Dodaj do ulubionych Poleć Znajomemu

Rejestracja / Zapomniane hasło

 
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14

Horoskop tygodniowy klasyczny 25.08.14 – 31.08.14 opracowała Wróżka Julianna


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Barana
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Barana

Miłość: Wykorzystaj zdobytą dotychczas wiedzę z zakresu budowania relacji w najbardziej pożyteczny i doskonały sposób. Nie lekceważ zasad etycznych i moralnych. Stosuj swoje przekonania w praktyce.
Praca: Masz przed sobą problem. Co gorsza opracowałeś kiepski plan jego rozwiązania. Zastanów się ponownie nad swym wyborem i spróbuj poszukać rozwiązań, które przyniosą lepsze rezultaty. Nie działaj w pośpiechu. Zastanów się zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, ponieważ to Ty poniesiesz ich konsekwencje.
Finanse: Nowe możliwości i nowe pomysły mogą być szansą na polepszenie sytuacji finansowej.
Zdrowie: Pamiętaj, żeby zachować równowagę w dawaniu i braniu. Twój organizm będzie reagował zgodnie z tym, co mu ofiarujesz.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Byka
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Byka

Miłość: Bądź świadomy tego, że możesz być szczęśliwy nie będąc samotnym. Może nadejść czas, gdy Twoja sytuacja zmieni się. Nie obawiaj się tych zmian, gdy znajdziesz kogoś szczególnego, z kim mógłbyś dzielić swe radości i smutki.
Praca: Twój pogląd na pewne sprawy zostanie zupełnie rozbity. Pozytywnym aspektem jest fakt, że przeważnie niszczy go prawda, której wcześniej nie dostrzegałeś. To może być ważny przełom, dzięki któremu zyskasz świadomość i wiedzę.
Finanse: Jeśli będziesz zmuszony podjąć jakąś ważną decyzję dotyczącą finansów, dokładnie rozważ i przeanalizuj wszystkie aspekty sytuacji. Nie działaj pochopnie i pod wpływem emocji.
Zdrowie: Zwracaj się o pomoc, kiedy poczujesz, że „coś jest nie tak” z Twoim zdrowiem. Nie bagatelizuj problemu i nie lecz się sam.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Bliźniąt
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Bliźniąt

Miłość: Relacje i związki wymagają pracy nad nimi. Będziesz teraz zaangażowany w proces dążenia do lepszej przyszłości. Sprzyja temu Twój zapał i pozytywne nastawienie. Wykorzystaj ten czas i baw się dobrze z ludźmi, którzy Ci towarzyszą.
Praca: Możesz poczuć chęć dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, bądź ktoś może potrzebować byś otoczył go swoja opieką. Wiedz, że dzielenie się spowoduje, że dzięki temu i Ty coś zyskasz.
Finanse: Znajdź sposoby, aby cieszyć się tym co posiadasz. To nie czas na skupianie się na własnych problemach, bez względu na to jakie są ważne. Pomyśl teraz o bliskich.
Zdrowie: Jeśli Twój stan zdrowia się pogorszy, będziesz potrzebował cierpliwości i wytrwałości. Myśl pozytywnie. Od tego zależy jak szybko sobie z tym poradzisz.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Raka
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Raka

Miłość: W ciągu najbliższych dni możesz być bardzo skupiony na pracy i gromadzeniu dóbr. Nie zapomnij w tym czasie o bliskiej Ci osobie i pozwól sobie na chwilę oderwania od obowiązków byś mógł spędzić z nią czas i skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie Ci życie.
Praca: Początkowy etap jakiegoś projektu bądź przedsięwzięcia. Być może będziesz musiał się czegoś nowego nauczyć, posiąść jakieś nowe umiejętności.
Finanse: Czerp przyjemność z życia.
Zdrowie: W najbliższych dniach nie będziesz miał powodów do narzekań. Ty i Twój organizm będziecie w doskonałym porozumieniu.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14  dla Lwa
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Lwa

Miłość: Będziesz romantycznie nastawiony do świata. Bardziej niż zwykle będą interesować Cię wieczory przy świecach, górnolotne deklaracje miłości. Świętowanie pięknych, pełnych emocji chwil jest tak samo ważne jak inne życiowe doświadczenia. Korzystaj z nich.
Praca: Stoisz przed podjęciem ważnej decyzji i nie wiesz, co zrobić. W ostatecznym momencie będziesz zmuszony zdecydować. Zdejmij opaskę z oczu i trzeźwo przeanalizuj sytuację. Najprawdopodobniej wiesz, co zrobić, jednak bardzo się tego obawiasz. Nie ignoruj zbyt długo tej niepewnej sytuacji. Udając, że problem nie istnieje, nie rozwiążesz go.
Finanse: Pozostaw za sobą swoje zmartwienia. Ciągłe powracanie do przeszłości oddala Cię od aktualnych pragnień.
Zdrowie: Medytuj.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Panny
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Panny

Miłość: Jesteś gotów by spróbować czegoś nowego. Nadeszła pora by Twoje koncepcje wprowadzić w czyn. Uczyń następny krok.
Praca: Będziesz musiał stanąć w obronie swoich czynów bądź przekonań. Nie obawiaj się ataku. Stawiaj pytania, dzięki nim łatwiej zrozumiesz sytuację. Jeśli Twoje przekonania mają solidne podstawy, głębsza analiza im nie zaszkodzi, a wręcz przyczyni się do poszerzenia wiedzy.
Finanse: Poszukaj rozwiązań, które wniosą równowagę do Twoich spraw finansowych.
Zdrowie: Ciesz się zdrowiem, w najbliższych dniach nic nie powinno mu zagrozić.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14  dla Wagi
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Wagi

