Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Anubis
teraz niedostępny

Anubis

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 201797

Średnia ocen: 4.9
(448)
Ilość rozmów na chacie

(892)
Ilość rozmów przez email

(34133)
Ilość rozmów przez smschat

(180)
Ilość rozmów przez telefon

(1949)
Ilość rozmów przez 700

(797)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wykonanie rytuału przyciągającego finanse


Anubis

Ponieważ często się pytacie czy mogę dla was odprawić rytuał więc wprowadzam taką usługę. Rytuał wykonuję zawsze sumiennie, zgodnie z zasadami, oraz nagrywam go na wideo żebyście mieli dowód że zostało to dla was wykonane. W razie potrzeby rytuał powtarzam w odstępach czasowych do 3 razy. Koszt? hmmm nie jest to tanie i koszt zależny jest od konkretnego przypadku, bo każda osoba jest inna i czasami trzeba użyć naprawdę mocnych rzeczy, dokładnie tak jak z lekami ...jednemu wystarczy apap a drugiemu potrzeba tramalu. W każdym razie ceny wachają się do 150 do 300zł. Jeżeli jesteście zainteresowani to napiszcie na maila, do rytuału na pewno bedzie mi potrzebne wasze imie i data urodzenia ( nazwisko nie jest konieczne ale dobrze żeby też było ) no i aktualne zdjecie. Opisać też proszę sytuację czy macie problem z zarobieniem kasy czy też ciagle kasa wam ucieka itp. To mi pomoze dobrać odpowiednią technikę. Co mogę jeszcze powiedzieć? Ano to że magią to ja się zajmuję tak samo długo jak Tarotem, mam spore doświadczenie i sam fakt że jestem w internecie dla was dostepny od 2005 mówi sam za siebie

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.