Sephora

Sephora

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
USŁUGI SPECJALNE
Talizmany Energetyczne - personalizowane kamienie szlachetne i półszlachetne, wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia EcoTerra Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii. Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota 4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje. Analiza obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia, energetyczna sytuacja i prognoza na 4 nadchodzące miesiące w 48h. Co nas wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co uważać. Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe. Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10 PROMOCJA ANDRZEJKOWA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
STATYSTYKI
105 Rozmów na chat
21 Zrelizowanych e-maili
464 Odpowiedzi na SMS
14 Rozmów przez telefon
12 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
5799 Wyświetleń profilu

Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe.

Gdy złamiemiy rękę, wkładamy ją w gips, by się zrosła i byśmy dalej mogły/li sprawnie funkcjonować. Jako terapeutka wiem, że niestety nie traktujemy tak samo złamanych serc i dusz. Minione zdarzenia odbijają na nas piętno i często rzutują na nasze poczucie pewności siebie, lub stają na przeszkodzie w osiągnięciu wymarzonych celów. 
Dlatego złamane dusze i serca też potrzebują terapii oraz treningu, by po kontuzji znów działać sprawnie.

EzoTerrapia w doradztwie personalnym, pomoże Ci odkryć swe ukryte pokłady siły, wzmocnic je i wykorzystać. Pomoże nazwać lęki i sprawi, że zaczniesz z nimi pracować tak, by już nic nie pochłaniało Twojej energii na drodze do szczęśliwego życia.

Będziemy Cię wzmacniac na różnych poziomach energetycznych, będziemy pracować, albo zakończymy konsultacje na jednorazowej poradzie, dzięki której dowiesz sie co zmienic, jak obchodzic się z własna energia i czym ja wzmocnć, by pokonać stojący przed Toba problem. Znajdziemy taki sposób manifestacji tej energii, bys czył/a sie dobrze - czasem to drobna zmiana w stroju, wystoju otoczenia, czynnosci, które będziesz wykonywać - będę personalną trenerką Twojej podświadomości.  Zapraszam! 

Odwiedź mnie na FB: Sephora EzoTerrapia - darmowe rozkłady Tarota, horoskopy, porady i informacje o moich projektach.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.