Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Agra
teraz niedostępny

Agra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 29590

Średnia ocen: 4.8
(766)
Ilość rozmów na chacie

(139)
Ilość rozmów przez email

(2610)
Ilość rozmów przez smschat

(87)
Ilość rozmów przez telefon

(190)
Ilość rozmów przez 700

(5)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Partnerski horoskop miłosno - seksualny 160zł


Agra

 Partnerski horoskop miłosno - seksualny jest usługą polecaną wszystkim zakochanym i tym, którzy planują wspólne życie. Sex jest niesłychanie ważny i czasem nieporozumienia w tej dziedzinie życia uniemożliwiają wspólną przyszłość. Horoskop jest bardzo dokładny, bo oparty na midpunktach. Ukazuje upodobania i potrzeby oraz to czy dwoje potencjalnych partnerów do siebie pasuje. Potrzebne są dwie daty urodzenia, miejsca i dokładny czas.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.