Pomocnik
Sugestia

PROFIL

TarocistaAdrian
teraz niedostępny

Tarocista Adrian

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 111907

Średnia ocen: 4.7
(895)
Ilość rozmów na chacie

(225)
Ilość rozmów przez email

(6966)
Ilość rozmów przez smschat

(114)
Ilość rozmów przez telefon

(800)
Ilość rozmów przez 700

(53)
Ilość rozmów przez GSM

(1)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Droga życia


Tarocista Adrian

Droga życia - autorski rozkład kart Tarota opracowany przez Tarocistę Adriana. Pokazuje on dokładnie ważniejsze wydarzenia, które będą miały miejsce w życiu danej osoby na przestrzeni 1-2 lat - co ważne poza podstawowymi informacjami jak np. uczucia, finanse, zdrowie, ukazuje także zagrożenia, ale i wydarzenia, które pozytywnie wpłyną na życie danej osoby. Dodatkowo osoba na którą kładzione są karty otrzymuje przekaz energetyczny wzmacniający i ochronny. Rozkład ten stosowany jest, jako alternatywa do pytań typu "co mnie czeka w przyszłości", gdyż pokazuje dokładnie konkretne sytuacje zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości.

Aby zamówić usługę zapraszam do kontaktu poprzez e-mail. Czas oczkiwania ok 10 dni roboczych.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.