Miłość: Masz przy sobie tych, dzięki którym możesz odczuwać radość. Doceniaj ich i nie zapominaj o okazywaniu wdzięczności. Spędzając czas z bliską osobą, ciesz się każdą chwilą.
Praca: Nieustanne dążenie do równowagi i porządku może okazać się dążeniem do nieistniejącej doskonałości. Możesz kosztem obecnego szczęścia skupiać się na dążeniu do ideałów, które w rzeczywistości nie istnieją.
Finanse: W najbliższych dniach Twoja sytuacja finansowa powinna ulec stabilizacji.
Zdrowie: W sferze zdrowia stabilnie i bez zawirowań.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Skorpiona
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Skorpiona

Miłość: Chcąc uporządkować sprawy, które ostatnio Cię pochłaniają, kieruj się intelektem, prawdą i logicznym myśleniem. Postaraj się przy tym jednak okazywać trochę więcej czułości.
Praca: Posiadasz w sobie siłę umożliwiającą osiągnąć wszystko, czego tylko zapragniesz. Masz do dyspozycji niezbędne narzędzia i środki. Wytęż swą wolę i postaraj się doprowadzić swe umiejętności do perfekcji.
Finanse: Jeśli napotkasz jakieś trudności, bądź spokojny i cierpliwy. Trudności mogą okazać się tylko pozorne.
Zdrowie: Będziesz cieszył się dobrym zdrowiem.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14  dla Strzelca
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Strzelca

Miłość: W nadchodzących dniach panuj nad swoimi emocjami i okiełznaj instynkty bo możesz zranić bliską Ci osobę.
Praca: Ambitnie dąż do celu. Bądź stanowczy i wytrwały. Jeśli coś znajdzie się w centrum Twoich zainteresowań i uwagi, skup na tym wszystkie siły i umiejętności, ponieważ masz ogromne szanse osiągnąć swoje cele.
Finanse: Powstrzymaj się od większych inwestycji i wydatków. Jeśli to możliwe odłóż je na kolejny tydzień lub dokładnie przemyśl i przeanalizuj planowane wydatki.
Zdrowie: Bądź uważny – możliwe kontuzje i urazy.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14  dla Koziorożca
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Koziorożca

Miłość: Gdy dajesz coś innym, czy zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Czy dajesz bliskim to, czego potrzebują, czy to, co masz ochotę im dać. Wsłuchaj się w potrzeby bliskiej Ci osoby zanim coś jej ofiarujesz.
Praca: Jeśli pojawi się przed Tobą nowe wyzwanie, wiedz, że masz wiedzę, którą możesz wykorzystać. Może brakować Ci doświadczenia, jednak uświadom sobie, że bez względu na ostateczny wynik Twoich działań zrobisz wszystko, co w Twojej mocy.
Finanse: Słońce Ci sprzyja.
Zdrowie: Możesz próbować przed czymś uciekać. Jednak jeśli nie zmienisz swojego sposobu myślenia, będzie to tylko chwilowa ucieczka od tego, co nie daje Ci spokoju.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14   dla  Wodnika
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Wodnika

Miłość: Poczujesz, że naprawdę żyjesz. Możliwy początek romansu, uniesienia duchowe. Cokolwiek to będzie, znajdziesz się u progu ekscytującej przygody. Nie uciekaj od tego doświadczenia.
Praca: Wojna lub każda inna niszcząca walka ma swoja cenę. Nie postrzegaj walki jako najłatwiejszego sposobu rozwiązywania sporów. Koszty poniesione przez obie strony konfliktu mogą być za wysokie. Być może pojednawcze podejście przyniesie większe i długotrwałe korzyści.
Finanse: Jakiś zakup lub inwestycja może nie spełnić Twoich oczekiwań. Rozważ zanim zainwestujesz.
Zdrowie: Jeśli poczujesz się wyczerpany i zmęczony, spędź trochę czasu na łonie natury. Zalecana zmiana otoczenia.


Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Ryb
Horoskop tygodniowy 25.08.14 – 31.08.14 dla Ryb

Miłość: Masz do zaoferowania swą miłość. Możesz otoczyć kogoś opieką. Ciesz się tym, co posiadasz i dziel się tym z innymi. Nie powstrzymuj się od dawania miłości.
Praca: Prawie ukończyłeś swoją mozolna pracę. Wykorzystaj wszystkie ukryte moce i zdolności, by sfinalizować to, co rozpocząłeś. Nie zatrzymuj się. Nie pozwól by wizja bliskiego końca osłabiła Twoje siły. Skoncentruj się na działaniu.
Finanse: Być może będziesz musiał wycofać się z jakiejś inwestycji lub odłożyć w czasie jakiś większy wydatek. Nie zaciągaj kredytów i nie pożyczaj od nikogo pieniędzy bo możesz mieć kłopot ze zwrotem zaciągniętych zobowiązań.
Zdrowie: Jeśli poczujesz się osłabiony, nie lekceważ tego, zasięgnij opinii lekarza.Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o.