Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Miranda

Miranda

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 20320

Średnia ocen: 5

0 Rozmów na chat
231 Zrelizowanych e-maili
3271 Odpowiedzi na SMS
41 Rozmów przez telefon
929 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Przesłanie Anielskie

Przesłanie na tydzień lub miesiąc jest podzielone na 4 tematy- praca, finanse, życie uczuciowe i samopoczucie. 

Na te zagadnienia wyciągam Państwu wyłącznie Karty Anielskie i opisuję ich przekaz. Nie jest to zwykła wróżba, choć zawiera pewne elementy przepowiedni tradycyjnej. Dowiedzą się z niej Państwo, jaka energia będzie panować w wymienionych sferach życia, czy spodziewać się wielu wydarzeń czy zastoju w pewnych sprawach. Czy Państwa życie uczuciowe będzie przechodziło okres szczęśliwy i pogodny, czy będzie trzeba popracować nad związkiem. 

Przesłania te zawierają przed wszystkim wskazówki, jak postępować, aby ten czas upłynął dla Państwa korzystnie. Jak podejść do tematu pieniędzy, pracy, miłości czy spadku nastroju, aby poczuć się lepiej. 

Zawsze odwoluję się do Aniołów i proszę ich o pomoc przy wybieraniu kart tak, aby były to rzeczywiście Przesłania od nich, a nie moje subiektywne odczucia. Jeśli jakieś grupy anielskie lub konkretni Archaniołowie będa wpływać na Państwa sytuację, to podam ich imiona. Aby uzyskać pomoc od Aniołów zawsze trzeba poprosic je o tą pomoc, w przeciwnym razie szanują naszą wolną wolę i nie ingerują w nasze sprawy, co nie znaczy, że ich to nie interesuje. Mogą Państwo zawsze je wzywać, w każdej sytuacji życiowej bez zamartwiania się, że nie mają dość czasu na pomoc, bo nasz ziemski czas ich nie obowiązuje i potrafią pomóc wielu w tym samym czasie. Czynią to z radością i pragną tylko podziekowania płynącego z serca. 

Mogę sporządzić bardziej szczególowe Przesłanie, jeśli Państwo określą wcześniej jaką sferę mam zawęzić czyli na przyklad zamiast pytać ogólnie o życie uczuciowe, mogą Państwo wybrać przesłanie na konkretną osobę/partnera/partnerkę. Albo zamiast ogólnego przesłania na pracę, wybrać opcję rady anielskiej na znalezienie pracy. 

Wtedy Przesłania te będą bardziej skonkretyzowaną odpowiedzią. 

Na Przesłanie trzeba czekać dzień lub dwa (w zależności od tego, jak się umówimy), bo nie jest to zwykła praca z kartami. 

Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy wierzą w ingerencję sił anielskich w nasze życie :)

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.