Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaArkadia
teraz niedostępny

Wróżka Arkadia

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 27120

Średnia ocen: 4.8
(162)
Ilość rozmów na chacie

(59)
Ilość rozmów przez email

(2413)
Ilość rozmów przez smschat

(37)
Ilość rozmów przez telefon

(304)
Ilość rozmów przez 700

(95)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Rytuały


Wróżka Arkadia

Wykonuję rytuały białej magii, które to moga ci pomóc przyciagnąć do siebie miłość, dobra pracę, finanse, powodzenie lub rytuały oczyszczajace twoje mieszkanie, biuro czy twoją energetykę. Rytuaqły które odcinają wszelkie negatywne więzy i sznury między toba a osobami czy sytuacjami dla ciebie toksycznymi.

Koszt zależny jest od rytuału i ustalany jest dla konkretnej osoby. Zapytaj w emailu.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.