Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Agra
teraz niedostępny

Agra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 29590

Średnia ocen: 4.8
(766)
Ilość rozmów na chacie

(139)
Ilość rozmów przez email

(2610)
Ilość rozmów przez smschat

(87)
Ilość rozmów przez telefon

(190)
Ilość rozmów przez 700

(5)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Horoskop zdrowia


Agra

Horoskop ten wskazuje predyspozycje do chorób w ujęciu astrologii. Jest bardzo dokładny i wskazuje konkretnie te organy o które trzeba szczególnie dbać przez całe życie. Jest treściwy i wart swojej ceny. Opiera się na horoskopie urodzeniowym. Potrzebuję daty urodzenia, miejsca oraz godziny z minutami. Jeśli się czasu nie zna mogą wyjść nieścisłości.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.