Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Johanna
teraz niedostępny

Johanna

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2815

Średnia ocen: 5
(29)
Ilość rozmów na chacie

(15)
Ilość rozmów przez email

(178)
Ilość rozmów przez smschat

(16)
Ilość rozmów przez telefon

(16)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Praca energetyczna ze swieca


Johanna

Prosze o podanie Panstwa problemu oraz opisu sytuacji wraz z jedynym celem,jaki Panstwo sobie zycza osiagnac. Przyklad: Pragne byc w zwiazku z np.Jakubem. 

 

Praca opiera sie na wspolpracy z energiami i podswiadomoscia tej osoby. Silne  efkty. Do tego otrzymuja Panstwo swiece specjalnie przeze mnie namaszczona i przeznaczona do osiagniecia celu. EFEKT BARDZO SILNY!!!!

 

Medium Johanna

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.