Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MiriamSthettner
teraz niedostępny

Miriam Sthettner

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 78566

Średnia ocen: 4.6
(142)
Ilość rozmów na chacie

(105)
Ilość rozmów przez email

(2671)
Ilość rozmów przez smschat

(9)
Ilość rozmów przez telefon

(545)
Ilość rozmów przez 700

(181)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

'NA ZDROWIE'


Miriam  Sthettner

Rozkład 'NA ZDROWIE' - Gdy faktycznie masz problemy zdrowotne (także z zajściem w ciążę), diagnoza energetyczna i rozkład kart. Zalecenia odnośnie suplementów, ćwiczeń, medytacji, wizualizacji itp

 

PORADA NIE ZWALNIA Z KONTAKTÓW Z LEKARZAMI MEDYCYNY AKADEMICKIEJ !! JEST DODATKOWYM ŹRÓDŁEM INFORMACJI I MOŻLIWYCH DO WYKORZYSTANIA ŚRODKÓW. PRZYJMOWANIE WSZELKICH SUPLEMENTÓW (ZIÓŁ,MINERAŁÓW) NALEŻY KONSULTOWAĆ Z LEKARZEM.

 

OPCJA DOSTĘPNA PRZEZ E-MAIL

INWESTYCJA 99 zł 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.