Sephora

Sephora

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
USŁUGI SPECJALNE
Talizmany Energetyczne - personalizowane kamienie szlachetne i półszlachetne, wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia EcoTerra Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii. Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota 4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje. Analiza obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia, energetyczna sytuacja i prognoza na 4 nadchodzące miesiące w 48h. Co nas wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co uważać. Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe. Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10 PROMOCJA ANDRZEJKOWA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
STATYSTYKI
105 Rozmów na chat
21 Zrelizowanych e-maili
464 Odpowiedzi na SMS
14 Rozmów przez telefon
12 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
5799 Wyświetleń profilu

PROMOCJA ANDRZEJKOWA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.

TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
Przygotowanie talizmanu poprzedzone sesją z kartami Tarota, dedykowana praca z energią kamieni, by mogła wesprzeć Twoje działania, dążenia, a także wzmocnić tych, których kochasz w promocyjnej ofercie andrzejkowej!
 
- miłość – dla wzmocnienia relacji lub znalezienia osoby, której szukasz;
- biznes – strategiczne decyzje, transakcje i negocjacje;
- siła woli – trening, egzaminy, walka z nałogami, mocne postanowienia;
- spokój ducha – pokonanie depresji, lęków i spadków nastroju, wewnętrzna harmonia;
- rozwój – samorealizacja, kreacja, inspiracja;
- szczęście rodzinne – dom, związek, dzieci, wierność, spokój materialny;
- zdrowie – dobór kamieni zgodnie z indywidualnymi potrzebami;
- wsparcie energetyczne – wszędzie tam, gdzie Twoja naturalna energia ucieka, lub jest blokowana!

Szafir, Jaspis, Rubin, Ametyst, Onyks, Kamień księżycowy, Labradoryt, Tektyt, Tygrysie Oko, Spinel, Agat, Jadeit ... który z tych kamieni to recepta na Twoje szczęście, miłość, sukces zawodowy, a który pomoże Ci pozbyć się stresu, lęku, depresji, doda siły wiary w siebie? Z którym wyjdziesz z nałogu, zrzucisz kilogramy, lub wyleczysz dolegliwości? Który doda odwagi w decyzjach biznesowych i poprowadzi na szczyt kariery? Jako kinetyczka, najwięcej pracuję w obecnym czasie z kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi. Chcę podzielić się z Wami ich energią, dlatego dla klientek i klientów portalu Wróży Online proponuję specjalną energetyczną ofertę końca lata – dedykowany Talizman Energetyczny z sesją Tarota w cenie 250 zł. Kamienie szlachetne i ich energia towarzyszą ludziom od zawsze. Pozwól, by ich ukierunkowana energia zaczęła pracować dla Twojego dobra i dobra osób, które kochasz.

Jestem ukierunkowaną psycholożką, terapeutką, designerką i internetową wróżką, choć wolę określenie analityczka, lub interpretatorka. Moim żywiołem jest Ziemia, czerpię z natury a mym głównym narzędziem pracy ezoterrapeutycznej jest Tarot i kierunkowa praca z energiami.
 

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.