Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozkaArkadia
teraz niedostępny

Wróżka Arkadia

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 29007

Średnia ocen: 4.8
(175)
Ilość rozmów na chacie

(63)
Ilość rozmów przez email

(2503)
Ilość rozmów przez smschat

(42)
Ilość rozmów przez telefon

(318)
Ilość rozmów przez 700

(95)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Reiki, uzdrawianie sytuacji, uzdrawianie dolegliwości


Wróżka Arkadia

Szukasz pracy, chcesz awansować, szukasz partnera, zmagasz się z dolegliwościami zdrowotnymi to własnie możesz sobie pomóc korzystając z energi Reiki, która zadziała zgodnie z Twoim najwyższym dobrem. Jeśli się zdecydujesz napisz email do mnie opisując w jakim aspekcie swojego życia szukasz pomocy oraz podaj swoje dane, tzn imię, nazwisko oraz datę urodzenia. Cena dotyczy jednego przekazu.

Co to jest Reiki?

Reiki to wywodząca się z Japonii naturalna metoda uzdrawiania Mikao Usui. Nie trzeba koniecznie wierzyć w skuteczność tej metody aby z niej skorzystać, trzeba mieć tylko chęć wyzdrowienia a Reiki zadziała.

Na co pomaga?

Reiki uzdrawia ciało i duszę. Jest energią inteligentną, nigdy nie może zaszkodzić. Pomaga we wszelkich schorzeniach ciała i umysłu. Przyspiesza proces leczenia każdej choroby, gojenia się ran czy złamań, usuwa toksyny z organizmu, oczyszcza z negatywnych emocji, pomaga w wyjściu z depresji. Otwiera nas na miłość, radość, szczęście i sukces. Energią Reiki możemy pomóc sobie także w każdej sytuacji życiowej. Możemy z niej skorzystać bezpośrednio w gabinecie, ale i pomóc sobie za jej pomocą na odległość.

Jestem Wielkim Mistrzem Reiki

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.