Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 08.02.16 - 14.02.16

Horoskop tygodniowy klasyczny 08.02 – 14.02.2016 opracowała Wróżka Nadija

Horoskop tygodniowy dla Barana 08.02.16 – 14.02.15

Horoskop tygodniowy dla Barana 08.02.16 – 14.02.15

Miłość: To nie będzie dobry czas do jakichkolwiek romansów, możesz czuć wręcz niechęć do okazywania miłości drugiej połówce. Ale nie rób tego w sposób który może zranić, poprostu o tym powiedz.

Praca: Na twojej drodze mogą pojawić się kłopoty, którym nie do końca będziesz w stanie sprostać sam. Jeśli zbagatelizujesz sprawę to zacznie się ona nawarstwiać, tworząc przy okazji znaczne opóźnienia.

Finanse: Niestety możesz się trochę zagalopowac w swoich wydatkach, żeby uniknąć kompletnej wpadki finansowej zacznij prowadzić małą księgowość. Pomoże ci ona ogarnąć twoje wpływy i wypływy.

Zdrowie: Jeśli jesteś na siłach, to najlepiej rzuć nałogi, twoje ciało zaczyna się buntować. W zasadzie większość dolegliwości wynika ze zmęczenia twoich oragnów i oólnego przeciążenia organizmu.

Horoskop tygodniowy dla Byka 08.02.16 – 14.02.15

Horoskop tygodniowy dla Byka 08.02.16 – 14.02.15

Miłość: Jeśli chodzą ci po głowie jakieś deklaracje czy poważne decyzję w kwestii miłości, to na razie wstrzymaj się z ich realizacją. To nie jest odpowiedni czas na to. Większość rzeczy staraj się odbierać na chłodno i z rozwagą.

Praca : Na poważnie przemyśl swoje plany zawodowe, znajdź wszystkie za i przeciw. Być może nabierzesz odwagi do zmian w tej strefie swojego życia. Oczywiście nie daj się ponieść pędowi, że trawa po drugiej stronie płotu jest bardziej zielona.

Finanse: Możesz na spokojnie podjąć się jakichś małych szaleństw, oczywiście przemyśl to dokładnie. Bo co za dużo to nie zdrowo. Nie rekompensuj sobie kłopotów kolejnymi zakupami. Pohamuj swoją rozrzutność.

Zdrowie: Niestety teraz możesz łatwo złapać wszelakie infekcje, najbardziej narażone są górne drogi oddechowe. Nie lekceważ zakażeń, ponieważ prędzej czy później przerodzi się to w coś znacznie poważniejszego.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 08.02.16 - 14.02.15

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 08.02.16 - 14.02.15

Miłość: Masz pewne oczekiwania względem swojego związku i partnera, zastanów się czy nie są zbyt wygurowane, bo drogi bliźniaku możesz zostać w końcu sam. Zweryfikuj swoje zapędy, a zobaczysz, że wszystko się ułoży jak należy.

Praca: Jeśli sobie z czymś nie radzisz, to nie próbuj za wszelką cenę pokazać, że potrafiszs. Nie wstydź się poprosić o pomoc swoich współpracowników. Spotkasz się ze zrozumieniem i wsparciem.

Finanse: W tej sferze jest u ciebie stabiklnie, co prawda nie możesz sobie pozwolić na jakieś szaleństwa, zakupowe, ale spokojnie na wszystkie zobowiązanie i życie ci starczy. Mozliwe, że w najbliższym czasie będziesz w stanie odłożyć parę groszy.

Zdrowie: Najlepiej odpoczywasz w kompletnej ciszy i spokoju, jeśli masz takie możliwości to skorzystaj z tego. Bardzo potrzebujesz w tej chwili odrobiny wytchnienia i rozładowania emocji. Inaczej będziesz coraz gorzej funkcjonować.

Horoskop tygodniowy dla Raka 08.02.16 – 14.02.16

Horoskop tygodniowy dla Raka 08.02.16 – 14.02.16

Miłość: Możliwe, że pomimo twoich starań , niektóre rzeczy będą ci się wymykać spod kontroli. Nie staraj się ze wszystkich sił, odzyskać tą kontrolę, kiedy odpuścisz wszystko wróci do normy. Czasem należy dać iść losowi swoim torem.

Praca: Staraj się precyzyjnie wyrażać swoje myśli, ponieważ ktoś może opatrznie zrozumieć twoje tłumaczenia, bądź polecenia. Skoncentruj się na tym co najważniejsze, nie bierz na siebie zbyt dużej ilości zadań.

Finanse: Masz spore szanse na dodatkowe fundusze, rozglądaj się uważnie. Otwórz umysł na nowe wyzwania i projekty, nie zastanawiaj się zbyt długo nad pewnymi decyzjami, żeby przypadkiem szansa nie przeleciała ci koło nosa.

