Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Yosei
teraz niedostępny

Yosei

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 59122

Średnia ocen: 4.9
(923)
Ilość rozmów na chacie

(278)
Ilość rozmów przez email

(6481)
Ilość rozmów przez smschat

(32)
Ilość rozmów przez telefon

(883)
Ilość rozmów przez 700

(60)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Magiczne Mandale


Yosei

Mandale to talizmany - obrazy w kształcie koła , które pobudzają podświadomość aby obudziła w sobie cechy, które dana mandala przedstawiają za pomocą swej kolorystyki i charakterystycznej dla siebie symboliki.
Pomagają nawiązać kontakt z tym, co w nas najlepsze, najczystsze i najdoskonalsze.

W ich tworzeniu niezbędna jest znajomość symboliki kolorów i kształtów , ale też umiejętność przekazywania im mocy i siły oddziaływania.

Wykonuje mandale w wersji elektronicznej. Tworząc Mandalę nasycam ją energia ukierunkowaną na problem z jakim dana osoba chce sie uporać.
Do ich powstania potrzebuje opisu sytuacji, imiona , daty urodzenia, miejsca....wszystko co może wydąć się Wam niezbędne do powstania skutecznego talizmanu.
Kolorowy obraz mandali należy wydrukować i nosić jak każdy talizman dotąd aż obudzi ona w Tobie moc, która pomoże rozwiązać problem.

Mandala nie rozwiązuje naszych problemów- ona jedynie pomaga obudzić w osobie dla której jest rysowana-pokłady energii, możliwości umiejętności o których istnienie nawet się nie podejrzewał.

 

 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.