Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Agra
teraz niedostępny

Agra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 33483

Średnia ocen: 4.9
(864)
Ilość rozmów na chacie

(186)
Ilość rozmów przez email

(2974)
Ilość rozmów przez smschat

(106)
Ilość rozmów przez telefon

(210)
Ilość rozmów przez 700

(5)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Koloroterapia wahadłem 40 zł


Agra

 Zabieg ma na celu przywrócenie równowagi organizmu. Samopoczucie po zabiegu powinno być lepsze, o ile nie ma przeszkód w postaci podpięć do czakr np. innych bytów, które ściągają całą energię. W celu pozbycia się ich należałoby wykonać oczyszczanie czakr albo i mieszkania, ale to już inna usługa. 

Koloroterapia (chromoterapia) wahadłem polega na dostarczeniu do aury osoby chorej tych kolorów, których osoba w danym momencie potrzebuje by jej ciało i psychika prawidłowo funkcjonowały. Pracuję wahadłem Izis. Zabieg trwa 15 - 30 minut i stanowi doskonałe wsparcie dla medycyny konwencjonalnej. Pomaga między innymi na problemy z układem pokarmowym i układem oddechowym. Pomaga też na nerwobóle i migreny, a także nerwice i depresje. Wspomaga kobiety np. w okresie klimakterium. Przynosi dobry sen i wycisza. Potrzebuję daty urodzenia, miejsca przebywania i imienia.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.