Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Agra
teraz niedostępny

Agra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 33516

Średnia ocen: 4.9
(864)
Ilość rozmów na chacie

(186)
Ilość rozmów przez email

(2974)
Ilość rozmów przez smschat

(106)
Ilość rozmów przez telefon

(210)
Ilość rozmów przez 700

(5)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Oczyszczanie domu, mieszkania czy posesji wahadłem 40zł


Agra

Czasem mieszkańcom domu się nie układa. Wszystko się wali, albo idzie jak po grudzie. W domu wybuchają konflikty, pojawiają się niesnaski, depresje. Mogą pojawiać się choroby często dziedziczne, a atmosfera jest nieprzyjemna, aż gęsta. Nierzadko chorują i zwierzęta, a kwiaty nie chcą rosnąć. Czasem pojawia się wilgoć albo grzyb. Taki dom jest chory i pomóc może jego oczyszczenie energetyczne. Wtedy nagle wszystko zaczyna się mieszkańcom układać. Indywidualne oczyszczenie aury każdego mieszkańca po kolei nie zawsze przynosi wtedy dobre rezultaty, bo przebywając w chorym miejscu, przesiąkniętym złem sami cierpią ,a zła aura ich przenika. Nasączając każdą komórkę. Ja przeprowadzam oczyszczanie wahadłem z kryształu górskiego lub atlantydzkim. Zabieg trwa około pół godziny i czasem trzeba go powtórzyć. Gdy nie pomaga zalecam poproszenie o pomoc radiestetę, bo może o być np. żyła wodna albo szlak astralny. Wtedy pomaga ekranowanie, którego ja nie oferuję. Aby zamówić usługę trzeba przysłać na email plan mieszkania lub posesji oraz adres.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.