Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Perelka
teraz dostępny

Perełka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 67910

Średnia ocen: 5
(828)
Ilość rozmów na chacie

(675)
Ilość rozmów przez email

(10053)
Ilość rozmów przez smschat

(2831)
Ilość rozmów przez telefon

(1942)
Ilość rozmów przez 700

(3)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Analiza karmiczna


Perełka

Wiele osób zadaje sobie pytanie – skąd przybywamy i w jakim celu narodziliśmy się, dlaczego na drodze naszego życia pojawiają się te lub inne osoby, jakie relacje łączyły mnie z partnerem, lub przyjacielem w poprzednim wcieleniu. Dzięki analizie karmicznej możecie poznać swoje poprzednie wcielenia, dowiedzieć się czy miłość lub relacja ma charakter karmiczny. Ponadto szczegółowa analiza karmy, łączącej ludzi, wskazuje, nad czym należy pracować, by dokonać zadośćuczynienia wobec siebie oraz czego należy unikać w danej relacji. Zapraszam serdecznie :)

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.