Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 17:00

Wieczor_hd Margaret

Margaret

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd Frida

Frida

Zapraszamy 2017-01-20
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2017-01-20
na żywo godz. 20:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy klasyczny 16.01.17 r. - 22.01.17 r. opracowała Tarocistka Agiatis

Horoskop tygodniowy dla Barana 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Barana 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: Dojrzałość emocjonalna która się w Tobie obudzi pozwoli wybrać odpowiednią drogę do uczucia którego teraz potrzebujesz. Dobry czas w tej sferze na rozpoczynanie nowego i pielęgnacje tego co już masz.

Praca: Dla Barana poszukującego pracę to czas walki o miejsce pracy. Dla Barana aktywnego zawodowego ten tydzień zapowiadał się będzie pod znakiem rywalizacji – ogólnie okres nerwowy t tej sferze.

Finanse: Stabilizacja, dobre gospodarowanie zasobem portfela tego będzie powodem. Jeśli myślałeś o inwestycji w nieruchomość, dom/mieszkanie to idealny moment!

Zdrowie: tutaj nie będziesz narzekał na stan swojego zdrowia. Ogólnie samopoczucie dobre. Inwestycja w swoje zdrowie opłaciła się.

Horoskop tygodniowy dla Byka 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Byka 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: W miłości czas trudnych rozmów, rozwiązywania problemów, nieporozumień. Nie daj się ponieść emocjom, one mogą zniweczyć cały plan regeneracji relacji.

Praca: Zostaniesz Byku w końcu zauważony, doceniony, Twoje zaangażowanie będzie nagrodzone. Osoba szukająca pracy uzyska ją z ramienia kobiety.

Finanse: Uwolnisz się od problemu finansowego, jeżeli masz dług będzie to moment spłaty, jeśli ktoś Ci jest winien pieniądze – w końcu odda pożyczkę.

Zdrowie: Zwróć uwagę na zdrowie bliskich, tutaj karty podpowiadają aby się o nich zatroszczyć, czasem zapominamy jak ważni są dla nas.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: Oddalenie emocjonalne może się uaktywnić, czy to poprzez konflikt, czy tez odległość. W obu przypadkach warto poświecić chwilkę dla drugiej strony, zrozumieniem się wykazać.

Praca: Ta sfer może przysporzyć Ci nadmiar obowiązków, nie bierz wszystkiego na swoje barki, pozwól sobie pomóc, a także odpowiednio deleguj polecenia.

Finanse: Nowe szanse, nowe możliwości, dodatkowa kasa trafi do Twojego portfela. Dobry czas w finansach, zysków i trafionych inwestycji.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz odczuwać dyskomfort zdrowotny. Panowie powinni zadbać o układ odpornościowy, Panie natomiast o sprawy kobiece w tym czasie. Lepiej zapobiegać niż walczyć z trudnościami.

Horoskop tygodniowy dla Raka 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Raka 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: W uczuciach karty pokazują raczej zabawę, romans niż coś trwałego. Gdy jesteś w związku tutaj korzystajcie z każdego dnia spędzonego wspólnie na wspólnych małych imprezach.

Praca: Uważaj Raku na obietnice bez pokrycia z ramienia mężczyzny, nie ufaj osobie która pienie mówi, obiecuje szybki rozwój zawodowy – obserwuj nie działaj, przeczekaj. Unikniesz w ten sposób pułapki którą n Ciebie czyha.

Finanse: Twoje plany zostaną zrealizowane. Odkładane pieniądze w końcu będą miały status pełnej puli, będziesz mógł sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa!

Zdrowie: Uwolnisz się od dyskomfortu który Ci ostatnio towarzyszył, idziesz dobrą drogą , realizuj ją. Wskazówka od kart: nie spoczywaj na laurach, trzymaj rękę na pulsie, a będziesz mógł cieszyć dobrym zdrowiem.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: Dużo będzie się działo, możesz liczyć na nowe znajomości, które przerodzą się w coś trwalszego. Lew w stałym związku nie będzie narzekał na nudę, ta sfera i u Ciebie nabierze rumieńców. Wykorzystajcie jakże owocny czas na miłość.

Praca: Nie pozwól się ograniczać, masz w sobie potencjał, wykorzystaj go. Trudności w sferze zawodowej pokonuj, nie wycofuj się – to zaowocuje uznaniem finansowym.

Finanse: Dzięki właściwym ruchom w sferze zawodowej finansowy wzrost, a także dodatkowe możliwości zarobkowania się pojawią przy Tobie – warto tą opcje wziąć pod uwagę.

Zdrowie: Nawadniaj organizm, pij więcej wody niegazowanej, postaw na zupy które również są nośnikiem płynów. Podążając według tych wskazówek powinieneś cieszyć się dobrym samopoczuciem

Horoskop tygodniowy dla Panny 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Panny 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: Zakończysz pewien etap z przeszłości, przejdziesz potrzebą transformacje, będziesz gotowa Panno na nowe uczucie.

Praca: Bądź ostrożna w pracy, pogorszenie wyników finansowych lub straty na tym polu. Staraj się być skupiona i w gotowości w tym tygodniu aby uniknąć nieprzyjemności.

