złudzeń. Od dawna możesz czuć, że czas na zmiany, ale starasz się odsuwać od siebie te myśli i nie decydujesz na odważny krok, strach Cię blokuje. Poczujesz się niczym w fazie krytycznej, ale wiesz, że już czas. Odrzuć obawy i uzbrój w pewność siebie. Jeśli niczego nie możesz zmienić w pracy, po prostu przeczekaj ten okres.
Finanse: Twoje finanse mają się dobrze. Masz poczucie bezpieczeństwa i nie pozwalasz sobie na nieprzemyślane i ryzykowne przedsięwzięcia. Dzięki tej taktyce jesteś zawsze przygotowany.
Zdrowie: Być może już czas sprawdzić poziom hormonów. W tym tygodniu zdrowie nie będzie Ci dokuczało, ale jeśli zauważasz jakiekolwiek nieprawidłowości i zmiany, już czas na szczegółowe badania.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Samotne Wagi nareszcie mają szansę na spotkanie kogoś, kto podziela ich zdanie i podobnie spogląda na świat. Jeśli od jakiegoś czasu nie układa Ci się z partnerem, sprawdź, czy nie za bardzo starasz się przeciągnąć go na swoją stronę i narzucić swoje zdanie. Nie używaj brudnych sztuczek i unikaj sprzeczek. To zrobi Ci dobrze.
Praca: Jeśli jest w Twojej pracy ktoś, kto za wszelką cenę stara się uprzykrzyć Ci życie, już czas stanąć w swojej sprawie mocno na ziemi i pokazać, gdzie jest miejsce intrygantów. Poczujesz, że czas na zmiany i nie wahaj się ich rozpocząć. Pozycja niektórych Wag może okazać się zagrożona, dlatego włóż w prace więcej zaangażowania, jeśli chcesz ja utrzymać.
Finanse: W tym tygodniu wykorzystaj swoja wiedzę, intelekt i intuicję, aby zwiększyć finanse. Twoje przeczucie może uratować Cię przed stratą.
Zdrowie: Jeśli od dawna skarżysz się na bóle, czas na wizytę u specjalisty i potraktowanie sprawy poważnie. Pamiętaj, że Twoje ciało jest Ci niezbędne do wszystkich aktywności, a ból to jego głos. Nie lekceważ go.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Uda Ci się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia z partnerem i rozwiązać problemy. Zachowaj trzeźwość umysłu i nie bujaj w obłokach. Dla większości Skorpionów to tydzień jasnych okoliczności, ale również rozstań.
Praca: Dynamizm działania, chęć rozpoczęcia nowych projektów a może nawet samozatrudnienie. Ten tydzień to doskonały czas na oddanie się pracy Skorpionie. Każde wyzwanie potraktuj teraz jako sprawdzian umiejętności i okazje do zdobycia doświadczenia. Nic, tylko pozazdrościć takiej postawy.
Finanse: Dobry tydzień dla Twoich finansów. Poczujesz się bardzo pewny siebie i nie będziesz obawiał ryzyka. Mocna motywacja i wiara w sukces zaprocentują.
Zdrowie: Większość Skorpionów będzie cieszyła się dobrym zdrowiem. Nie zapominaj o wypijaniu codziennie odpowiedniej ilości wody, szczególnie jeśli jesteś fanem kawy i mocnej herbaty. Nos czapkę i uważaj na swoje uszy.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Ten tydzień może Cię zaskoczyć. W relacjach gdzie wszystko dotychczas przebiegało bezproblemowo, mogą pojawić się niesnaski. Tam, gdzie nic się nie kleiło, nagle nastąpi pojednanie. To czas nagłej zmiany i nowego etapu w miłości. Niektórzy z was pozwolą sobie na niezobowiązujący flirt.
Praca: W pracy klimat będzie sprzyjał sukcesom. W Twoim zespole kontakty się poprawią co zwiększy produktywność. Ty i Twoi klienci będziecie zadowoleni ze współpracy. Masz szanse wejść w bardzo korzystny układ zawodowy.