Zdrowie: Być może aura nie do końca będzie sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi, ale ty się tym nie zrażaj i postaw, na zdrowie. W deszczu też można być aktywnym, nawet spacer poprawi twoje samopoczucie.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 08.02.16 - 14.02.16

Horoskop tygodniowy dla Lwa 08.02.16 - 14.02.16

Miłość: Jesli masz do podjęcia ważne decyzje co do swojego związku, to weź się w garść i zrealizuj je. Możliwa zmiana partnera, nie bój się wyrażać swoich emocji i niepokoju. Możesz również oczekiwać pomocy od osoby bardzo ci przychylnej.

Praca: Będziesz zmuszony do dokonania jakiegoś wyboru, nie będzie on łatwy.Po dokładnym przemyśleniu sprawy, twój wybór spowoduje, że zacznie żyć ci się trochę lżej i łatwiej. Można powiedzieć sielanka.

Finanse: Niestety krążą nad tobą kłopoty finansowe, w sporej mierze spowodowane przez ciebie. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko trzeba zacisnąć pasa i w dość krótkim czasie dojdziesz na spokojnie do siebie.

Zdrowie: Przede wszystkim w tym okresie zadbaj o swoją kondycję psychiczną, w ostatnim czasie dosyć mocno pewne wydarzenia nadszarpneły twoje nerwy i ciężko ci wrócić do równowagi. Postaw na aktywność i świece.

Horoskop tygodniowy dla Panny 08.02.16 - 14.02.16

Horoskop tygodniowy dla Panny 08.02.16 - 14.02.16

Miłość: W uczuciach możliwe duże poruszenie, wyjście ze stagnacji. Wyjątkowo będziesz mieć łatwość w nawiązywaniu kontaktu z otoczeniem, a miłość wręcz rozkwita. Pochłaniaj tą pozytywną energię, da ci siłę do działania.

Praca: Kiedy zaczniesz współpracować z większą ochotą i pozytywną energią do otoczenia, to da ci możliwości udanych posunieć i interesów. Ktoś od kogo się nie spodziewałeś otrzymasz pomoc w realizacji swoich planów.

Finanse: Zdecydowanie musisz więcej czasu i uwagi poświęcić swoim finansom, zacząłeś je mocno zaniedbywać, co może spowodować pewne braki do końca miesiąca. Jak powstrzymasz się od jednej czy dwóch przyjeności świat się nie zawali.

Zdrowie: Wsłuchuj się w swoje ciało, zapominasz o tym że ono bardzo wyraźnie sygnalizuje czego mu w tym danym momencie potrzeba. Pracuj nad sobą, wyrównaj swoją energię. Możesz medytować lub poprostu starać się wyciszać swoje myśli.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 08.02.16 - 14.02.16

Horoskop tygodniowy dla Wagi 08.02.16 - 14.02.16

Miłość: Nie wywieraj presji na drugiej stronie, daj czas do namysłu. Pamiętaj, że decyzje musicie podejmować wspólnie i z rozwagą. Ty już swoją podjąłeś i chciałbyś jak najszybszej realizacji, ale pamiętaj, że jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy.

Praca: Nie bój się wyrażać siebie, na spokojnie podejdź do codziennych obowiązków, rozważ co powinno być zrobione na już, a co może poczekać. Naucz się układać sobie plan działania, łatwiej będzie ci funkcjonować.

Finanse: Nie daj się wciągnąć w czyjąś intrygę, bo słono za to zapłacisz, nie tylko swoimi pieniędzmi, ale również swoim zdrowiem psychicznym. Nie wchodź w żadne układy, bo znacząco stracisz i ciężko będzie ci się odkuć.

Zdrowie: Pracuj nad swoimi słabościami, nałogami i złymi nawykami. Z dnia na dzień możesz czuć się coraz słabszy, a wynika to z nieregularnego trybu życia. Wprowadź więcej stabilizacji, a łatwiej będzie ci się funkcjonowało.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 08.02.16 - 14.02.16

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 08.02.16 - 14.02.16

Miłość: Możliwe, że wreszcie nie wytrzymasz i zaczniesz się buntowac jawnie przeciw polityce swojego partnera. Podejmiesz decyzję, która od dłuższego czasu siedziała ci gdzieś z tyłu głowy. Rozwiej swoje wątpliwości, dobrze na tym wyjdziesz.

Praca: Spójrz bardziej łaskawie na swoich wpółpracowników, nie wszyscy muszą być tacy jak ty, a wszelkie krytyczne uwagi zachowaj dla siebie, bo może się okazać, że kiedy będziesz potrzebował pomocy, nie będzie do tego chętnych.

Finanse: Chwilowe kłopoty, które się pojawią, bardzo szybko znadą swoje rozwiązanie. Raczej nie licz na pomoc innych, pracą własnych rąk i pomysłowością dasz sobie radę zupełnie sam. Twoja ambicja nie pozwoli na porażkę.

