Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaArkadia
teraz niedostępny

Wróżka Arkadia

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 27120

Średnia ocen: 4.8
(162)
Ilość rozmów na chacie

(59)
Ilość rozmów przez email

(2413)
Ilość rozmów przez smschat

(37)
Ilość rozmów przez telefon

(304)
Ilość rozmów przez 700

(95)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Zdejmowanie klątw i uroków


Wróżka Arkadia

Jeżeli czujesz, że ciagle masz "pecha", że ciagle przytrafiają ci sie te same abo podobne niekorzystne sytuacje, żle sypiasz, masz problemy zdrowotne trudne do zdiagnozowania przez lekarzy to jest możliwość, że działają na ciebie klątwy, uroki czy ktoś przy pomocy rytuałów źle ci zażyczył.

Zdjęcie klątw i uroków, odwrócenia rytuałów czarnej magii jak również usunięcie wszelkich zanieczyszczeń energetycznych jest możliwe na odległość. Potrzebuje wtedy takich danych jak; - imię i nazwisko, dokładny adres oraz zdjęcie . Należy pamiętać, że takie oczyszczenie mogę wykonać tylko dla osoby, która to zamawia. Wyjątek stanowią osoby uzależnione od alkoholu czy innych używek jak również dzieci do 18 roku życia. W tych przypadkach można zamówić oczyszczenie za takie osoby.

Koszt ustalany jest indywidualnie, w zalezności od tego z czym trzeba będzie sobie poradzić i ile zabiegów będzie potrzeba.

Zapraszam do kontaktu poprzez email.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.