Sephora

Sephora

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
USŁUGI SPECJALNE
Talizmany Energetyczne - personalizowane kamienie szlachetne i półszlachetne, wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia EcoTerra Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii. Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota 4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje. Analiza obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia, energetyczna sytuacja i prognoza na 4 nadchodzące miesiące w 48h. Co nas wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co uważać. Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe. Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10 PROMOCJA ANDRZEJKOWA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
STATYSTYKI
96 Rozmów na chat
21 Zrelizowanych e-maili
455 Odpowiedzi na SMS
13 Rozmów przez telefon
12 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
5201 Wyświetleń profilu

Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10

Chcę wykorzystać wszystkie swoje podróże i miejsca do tego by czerpać, dawać, interagować i doświadczać. Wszędzie gdzie jestem, mogę tez pomagać, bo cel jest jeden - już wiecie - zwiększenie ilości dobrej energii we Wszechświecie :)
Organizuję Lotny Gabinet EzoTerrapii, czyli rezerwuję 1 dzień w danym mieście i dacie na spotkania z Wami. Rezerwuję spotkania w sprawie sesji tarota, ale też w sprawie wszystkich wymienionych tu usług dodatkowych. To dobra forma kontaktu dla wszystkich osób, które nie zawsze umieją ubrać myśli w pisane zdania, lub potrzebują bezpośredniego kontaktu, by poczuć energię osoby, zainspirować się rozmową i w niej wyrazić. rozumiem to, dlatego będę informować o miejscach, w których takie sesje mogą być organizowane. 

Najbliższe możliwe sesja Gabinetu:
Warszawa 27 sierpnia 2021
Poznań 30 sierpnia 2021
Łódź: 15 października 2021

Ze swojej strony zapewniam dyskrecję i fachwowość, zapewniam prywatne, wygodne miejsce do spotkania i odpowiedni odstęp czasowy między spotkaniami, jeśli na rozmowie zejdzie nam dłużej.  Spotkania będą odbywać się w większych miastach Polski, możliwe też poza granicami - Holandia, Niemcy i UK. Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz wiadomosć z pytaniem o najbliższy możliwy termin w Twojej lokalizacji.

Zapraszam.

Odwiedź mnie na FB: Sephora EzoTerrapia - darmowe rozkłady Tarota, horoskopy, porady i informacje o moich projektach.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.