Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Oksana
teraz niedostępny

Oksana

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 230489

Średnia ocen: 5
(1025)
Ilość rozmów na chacie

(878)
Ilość rozmów przez email

(26197)
Ilość rozmów przez smschat

(1958)
Ilość rozmów przez telefon

(2189)
Ilość rozmów przez 700

(6419)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Rytuał Odcinania złych wpływów


Oksana

Jest to Rytuał pozbywania się wpływu osoby o której nie możemy zapomnieć -  a chcielibyśmy bardzo. Ciągle mamy umysł zajęty tą osobą.Czujemy jej obecność , jakby ciągle myślała o nas i uczestniczyła w naszym życiu.Jakby była  ,,podłączona".Jeżeli już  jesteś zmęczona/y taką sytuacją to wykonaj   -  Rytuał,, Odcinania złych wpływów".  Żeby zamówić usługę dodatkową skontaktuj się poprzez e-mail wpisująć w treści Rytuał ; ,, Odcinania złych wpływów ".Podaj imiona  i daty urodzenia ( swoje i drugiej osoby).Napisz czy Rytuał chcesz wykonać sam czy z moją pomocą .Pamiętaj nie jesteś Sam ! .  Czekam i chętnie Ci pomogę.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.