Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

LenaTall
teraz niedostępny

Lena Tall

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 169324

Średnia ocen: 4.8
(887)
Ilość rozmów na chacie

(182)
Ilość rozmów przez email

(6231)
Ilość rozmów przez smschat

(263)
Ilość rozmów przez telefon

(1747)
Ilość rozmów przez 700

(1289)
Ilość rozmów przez GSM

(13)
Ilość spotkań w saloniku

(5)
Ilość imprez

Wyrocznia słowiańska


Lena Tall

Wyrocznia słowiańska, czyli Magiczny Krąg Świętowita – to karty stworzone przez nestora polskiej parapsychologii o psychotroniki.

Nie odpowiadają na pytanie tak/nie. Mówią, „co naprawdę tkwi w tobie na dnie, w tajnej głębi tego obszaru, który stanowi nieświadomą część twojej osobowości /…/”.
Symbolika, zawarta w kartach, jest bardzo bogata i wieloznaczna, dzięki czemu może być interpretowana na kilka sposobów, co zapewnia uzyskanie odpowiedzi na pytania: którędy iść, jak postąpić, pod jakimi warunkami uda się planowane przedsięwzięcie, itd.
 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.