Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Cyrus
teraz dostępny tylko telefon

Cyrus

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 132420

Średnia ocen: 4.9
(2329)
Ilość rozmów na chacie

(2128)
Ilość rozmów przez email

(22598)
Ilość rozmów przez smschat

(260)
Ilość rozmów przez telefon

(817)
Ilość rozmów przez 700

(268)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wspomaganie w leczeniu metodami naturalnymi , oczyszczanie organizmu


Cyrus

Mało kto wie ,iż bez odpowiedniego oczyszczenia jakiekolwiek inne leczenie jest po prostu półsrodkiem i nie doprowadza do odpowiedniego wyleczenia , pomagam w dochodzeniu  do równowagi organizmu . Porady co do  , grypy , osteoporozy , chórob skóry , przechodzenia klimakterium , problemów z łysiesniem , rak, równowaga nadcisniesnia  i niedociśnienia , leczenie stawów , reumatyzmu , problemy z oczami , zatokami i wielu innych ,metodami stricte naturalnymi bez udziału chemii , jeśli ktoś bedzie zainteresowany prosze o kontakt drogą mailową  . Prosze pamietac , iz bez czystosci wewnatrz na zewnatrz trudniej  o osiaganie prawidłowej drogi.Jeśli ktoś jest zainteresowany  powrotem do zdrowia prosze o opis dolegliwosci w opcji email  .

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.