Sephora

Sephora

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
USŁUGI SPECJALNE
Talizmany Energetyczne - personalizowane kamienie szlachetne i półszlachetne, wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia EcoTerra Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii. Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota 4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje. Analiza obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia, energetyczna sytuacja i prognoza na 4 nadchodzące miesiące w 48h. Co nas wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co uważać. Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe. Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10 PROMOCJA ANDRZEJKOWA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
STATYSTYKI
105 Rozmów na chat
21 Zrelizowanych e-maili
464 Odpowiedzi na SMS
14 Rozmów przez telefon
12 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
5799 Wyświetleń profilu

Talizmany Energetyczne - personalizowane kamienie szlachetne i półszlachetne, wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia

TALIZMANY ENERGETYCZNE to robne przedmioty obdarzone dobrą ukierunkowaną energią dla Ciebie, lub bliskiej osoby.
Czy zdarzyło ci się przywiązać do przedmiotu i czuć się bez niego nieswojo? Jeśli tak, to był to prawdopodobnie Twój naturalny energetyczny talizman, naładowany sprzyjającą ci energią. Mogła to być ozdoba ciała, bibelot, lub zwykły kamyk albo kawałek patyka, ale działał :) 

Jestem kinetyczką, pracuję z energiami. dla Twoich potrzeb opracuję wzmacniający Twoją energię drobny przedmiot lub  sprzyjający minerał, naładowany ukierunkowaną siłą tak, byś mogła / mógł osiągnąć zamierzony cel. Opracowanie wymaga nie tylko wstępnego rozkładu kart w kierunku Twojej ogólnej sytuacji, ale też drobnego wywiadu - zapytam zapewne o kilka spraw, by dobrać odpowiedni przedmiot, z którym zwiążesz się i zidentyfikujesz tak, by mógł stać się Tobie bliski.
Talizman jest też dobrym prezentem dla kogoś kogo kochasz i życzysz dobrze - dodatkowo i Twoja energia wesprze bliską Ci osobę.

Praca nad talizmanem wymaga chwili czasu. Otrzymasz go przesyłką, lub odbierzesz osobiście w ciągu jednego cyklu księżyca - załóż więc że zajmie to około miesiąca. Zadam mejlowo kilka pytań, skupię się i wycenię talizman w ciągu 2 dni. Napiszę, gdy będzie gotowy do wysyłki. Przesyłka pobraniowa. 

Odwiedź mnie na FB: Sephora EzoTerrapia - darmowe rozkłady Tarota, horoskopy, porady i informacje o moich projektach.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.