Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Miranda

Miranda

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 20320

Średnia ocen: 5

0 Rozmów na chat
231 Zrelizowanych e-maili
3271 Odpowiedzi na SMS
41 Rozmów przez telefon
929 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Wampiryzm i niekorzystne podłączenia z ludźmi

W kartach można sprawdzić, czy ktoś podłącza się energetycznie do Państwa. Takie połączenia z ludźmi mamy wszyscy i jeśli są one oparte na miłości i życzliwości, to dają dużo siły i wsparcia.

Niestety, gdy już zaistnieje takie połączenie, to kanałem, który istnieje między Państwem a drugim człowiekiem, przepływają również negatywne energie- cudze emocje, cierpienia i pretensje. Tworzą się, gdy ktoś o kimś dużo myśli, ma o coś żal do kogoś, jest osobą zazdrosną i plotkującą, czuje się skrzywdzony czy poszkodowany.

Warto pozbyć się tych połączeń toksycznych, którymi ucieka z Państwa energia lub przychodzi negatywna, szkodliwa, która może wywołać dolegliwości ciała i psychiki.

Jeśli Państwo przed pójściem spać czują się dobrze, a rano po przebudzeniu zmęczeni i wyczerpani, warto sprawdzić, czy nie ma wycieków energii w ciągu nocy.

Ataki energetyczne często uderzają najbardziej w dziecko, bo jest najsłabszym ogniwem rodziny, jeszcze nie nauczyło się bronić. Jeśli więc dziecko nagle bez żadnego konkretnego powodu staje się niespokojne,  płaczliwe, agresywne fizycznie lub słownie, ma niespodziewane dolegliwości zdrowotne trudne do zdiagnozowania, warto sprawdzić, co się dzieje.

Jeśli ktoś zawsze był pogodny i optymistyczny a po wejściu w związek partnerski zapadł na depresję lub poczuł się słabszy, ma smutne przemyślenia, poczucia zagrożenia, może to oznaczać, ze wszedł w relację, w której stał się dawcą energii dla drugiej osoby.

Sprawdzę dla Państwa te połączenia, jak również na ile radzą sobie Państwo z takimi sytuacjami, kiedy trzeba odciąć tą energię, jakie mają Państwo wsparcie sił wyższych w tym problemie. Doradzę również, jak poradzić sobie samemu z taką sytuacją.

Zapraszam :)

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.