Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaCesaria
teraz dostępny

Wróżka Cesaria

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 44739

Średnia ocen: 4.9
(2256)
Ilość rozmów na chacie

(400)
Ilość rozmów przez email

(4635)
Ilość rozmów przez smschat

(260)
Ilość rozmów przez telefon

(973)
Ilość rozmów przez 700

(7)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Indywidualny horoskop na 2019 rok


Wróżka Cesaria

Specjalnie dla Państwa stworzę indywidualny horoskop na 2019 rok. Dokładnie opiszę poszczególne miesiące: czego sie wystrzegać, na co uważać, a także co moze niezwykłego spotkać. Horoskop ma Państwu wskazać, które miesiące będą sprzyjały np. na sprawy urzędowe, miłość i partnerstwo, rozpoczynanie nauki, poszukiwanie nowej pracy itp. Dzięki mojej poradzie w formie indywidualnego horoskopu na wszystkie miesiące 2019 roku będą mogli Państwo wykorzystać wszystkie dobre szanse, jakie Wam ten rok przyniesie i ominąć trudne przeszkody życiowe. Początek roku już tuż, tuż... Zapraszam więc do zamawiania indywidualnego horoskopu już dziś. 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.