Dodaj do ulubionych Poleć Znajomemu

Rejestracja / Zapomniane hasło

 
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14

Horoskop tygodniowy klasyczny 21.07.14 – 27.07.14 opracował Rajan


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Barana
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Barana

Praca: To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ważnych decyzji odnośnie spraw zawodowych. Podpisywanie jakichkolwiek umów również nie jest wskazane w tym okresie.
Finanse: Ciągle Ci brakuje gotówki w portfelu? Zwróć przede wszystkim na swoje wydatki, kupujesz niepotrzebne Ci rzeczy i nie wydajesz na to co jest Ci potrzebne od zaraz.
Zdrowie: Siedzenie przed telewizorem i objadanie się niezdrową żywnością nie sprzyja Twojemu zdrowiu. Zwróć uwagę na swoją dietę.
Miłość: Idealny czas na wzmocnienie relacji z obecnym partnerem. Nie pozwól aby w Wasze życie wdarła się niepotrzebna monotonność. Osoby samotne mają szanse na poznanie kogoś interesującego.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Byka
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Byka

Praca: Coraz bardziej w Twoje życie zawodowe wdaje się nuda, pragniesz większych zmian czegoś nowego. Idealny moment na to aby wreszcie to uczynić. Warto zacząć rozglądać się za nowym zajęciem.
Finanse: Dobry czas na inwestowanie pieniędzy. Każdy Twój ruch może spowodować , że Twój domowy budżet się powiększy.
Zdrowie: W sferze zdrowotnej zwróć przede wszystkim uwagę na swoje oczy. Długa praca przed komputerem bardzo niszczy Twój wzrok.
Miłość: Drogi Byku, to nie będzie dla Ciebie najlepszy czas w sferach uczuć. Bardziej skup się na swoich sprawach zdrowotnych. Na miłość i uczucia przyjdzie jeszcze czas.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Bliźniąt
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Bliźniąt

Praca: Twój szef jest bardzo zadowolony z Twojej pracy. Możesz liczyć na nagrodę za wykonywanie swojej pracy. Jednak to się będzie wiązało z tym, że będzie od Ciebie wymagać jeszcze więcej pracy i zaangażowania
Finanse: Finanse i praca wiążą się ze sobą w całość. Możesz się spodziewać dodatkowych pieniędzy. Najlepszy czas na remont w twoim mieszkaniu, który odkładasz już od dawna.
Zdrowie: Uprawianie czynnie sportu może nie jest Twoją domeną, ale zawsze można go wykonywać rekreacyjnie. Rower, jogging raz w tygodniu może znacznie polepszyć Twoją kondycje ale również i samopoczucie.
Miłość: Dobry moment na to aby zaplanować wspólną podróż, na którą zasługujecie oboje. Wyjazd na pewno umocni Wasze więzi. Wyjazd dotyczy również osób samotnym. Jest duża szansa na poznanie kogoś właśnie w podróży.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Raka
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Raka

Praca: Drogi Raku, uważaj w pracy na nieprzychylne Ci osoby, które mogą nie źle namieszać w Twoich relacjach z innymi współpracownikami. Jeśli zaś szukasz pracy, to może być najlepszy czas na znalezienie zajęcia , które Cię w pełni usatysfakcjonuje. Finanse: Przed Tobą będzie sporo niespodziewanych wydatków, więc Twoje plany finansowe, oszczędności, które zbierałeś od dawna mogą "uciec" na inne sprawy.
Zdrowie: Zmęczenie powoli Cię dopada, warto wyjechać gdzieś i naładować akumulatory na kolejne miesiące tego roku. Zwróć uwagę na swoje nogi.
Miłość: Idealnie, pięknie i sielankowo, nie masz na co narzekać ciesz się przede wszystkim tym co masz. Postara się nie narzekać bo czasami to denerwuje Twojego partnera/partnerkę. Osoby samotne uważajcie na nieciekawe osoby.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Lwa
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Lwa

