Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Oksana
teraz niedostępny

Oksana

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 230395

Średnia ocen: 5
(1025)
Ilość rozmów na chacie

(878)
Ilość rozmów przez email

(26197)
Ilość rozmów przez smschat

(1958)
Ilość rozmów przez telefon

(2189)
Ilość rozmów przez 700

(6419)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Studnia Życzeń


Oksana

Każdy by chciał,żeby jego życzenia się spełniały.A co myślimy naprawdę?.Życzenie to tylko marzenie i wcale się nie spełni.Przecież wyrosłam już z ,,małej dziewczynki" i to moje życie nauczyło mnie,że nie wolno już sobie czegoś życzyć.Otórz mylisz się!Nasze życzenia się sprawdzają.Musimy sobie dużo życzyć,żeby wszystko osiągnąć.Jeśli w to uwierzysz to zobaczysz spełni się!.Może nie dziś, ale napewno za jakiś czas.Życz sobie prawdziwej miłości , lepszej pracy , własnego biznesu, pięknego domu, wielkiej wygranej, lepszego zdrowia i spełnienia każdego marzenia .Jeżeli otworzysz  swoją studnię , już zawsze będziesz wiedział jak spełniać swoje najskrytsze życzenia.Nic nie ryzykujesz-Otwórz swoją ,,Studnię Życzeń".Żeby zamówić usługę dodatkową należy skontaktować się poprzez e-mail wpisując w treści ,,Studnia Życzeń" lub telefon 0700   .Jest to mój ulubiony rytuał.Staram się otwierać ,, Studnię Życzeń" przynajmniej raz do dwóch razy w roku.Stawiam ją dla siebie i całej mojej rodziny i najbliższych znajomych.Nową stawiam wówczas , kiedy się wypełnią wszystkie życzenia  .                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.