Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Estelle
teraz niedostępny

Estelle

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 165898

Średnia ocen: 5
(1540)
Ilość rozmów na chacie

(383)
Ilość rozmów przez email

(10649)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżba na cały rok + 3 pytania dodatkowe!!


Estelle

Zapraszam do skorzystania z Wróżby Rocznej,dokonuję tutaj analizy i odpowiadam na pytania,jak będzie wyglądał dla Państwa kolejny rok, jakie pojawią się szanse czy też zagrożenia. Dodatkowo mogą Państwo zadać jeszcze 3 pytania, na które także odpowiem w tym mailu. Moje odpowiedzi są obszerne i szczegółowe. Należy podać oczywiście imię i datę urodzenia oraz wspomniane pytania.

Zapraszam!

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.