Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Agra
teraz dostępny

Agra

Horoskop urodzeniowy/radix/kosmogram


Agra

Horoskop pokazuje zdolności, charakter i wszystko to co spotka nas w ciągu całego życia. To swoista mapa życia. Wiedza w nim zawarta cenna jest dla każdego, ale szczególnie ważne jest by wykonać horoskop dla dziecka i dla ewentualnego kandydata na partnera życiowego, wspólnika w interesach czy pracownika. W przypadku dzieci dowiemy się o zdolnościach po to by je odpowiednio ukierunkować. Jeśli chodzi o partnera życiowego to poznamy jego charakter i ewentualne złe skłonności. W przypadku wspólnika lub pracownika mogą wyjść cechy nie porządąne typu np. nieuczciwość. Aby zamówić usługę trzeba znać godzinę i minuty urodzenia. W przypadku nie posiadania tej wiedzy horoskop wyjdzie ale mogą być drobne nieścisłości. Horoskop robię od kilku godzin do kilku dni...

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.