Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Nadija
teraz niedostępny

Nadija

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 38079

Średnia ocen: 4.7
(281)
Ilość rozmów na chacie

(77)
Ilość rozmów przez email

(2957)
Ilość rozmów przez smschat

(22)
Ilość rozmów przez telefon

(35)
Ilość rozmów przez 700

(15)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Doenergetyzowanie


Nadija

 Pod nazwą DOENEGETYZOWANIE kryje się spotkanie ze mną . Podczas takiego spotkania ,przywracam równowagę w ciele i duszy . Sesja trwa ok 1,5 godziny. W tym czasie uczę jak wyciszać swój umysł po ciężkim dniu. Dobieram odpowiednie ćwiczenia i otoczenie w jakim klient powinien kontynuować powrót do równowagi . W czasie sesji również odbywa się masaż relaksacyjny pozwalający rozpocząć fascynującą podróż w głąb siebie . Spotkanie odbywa się w saloniku w biurze w Warszawie. . Koszt usługi to 150 zł. W celu umówienia się na taką sesję proszę o kontakt przez "krótkie informacje" i po ustaleniu daty i godziny spotkania ,proszę  o wysłanie zgłoszenia na adres rezerwacja@wrozbyonline.pl lub wypełniają państwo zakładkę SALONIK WRÓŻB w moim profilu. Zapraszam ,to czas na przywrócenie energii i równowagi w Twoim życiu.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.