Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Agra
teraz niedostępny

Agra

Horoskop partnerski 120 zł


Agra

 Horoskop partnerski ukazuje relacje między dwoma osobami, nie koniecznie partnerami życiowymi, bo też między matka, a córką czy współpracownikami. Warto go zamówić zwłaszcza przez podjęciem decyzji o wejściu w związek partnerski czy też w przypadku planowania podjęcia współpracy. Rodzicom i dzieciom może pomóc się zrozumieć i przez to ułatwić relacje. Czasem bywa bowiem tak, ze dwie osoby są wspaniałymi ludźmi, a nie potrafią się dogadać. Wykonuję go kilka dni, bo sporo z nim pracy...Potrzeba dwie daty urodzenia plus godziny z minutami plus miejsca urodzenia/Polska/.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.