Sephora

Sephora

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
USŁUGI SPECJALNE
Talizmany Energetyczne - personalizowane kamienie szlachetne i półszlachetne, wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia EcoTerra Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii. Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota 4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje. Analiza obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia, energetyczna sytuacja i prognoza na 4 nadchodzące miesiące w 48h. Co nas wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co uważać. Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe. Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10 PROMOCJA ANDRZEJKOWA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
STATYSTYKI
96 Rozmów na chat
21 Zrelizowanych e-maili
455 Odpowiedzi na SMS
13 Rozmów przez telefon
12 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
5201 Wyświetleń profilu

Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe.

Dużo podróżuję. Wszystkie moje działania wymagaja bycia w ciągłym ruchu dla ich realizacji i dalszej inspiracji. Chętnie odwiedzę też Ciebie, by zainspirować i zdobyć nowe doświadczenie. Jeśli z jakiejkolwiek okazji chcesz zorganizować wieczór wróżb dla siebie i najbliższych Tobie osób, będę zaszczycona, jeśli zaprosisz mnie do  Waszego grona.

Zakres moich porad, to sesja Tarota, jaką znacie "od wróżki"', ale też pogłębiona analiza na płaszczyźnie energetycznej, a także porady z zakresu wymienionych tu już dziedzin, designu i mody, zgodnych z naszym profilem energetycznym, pracy i kariery, rodziny, uczuć i wszelkich rodzajów milosci, jakie przeżywamy. To dedykowane spotkanie, na którym zaprosicie mnie do swojego świata a ja pokażę Wam w nim to, co nieuświadomione, byście mogłt/li czerpać w pełni siłę i energię zgodnie ze swą naturą i potrzebami, by problemy stały sie znów tylko sprawami do załatwienia, by zwiększyć ilość dobrej energii w Waszym życiu i Wszechświecie.

Spotkania realizuję dla grup do 10 osób, prosze o rezerwacje ze sporym wyprzedzeniem. To usługa wyjątkowa tak dla mnie, jak i dla Was, dlatego nie realizujęjj często. To nie jest oferta "wróżki" na imprezy firmowe.

Zapraszam do kontaktu

Odwiedź mnie na FB: Sephora EzoTerrapia - darmowe rozkłady Tarota, horoskopy, porady i informacje o moich projektach.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.