Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Agra
teraz niedostępny

Agra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 33360

Średnia ocen: 4.9
(862)
Ilość rozmów na chacie

(184)
Ilość rozmów przez email

(2973)
Ilość rozmów przez smschat

(106)
Ilość rozmów przez telefon

(210)
Ilość rozmów przez 700

(5)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Horoskop partnerski 120 zł


Agra

 Horoskop partnerski ukazuje relacje między dwoma osobami, nie koniecznie partnerami życiowymi, bo też między matka, a córką czy współpracownikami. Warto go zamówić zwłaszcza przez podjęciem decyzji o wejściu w związek partnerski czy też w przypadku planowania podjęcia współpracy. Rodzicom i dzieciom może pomóc się zrozumieć i przez to ułatwić relacje. Czasem bywa bowiem tak, ze dwie osoby są wspaniałymi ludźmi, a nie potrafią się dogadać. Wykonuję go kilka dni, bo sporo z nim pracy...Potrzeba dwie daty urodzenia plus godziny z minutami plus miejsca urodzenia/Polska/.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.