Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Agra
teraz niedostępny

Agra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 33483

Średnia ocen: 4.9
(864)
Ilość rozmów na chacie

(186)
Ilość rozmów przez email

(2974)
Ilość rozmów przez smschat

(106)
Ilość rozmów przez telefon

(210)
Ilość rozmów przez 700

(5)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Horoskop prognostyczny/tranzyty/na rok 140,00


Agra

Pokazuje przyszłość 12 miesięcy. Często zamawiają go osoby jako prezent dla kogoś na urodziny. Warto taki prezent sprawić też sobie nie koniecznie na urodziny ale np. na Nowy Rok. Horoskop pokazuje co nas w przeciągu tych 12 miesięcy spotka. To mogą być awanse w pracy, nowa miłość, problemy ze zdrowiem czy np. prawne. Czasem warto się przygotować nie tylko na najgorsze ale i na wspaniałe chwile. Często taki horoskop pozwala uniknąć problemów, bo wiedząc, że niekorzystny okres nadchodzi tak zmienimy swoje zachowanie by problemy nie wystąpiły. To jest możliwe. Potrzebuję daty urodzenia z dokładnym czasem i miejsca urodzenia.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.