Zdrowie: Zdecydowanie zadbaj o dolne i górne drogi oddechowe, masz osłabiony organizm, potrzebujesz wzmocnienia, postaw na naturalne środki. Zdecyduj się również na ćwiczenia odprężające, pozwolą ci zachować harmonię.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 08.02.16 - 14.02.16

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 08.02.16 - 14.02.16

Miłość: Drogi Strzelcu w miłości sporo zawirowań, żyjesz w swoim świecie, a twój partner po woli zaczyna mieć tego dosyć. Angażuj się więcej w wasze wspólne życie. Twój partner czuje się osamotniony i niedoceniony.

Praca: W tym tygoniu odpuść sobie wszelkie skomplikowane sytuacje i zadania. Nie będziesz w stanie im sprostać. Możesz mieć sprore problemy z koncentracją i skupieniem się na jednym konkretnym zadaniu.

Finanse: To nie jest dobry czas na dodatkowe wydatki. Nie planuj żadnych większych wydatków, najbliższy czas niestety będzie skromny i trzeba będzie oglądać każda złotówkę kilka razy zanim zacznie się ją wydawać.

Zdrowie: Możesz mieć kłopoty ze snem, za dużo spraw krąży ci po głowie, musisz się wyciszyć i pozwolić sobie na odrobinę luzu. Przed snem zafunduj sobie spacer i szklankę ciepłego mleka, zdecydowanie pozwoli ci się odprężyć.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 08.02.2016 - 14.02.16

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 08.02.2016 - 14.02.16

Miłość: Odrzuć od siebie wszelkie wątpliwości, jeśli masz jakieś plany, to jest prosty sposób na ich realizację, wystarczy chcieć. Jeżeli nadal coś nie gra, to poproś o radę osobę zaufaną. Co dwie głowy, to nie jedna.

Praca: Doceń ludzi, którzy są wkoło ciebie. W tej materii niestety często zdarza się, że wychodzi twój narcyzm i że nikt niejest godny pomagania tobie, stawiasz się zawsze w roli szefa. Tutaj zdecydowanie spuść z tonu.

Finanse: Sfera finansów jest trochę niestabilna, ale nie będzie ci przeszkadzała w normalnym funkcjonowaniu. Zacznij podnosić swoje kwalifikacje, a znajdzie się dodatkowe źródło pieniążków. Nie bój się nowych wyzwań.

Zdrowie: W ostanim czasie jesteś mocno rozedrgany wewnętrznie, wynika to z braku umiejętności radzenia sobie ze stresem, niestety nie tylko na ciebie to źle wpływa, ale również na twoje otoczenie. Znajdź chwilę tylko i wyłącznie dla siebie.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 08.02.16 - 14.02.16

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 08.02.16 - 14.02.16

Miłość: Sytuacja uczuciowa wygląda u ciebie bardzo dobrze, czerpiesz siłę z tego co posiadasz. Daje ci to mnóstwo pozytywnej energii do życia i działania. Zadbaj o kontakty z dalszą rodziną. Zobacz ile radości moze przynieść zjazd rodzinny.

Praca: Raczej staraj się nie wychodzić poza wyznaczone ci ramy. Twoja kreatywność, aż się wyrywa do pracy i przekraczania granic, ale zdecydowanie to nie jest czas na takie posunięcia, ba, nawet możesz sobie tym zaszkodzić.

Finanse: Zanim podejmiesz jakieś decyzje, przemyśl je dokładnie. Pośpiech w przypadku twoich finansów nie jest wskazany. Pilnuj również wszelkich spraw urzędowych, jeden niedopilnowany świstek może cie drogo kosztować.

Zdrowie: Jeśli masz możliwość to zafunduj sobie masaż relaksacyjny, jest w tobie zbyt wiele napięć i nie ma możliwości żebyś normalnie funkcjonował. Zmęczenie będzie brało górę, a po masażu poczujesz się jak młody bóg.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 08.02.16 - 14.02.16

Horoskop tygodniowy dla Ryb 08.02.16 - 14.02.16

Miłość: Widać, że w tym tygodniu będziesz musiał postawić na kompromis. Łagodność i ustępliwość zdecydowanie ci pomogą w rozmowach z parnerem, jednak nie zatracaj własnej ideologii. Nie myl kompromisu, ze służalnością.

Praca: Możesz odczuwać niechęć do swojej pracy, wynika to z nadmiaru obowiązków, jakie sam sobie narzucasz i dodatkowo dostajesz od przełożonego. Ułuż sobie dokładny konspekt plan i konsekwentnie go realizuj.

Finanse: Rybko w tym okresie zaczniesz odczuwać poprawę finansową, może nie będzie ona jakaś spektakularna, ale pozwoli ci wreszcie odetchnąć i spojrzeć pozytywniej w przyszłość. Naucz się też oszczędzać, bo dobra passa może nie trwać wiecznie.

Zdrowie: Zadbaj nie tylko o siebie, ale również o otoczenie, w którym przebywasz, twoim żywiołem jest natura. Dbaj o to by w domu były świeże kwiaty i dominowały kolory pastelowe, w takich warunkach odpoczniesz najlepiej.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Sp. z o.o.
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o.