Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Jadwiga
teraz niedostępny

Jadwiga

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 47827

Średnia ocen: 4.5
(37)
Ilość rozmów na chacie

(118)
Ilość rozmów przez email

(2110)
Ilość rozmów przez smschat

(65)
Ilość rozmów przez telefon

(547)
Ilość rozmów przez 700

(6)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Oczyszczanie energetyczne światłem i ogniem.


Jadwiga

Oczyszczanie energetyczne zaburzeń w ciele fizycznym, oraz w innych cialach subtelnych. Wiecej informacji na temat oczyszczenia - usuwania utrudnień w zdrowiu,  w sferze zdrowotnwj, finansowej, osobistej - po kontakcie przez meila, telefon, SMS czy krótkie informacje. Zabiegi wykonuję na odlagłość. Cena i zakres zabiegu do uzgodnienia, ponieważ zależy to od problemu.

 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.