Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MiriamSthettner
teraz niedostępny

Miriam Sthettner

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 78566

Średnia ocen: 4.6
(142)
Ilość rozmów na chacie

(105)
Ilość rozmów przez email

(2671)
Ilość rozmów przez smschat

(9)
Ilość rozmów przez telefon

(545)
Ilość rozmów przez 700

(181)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

RYTUAŁY


Miriam  Sthettner

W CENĘ KAŻDEGO RYTUAŁU WLICZONE SĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI AKCESORIA, CZYLI  NATURALNE WOSKOWE ŚWIECE, NATURALNE OLEJKI, KADZIDŁA, MIKSTURY, KAMIENIE, MINERAŁY. WIELE RYTUAŁÓW JEST MOCNO CZASOCHŁONNYCH. POŚWIĘCONA ENERGIA TO KOLEJNY SKŁADNIK. A TAKŻE OPŁATA ZA POŚREDNICTWO PORTALU. RYTY I MAGIA TO USŁUGI EKSKLUZYWNE A NIE ARTYKUŁY PIERWSZEJ POTRZEBY.                            TANIE RYTY SĄ ZWYKLE BUBLAMI.

Warto mieć te informacje na uwadze zamawiając konkretny rytuał.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.