Pomocnik
Sugestia

PROFIL

KatarzynaHoch
teraz dostępny

Katarzyna Hoch

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2510

Średnia ocen: 4.9
(17)
Ilość rozmów na chacie

(33)
Ilość rozmów przez email

(297)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Odczyt z kart w formie MAIL - informacje


Katarzyna Hoch

MAIL to opcja, którą sobie bardzo cenię, ponieważ mam możliwość na spokojnie przeanalizowania Waszej sytuacji Kochani i wydobycia dla Was z kart jak najwięcej.

Nie ma głupich pytań, nie ma tematów tabu dla mnie. Nikogo nie oceniam, nie nakazuję, jestem tolerancyjna i otwarta. Piszcie śmiało, postaram się odpowiedzieć jak najszybciej tylko będę mogła :)

Wycena maila zależy od ilości/rodzaju pytań oraz od rozkładu jaki będę musiała zastosować.

 


 

Oto propozycje i mini-cennik tego, co mogę Wam Kochani polecić*:

  • 1 konkretne pytanie = 35 zł. (dopytanie do danego tematu to 15 zł za jedno pytanie),
  • rozkład "Decyzja" = 35 zł. Bardzo dobra opcja, gdy trapi nas jakiś wybór i nie wiemy na co się zdecydować. Oferuję obszerne wytłumaczenie wszystkich "za" i "przeciw" w tym rozkładzie oraz podpowiadam, co się Wam lepiej opłaca,
  • rozkład "Piramida" = 45 zł. Wykonuję go dla Was na 3 sfery życia: uczucia+praca+zdrowie na określony okres czasu. Mogą to być również inne sfery życia np. biznes, życie intymne itd.,
  • rozkład tzw. "Partnerski" = 55 zł. Rozkład ten pięknie analizuje osoby w nim uwzględniane, ich myśli, pragnienia, marzenia oraz co ukrywają w danej relacji + prognoza przyszłości relacji. Rozkład partnerski nie musi dotyczyć tylko i wyłącznie partnerów - może uwzględniać również danego współpracownika, szefa, znajomych itd.,
  • rozkład "Tabliczka Czekolady mała" = 80 zł. Ten rozkład daje nam bardzo ładny obraz praktycznie wszystkich sfer życia tj.: życie zawodowe/szkoła/studia, psychika/podejście do życia/stresy/obciążenia psychiczne/nadzieje itd. życie finansowe, życie rodzinne oraz zdrowie i miłość. Rozkład z 18 kart więc jest to "wersja skrócona",
  • rozkład "Tabliczka Czekolady duża" = 120 zł. Z kolei ten rozkład jest "pełną" wersją, ponieważ rozkładam go dla Was z całej talii, tj. 36 kart. Również daje nam bardzo ładny obraz praktycznie wszystkich sfer życia tj.: życie zawodowe/szkoła/studia, psychika/podejście do życia/stresy/obciążenia psychiczne/nadzieje itd. życie finansowe, życie rodzinne oraz zdrowie i miłość.

*Każdy z wymienionych rozkładów najlepiej określić na jaki okres czasu ma być wykonany. np. na 1 miesiąc, 2 lub 3... osobiście proponuję wykonywać rozkłady max. na 6 miesięcy lub na określony rok, np. 2021.

Jeżeli żadnen z proponowanych rozkładów nie spełnia Waszych oczekiwań wobec zagadnienia w którym potrzebujecie pomocy Moi Mili, zapraszam do indywidualnej konsultacji - na pewno coś się uda wspólnie wymyślić :)

P.S.: Jeśli ktoś sobie życzy, wróżbę mogę wysłać w formacie pliku pdf.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.