Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Algiz
teraz dostępny

Algiz

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 11096

Średnia ocen: 5
(0)
Ilość rozmów na chacie

(53)
Ilość rozmów przez email

(1562)
Ilość rozmów przez smschat

(196)
Ilość rozmów przez telefon

(456)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

TAROTOWY PORTRET PSYCHOLOGICZNY-INDYWIDUALNY


Algiz

Indywidualny Portret Psychologiczny służy do analizy osobowości, jej potencjałów, uzdolnień i możliwości oraz do określenia najważniejszych wydarzeń czekających w życiu.

Karmiczny portret psychologiczny pozwala zanalizować poprzednie (ostatnie przed obecnym) wcielenie danej osoby. Określić kim była i co robiła w tamtym życiu, jakie ma zobowiązania, a także sposób ich odpracowania.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.