Praca: Nie wykonuj w tym czasie żadnych ruchów, które mogły by zmienić obecną sytuacje w Twoje pracy. Poczekaj z tym jeszcze trochę. Osoby, które szukają pracy, również będą musiały jeszcze troszkę poczekać
Finanse: Kredyty. Jeśli masz już kredyt mogą się pojawić małe problemy ze spłatą tego właśnie kredytu. Jeśli natomiast chcesz zaciągnąć jakąś pożyczkę, poczekaj z tym do przyszłego miesiąca.
Zdrowie: Twój kręgosłup od dawna może wołać o pomoc. Zbyt go forsujesz. Lekka gimnastyka powinna pomóc.
Miłość: Kłótnie, nieporozumienia , które się pojawiają w Waszym związku mogą się wręcz nasilić w najbliższym okresie. Czasami warto przemilczeć sprawy, które Cię denerwują. Nie wywołuj kolejnej awantury.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Panny
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Panny

Praca: W Twojej pracy mogą się pojawić problemy kadrowe, spowodowane urlopami. Niestety za tym idzie więcej obowiązków, i siedzenie w pracy po godzinach. Warto przecierpieć te godziny, pokaż swojemu szefowi, że zawsze może na Ciebie liczyć.
Finanse: Możesz powoli odetchnąć finansowo. Twoje problemy związane z pieniędzmi powoli będą wychodziły na prostą.
Zdrowie: Jeśli chodzi o zdrowie, warto połączyć wakacje z zadbanie o swoje zdrowie. Pamiętaj, że Twoje ciało potrzebuje świeżego powietrza, spacerów, a nie tylko spędzania czasu w pomieszczeniu.
Miłość: Teraz w stałych związkach zapanuje większa harmonia i szczęście . To dobry czas na zaplanowanie macierzyństwa. Jeśli masz zamiar założyć rodzinę , nie zastanawiaj się dłużej, gwiazdy Ci sprzyjają, więc wykorzystaj ten czas właściwie.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Wagi
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Wagi

Praca: Droga Wago miej się na baczności jeśli chodzi o swoje sprawy zawodowe. Jesteś teraz w kiepskim okresie. Staraj się bardziej przykładać do pracy. Dla osób szukających pracy, wreszcie szczęście może się uśmiechnąć.
Finanse: Czasami warto mieć pieniądze na czarną godzinę. Naucz się oszczędzać. Niestety w najbliższym czasie możesz mieć lekką rękę do wydawania pieniędzy na rzeczy zupełnie Ci niepotrzebne.
Zdrowie: Zwracaj bardziej uwagę na to co jesz. Brak czasu na przygotowywanie posiłków to nie jest żadna wymówka. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut na przygotowanie czegoś zdrowego, a witamin Tobie brak.
Miłość: W tej kwestii nic złego Ci się nie przydarzy. Osoby będące już w związku mogą liczyć na miłe niespodzianki od partnera/partnerki. Samotne Wagi powinny częściej wychodzić z domu, a jest szansa na poznanie kogoś na dłużej.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Skorpiona
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Skorpiona

Praca: Nie pozwól się wykorzystywać na wszelkie sposoby osobą z Twojej pracy. Pamiętaj Ty również masz swoje życie osobiste, swoje plany, których nie możesz przekładać w nieskończoność. Bądź bardziej stanowczy w swoich działaniach.
Finanse: Bardzo dobry moment na wszelkiego rodzaju drobne remonty, polepszenia Twojego domu. Finansowo to Cię bardzo nie dotknie, a zrobisz tym i sobie i swoim najbliższym miły prezent.
Zdrowie: Zbyt rygorystycznie podchodzisz do swojego zdrowia. Nie wypatruj w każdym bólu czegoś złego. Branie co chwila tabletek również do niczego nie prowadzi.
Miłość: Jeśli szukasz miłości, musisz sobie zadać pytanie czy aby na pewno nie postawiłeś/postawiłaś zbyt wysoko poprzeczki. Pamiętaj nie ma ideałów. Osobą w związku okres przyniesie odrodzenie Waszych uczuć. Poczujecie znowu, że jesteście dla siebie stworzeni.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Strzelca
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Strzelca

