Pomocnik
Sugestia

PROFIL

TarocistaAdrian
teraz niedostępny

Tarocista Adrian

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 111907

Średnia ocen: 4.7
(895)
Ilość rozmów na chacie

(225)
Ilość rozmów przez email

(6966)
Ilość rozmów przez smschat

(114)
Ilość rozmów przez telefon

(800)
Ilość rozmów przez 700

(53)
Ilość rozmów przez GSM

(1)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Oczyszczenie energetyczne


Tarocista Adrian

Oczyszczenie energetyczne - kiedy czujesz, że w życiu prześladuje Cię pech, nieszczęścia, trudności, negatywne zawirowania, nie układa Ci się w finansach, miłości, a od dłuższego czasu nie masz na nic siły i chęci, wówczas przyczyną tych dolegliwości są przekleństwa, czary, klątwy, manipulacje, złorzeczenia, które mogą nas ograniczać i przyczyniać się do trudności zdrowotnych i życiowych.

Dzięki zabiegowi oczyszczenia energetycznego możesz uwolnić się od "podłączeń" z osobami żyjącymi lub nieżyjącymi, klątw i uroków oraz skutków czarnej magii, obciążeń karmicznych, a także odetniesz się od wszelkich negatywnych energii, które blokują Ci osiągnięcie drogi do szczęścia i spełnienia w życiu.

Cena obejmuje 10 zabiegów wykonywanych co 7 dni. Terminy ustalane są indywidualnie.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.