Finanse: W finansach ten tydzień przyniesie zakańczanie pewnych spraw z przeszłości, to dobry początek nowych działań, które zaowocują w późniejszym czasie.

Zdrowie: Zadbaj o stan emocjonalny i psychiczny. Nie szukaj dziury w całym, pamiętaj to, co trudne odchodzi, idzie nowe lepsze. Dzięki takiej postawie Twoje zdrowie również zyska.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Wagi 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: Cierpliwością więcej zyskasz niż pośpiechem. Przeczekaj trudny moment, niech opadnie kurz, złe emocje. Potem przejdź do rozmów, jest możliwy powrót do uczucia które Was otulało.

Praca: Gdy szukasz pracy, przyjdzie Ci z pomocą kobieta, Waga aktywna zawodowo może liczyć na wsparcie osoby decyzyjnej.

Finanse: W finansach stabilny czas, inwestycje poczynione wcześniej zaczną się realizować, czego skutkiem będzie wzrost finansowy.

Zdrowie: Poprawa stanu zdrowia, zwróć uwagę na stan kości zwłaszcza na układ ruchu. Tydzień pozytywnie będzie się układał zdrowotnie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16.01.17- 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16.01.17- 22.01.17

Miłość: Czas podsumowań rozliczeń i podjęcia ostatecznej decyzji. Ważny moment w tej sferze. Podejmiecie najlepszą dla siebie decyzje.

Praca: Nowe możliwości zawodowe , podwyższanie kwalifikacji, czy też uznanie z tytułu wykonanej pracy. Dobry czas na wykazanie się.

Finanse: Powstrzymaj się Skorpionie z wydatkami, w niedalekim czasie będziesz mógł zrealizować jedno z Twoich pragnień. Wtedy te finanse będą potrzebne.

Zdrowie: Nie powinieneś narzekać na stan swojego zdrowia. Dbaj o siebie, ubieraj się stosownie do pogody, a będziesz się cieszył rewelacyjnym samopoczuciem.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: Rozejrzyj się Strzelcu, ktoś obok Ciebie wzdycha i pragnie uczucia. Gdy jesteś sam, masz miłość pod nosem, nie przegap to. Strzelce w związku zadbajcie o Wasz związek, wysilcie się o odrobinę romantyzmu.

Praca: Jeśli myślałeś o pracy za granica to jest dobry moment na realizację tego pragnienia. Strzelce aktywne zawodowo mogą liczyć na poprawę w stosunkach pracy.

Finanse: Inwestycja w dom rodzinny, w nieruchomość, zapewnienie zaplecza finansowego, to zacznie się realizować w tym tygodniu. Powodzenia!

Zdrowie: Twój organizm potrzebuje witamin, nie wypłukuj ich. Zadbaj o odpowiednie dostarczenia, a Twoje samopoczucie od razu będzie lepsze.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: Nie będziecie czuli się samotni, będą wokół osoby które wykażą zainteresowanie, emocjonalnie zbliża się do Was. Pozwólcie sobie na to.

Praca: W pracy będziesz musiał Koziorożcu wykazać się większym zaangażowaniem, a także większa konsekwencją. Nie odkładaj spraw na jutro. Karty podpowiadają , abyś był systematyczny w wykonywaniu zadań.

Finanse: W finansach wydatki na rodzinę się pojawiają, to dobry moment na oszczędniejszy tryb życia.

Zdrowie: Koziorożcu zwróć uwagę na układ krążenia, a także na ciśnienie. Warto abyś zrobił badania kontrolne.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: W uczuciach bądź sobą, nie udawaj kogoś kim nie jesteś, kłamstwo ma krótkie nogi. Bądź sobą o wiele więcej zyskasz dzięki Tej postawie.

Praca: Sukces zawodowy na który czekałeś Wodniku zbliża się wielkimi krokami. Działania które podjąłeś wcześniej będą już teraz realizowały się w pozytywne sytuacje. Do dzieła!

Finanse: Nie będziesz narzekał na finanse, w tym tygodniu mądrze zagospodarowane finanse będą procentowały w przyszłym tygodniu.

Zdrowie: W zdrowiu zadbaj o ogólne samopoczucie, a także „stare” dolegliwości są do kontroli, Nie odwlekaj spraw zdrowotnych. Zacznij przeciwdziałać teraz, by potem nie musieć wydostawać się z kłopotów

Horoskop tygodniowy dla Ryby 16.01.17 - 22.01.17

Horoskop tygodniowy dla Ryby 16.01.17 - 22.01.17

Miłość: Nareszcie drgnie, Ryby którym doskwiera samotność mogą cieszyć się większym zainteresowaniem., w efekcie finalnym wejściem w związku. Zajęte Rybki mogą oczekiwać deklaracji ze strony partnera.

Praca: W pracy nowe możliwości, podwyższanie kwalifikacji. Gdy nie jesteś aktywny zawodowo otworzą się furtki do nowej pracy. Powodzenia!

Finanse: Nie jest to dobry czas na inwestycje i pożyczki. Bądź ostrożny z zaufaniem w kwestii finansowej – może ktoś próbować Cię naciągnąć/oszukać.

Zdrowie: W zdrowiu zadbaj o nawodnienie organizmu, a także zwróć uwagę na układ moczowy.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.