Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozkaArkadia
teraz niedostępny

Wróżka Arkadia

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 28633

Średnia ocen: 4.8
(175)
Ilość rozmów na chacie

(63)
Ilość rozmów przez email

(2492)
Ilość rozmów przez smschat

(41)
Ilość rozmów przez telefon

(317)
Ilość rozmów przez 700

(95)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Zdejmowanie klątw i uroków


Wróżka Arkadia

Jeżeli czujesz, że ciagle masz "pecha", że ciagle przytrafiają ci sie te same abo podobne niekorzystne sytuacje, żle sypiasz, masz problemy zdrowotne trudne do zdiagnozowania przez lekarzy to jest możliwość, że działają na ciebie klątwy, uroki czy ktoś przy pomocy rytuałów źle ci zażyczył.

Zdjęcie klątw i uroków, odwrócenia rytuałów czarnej magii jak również usunięcie wszelkich zanieczyszczeń energetycznych jest możliwe na odległość. Potrzebuje wtedy takich danych jak; - imię i nazwisko, dokładny adres oraz zdjęcie . Należy pamiętać, że takie oczyszczenie mogę wykonać tylko dla osoby, która to zamawia. Wyjątek stanowią osoby uzależnione od alkoholu czy innych używek jak również dzieci do 18 roku życia. W tych przypadkach można zamówić oczyszczenie za takie osoby.

Koszt ustalany jest indywidualnie, w zalezności od tego z czym trzeba będzie sobie poradzić i ile zabiegów będzie potrzeba.

Zapraszam do kontaktu poprzez email.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.