Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Agra
teraz niedostępny

Agra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 33318

Średnia ocen: 4.9
(862)
Ilość rozmów na chacie

(184)
Ilość rozmów przez email

(2970)
Ilość rozmów przez smschat

(106)
Ilość rozmów przez telefon

(210)
Ilość rozmów przez 700

(5)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Horoskop urodzeniowy/radix/kosmogram


Agra

Horoskop pokazuje zdolności, charakter i wszystko to co spotka nas w ciągu całego życia. To swoista mapa życia. Wiedza w nim zawarta cenna jest dla każdego, ale szczególnie ważne jest by wykonać horoskop dla dziecka i dla ewentualnego kandydata na partnera życiowego, wspólnika w interesach czy pracownika. W przypadku dzieci dowiemy się o zdolnościach po to by je odpowiednio ukierunkować. Jeśli chodzi o partnera życiowego to poznamy jego charakter i ewentualne złe skłonności. W przypadku wspólnika lub pracownika mogą wyjść cechy nie porządąne typu np. nieuczciwość. Aby zamówić usługę trzeba znać godzinę i minuty urodzenia. W przypadku nie posiadania tej wiedzy horoskop wyjdzie ale mogą być drobne nieścisłości. Horoskop robię od kilku godzin do kilku dni...

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.