Praca: Jest w Twoim otoczeniu osoba, która zazdrości Ci stanowiska, pieniędzy i szacunku jakim darzą Cię ludzie. Staraj się nie przejmować tym co mówią o Tobie, nie warto wdawać się w niepotrzebne dyskusje.
Finanse: Niby pieniądze nie spadają z nieba, ale w tym okresie możesz liczyć na nieoczekiwany przypływ gotówki. Wykorzystaj ją rozsądnie i przeznacz na to o czym marzysz od dawna
Zdrowie: Chyba w najbliższym okresie będzie Cię czekać wizyta u stomatologa. Wiecznie odkładanie tego problemu do niczego tak na prawdę nie prowadzi. A właściwie prowadzi ale do jeszcze większych problemów
Miłość: W najbliższym czasie czeka Cię fajny wyjazd z bliską Ci osobą. Osoby samotne mogą liczyć na spotkanie osoby z którą dawno się nie widziały.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Koziorożca
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Koziorożca

Praca: Planujesz od dawna zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Bardzo dobrze przyda Ci się, ale to postanowienia odłóż na później. To nie jest najlepszy czas na zmiany w twoim życiu
Finanse: Wydajesz pieniądze na swoich bliskich a o sobie zapominasz, zrób chociaż raz sobie jakiś prezent.
Zdrowie: Praca siedząca, noszenie ciężkich rzeczy nie jest dobre dla Twojego kręgosłupa. Uważaj w najbliższym czasie również na sprawy związane z krwioobiegiem.
Miłość: Powoli odsuwacie się od siebie. Zrób pierwszy krok, żeby to zmienić. Wspólna kolacja, razem spędzony wieczór dobrze Wam zrobi.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Wodnika
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Wodnika

Praca: Wodniku jeśli szukasz pracy, postaraj się o szukanie czegoś w innym miejscu niż obecnie jesteś. Masz szanse na znalezienie dobrze płatnego zajęcia
Finanse: W najbliższym czasie mogą wyskoczyć niespodziewane "wydatki" Uważaj na wszelkiego rodzaju mandaty
Zdrowie: Wakacyjna pora dobrze na Ciebie działa. Warto wykorzystać ten czas na zapisanie się na siłownie , basen.
Miłość: Tutaj monotonia i to dość duża. Czasami jest ona dobra, ale warto też urozmaicić Wasz związek. Uważajcie na osobę trzecia, która może namieszać w Waszych relacjach. Samotne Wodniki, może to być Wasz czas, tylko Wy sami musicie tego chcieć.


Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Ryby
Horoskop tygodniowy 21.07.14 – 27.07.14 dla Ryby

Praca: Pamiętaj, że za pracę powinno się dostawać wynagrodzenie. Nie pozwól sobie na to, aby Cię wszyscy dookoła wykorzystywali. jeśli szukasz pracy możesz się spodziewać bardzo pozytywnej wiadomości.
Finanse: Oszczędzanie chyba nie idzie Ci najlepiej. Może warto skorzystać z pomocy kogoś kto się na tym zna dobrze. Wskaże Ci drogę jak zaoszczędzić troszkę grosza.
Zdrowie: Bóle głowy, zmęczenie, osłabienie. twój organizm właśnie tak reaguje i daje Ci znak, że coś się może dziać. Warto zrobić badania okresowe.
Miłość: Wymagasz od partnera/partnerki czasami za dużo. warto pozwolić swojej drugiej połówce na więcej luzu. Kochacie się a to najważniejsze. Samotne Ryby powinny się rozejrzeć dookoła siebie. Ktoś na Ciebie zerka od dawna.Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o.