Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

EzoterykKosma
offline

Ezoteryk Kosma

Promocja TV

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 77464

Średnia ocen: 4.9
(10)
Ilość rozmów na chacie

(352)
Ilość rozmów przez email

(3158)
Ilość rozmów przez smschat

(19)
Ilość rozmów przez telefon

(865)
Ilość rozmów przez 0700

(23)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Przekaz energetyczny, uzdrawiający na odległość


Ezoteryk Kosma

Nasze piękne zdrowie jest komfortem życia. Musimy je cenić i dbać o nie, przez całe istnienie. Zdrowie, radość, to sfera ciała i duszy.


Moja potęga bioterapii, radiestezji, tarota i numerologii odsłoni energetykę Państwa aury, zdrowia i duszy. Wychwyci wszelkie zaburzenia, przypadłości fizyczno - duchowe. Określi drogę powrotu do sprawności fizycznej. Podczas spotkania, połączenia auryczno - energetycznego, poczujecie Państwo moją AURĘ. To będzie jak dotyk mrowienia, powiew ciepła, drżenie włosów. ODLEGŁOŚĆ I CZAS NIE MA ZNACZENIA. Najważniejsza jest chwila. Wzajemny szacunek, potrzeba pomocy, ciepłe słowo i dotyk niepojętej energii. Jako mistrz bioenergoterapii z dwoma certyfikatami i długoletnią praktyką wprowadzę Państwa w świat subtelnych wibracji. Posłużę się własną metodą „AKUPUNKTURĄ ENERGETYCZNĄ „. Odsłonię zagrożenia, zlikwiduję blokady energetyczne, przeanalizuję stan zdrowia, wyposażę ciało i dusze w piękną aurę i odetniemy niekorzystne połączenia. Dodam zdrowia. Tarcze, osłony energetyczne, odpowiednie ustawienie nici aurycznych przywróci spokój duszy. Ciało odzyska energię.
Zapewniam to niesamowite przeżycie, które daje wiarę i pragnienie życia.


Zapraszam Ezoteryk Kosma

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.