Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Oksana
teraz niedostępny

Oksana

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 230395

Średnia ocen: 5
(1025)
Ilość rozmów na chacie

(878)
Ilość rozmów przez email

(26197)
Ilość rozmów przez smschat

(1958)
Ilość rozmów przez telefon

(2189)
Ilość rozmów przez 700

(6419)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Rytuał Miłości


Oksana

Sprawdż , może właśnie Wam jest pisane być na zawsze razem.Wykonaj -Rytuał Miłości.Ty już kochasz a On/Ona  jeszcze nic o tym nie wie?.A może już się kochacie. Rytuał wzmocni Wasze uczucie.Nie ma on nic wspólnego z rzucaniem uroku czy klątwą.Jest dla ludzi o ,,czystym sercu".Przygotuj; białą kopertę, białą kartkę, znaczek na list , zapałki i czerwoną świecę.Rytuał wykonuje się od siódmego dnia do ostatniego przed pełnią.Wtedy -gdy księżyca przybywa, ale nie ma jeszcze pełni.Zastanów się dobrze  jaka to ma być miłość , żeby spełniała Twoje najskrytsze oczekiwania ukryte w najgłębszych zakamarkach duszy.Zeby zamówić usługę dodatkową skontaktuj się poprzez e-mail wpisując   w treści : Rytuał Miłości lub telefon 0700                                                      

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.