Finanse: Czeka Cię sporo wydatków w tym tygodniu. Możesz poczuć się przytłoczony ich nadmiarem i stanem swoich finansów. Niewątpliwe, że pomyślisz o wsparciu finansowym.
Zdrowie: Dynamizm, pełnia energii i dobre zdrowie u Strzelca. Uważaj na swoje nogi, aby ich zbytnio nie przeciążać. Osoby z problemami żylnymi powinny postawić na sport i odpowiednią pielęgnację.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Pojednanie, nowy początek, szczęśliwy czas. W końcu wyjdzie tak oczekiwane słońce dla Koziorożców. Zaufaj partnerowi i ciesz się bliskością. Ten tydzień to prawdziwy raj dla wszystkich zakochanych.
Praca: Czas na dojrzale decyzje. Dobry czas na rozpoczęcie działalności, wykorzystanie swojego potencjału, postawienie pierwszego kroku oraz rezygnacje i wycofanie się z życia zawodowego. W tym tygodniu potraktuj siebie poważnie i weź sprawy w swoje ręce.
Finanse: Ten tydzień sprzyjał będzie okazjom, aby pomnożyć swój majątek, miej wiec oczy szeroko otwarte. Twoje finanse są stabilne i jesteś przygotowany na niespodziewane wydatki.
Zdrowie: Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Postaraj się jeść zdrowo i lekko. Postaw na zielone warzywa i dużo owoców. Twoje ciało a szczególnie układ trawienny będą Ci wdzięczne.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Twoja relacja Wodniku wejdzie na wyższy poziom w tym tygodniu. Odczujesz mocne połączenie z ukochaną osobą i wzajemną fascynację. Osoby samotne, ale nie tylko, poczują przypływ namiętności i z pewnością to wykorzystają.
Praca: Możesz poczuć się zmęczony i przytłoczony pracą. Ktoś przydzieli Cię do zadania, którego nie lubisz, a Ty możesz temu nie podołać. Wiele Wodników wpadnie w fobię i spędzi ten tydzień na zbędnym zamartwianiu się. Pamiętaj, strach ma wielkie oczy a Ty i tak wyjdziesz ze wszystkiego zwycięsko.
Finanse: Mocno stoisz na nogach i wiesz jak gospodarować swoimi zasobami finansowymi. To dobry tydzień w tej sferze. Nie obawiaj się ryzyka i zainwestuj.
Zdrowie: Większość Wodników będzie cieszyła się doskonałym zdrowiem i witalnością. Niektórzy mogą złapać ciężkie przeziębienie i przeleżeć kilka dni z gorączką w łóżku. Zbadaj wzrok.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 20.02.17 r. - 26.02.17 r.

Miłość: Rozstania zawsze są bolesne. W tym tygodniu wiele Ryb odczuje ból separacji albo rozstania. Mogą dopaść Cię również wątpliwości, koszmary a Twoje plany się nie powiodą. Zrzuć z siebie ciężar i spójrz przed siebie. Może się okazać, że czarne myśli, były tylko myślami.
Praca: Niepowodzenie, rezygnacja, nagle odwołanie. Niestety ten tydzień może przynieść rozczarowanie i straty w sprawach zawodowych. Pamiętaj, aby skupić się na tym, co zyskałeś, co jeszcze posiadasz i jakie doświadczenie wyciągasz z zaistniałej sytuacji.
Finanse: Wytrwałość i systematyczność oraz skupienie na celu doprowadza Cię, tam gdzie chcesz. Nie działaj pochopnie, zaplanuj każdy ruch, a nie pożałujesz. Twoje finanse będą miały się dobrze w tym tygodniu.
Zdrowie: To, co dajesz, to dostajesz. Pamiętaj, aby zachować równowagę w jedzeniu i piciu oraz w pracy i odpoczynku. Nie możesz robić wszystkiego. Odpocznij i daj innym siebie wyręczyć, a poczujesz się lepiej.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.