Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Oksana
teraz niedostępny

Oksana

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 230395

Średnia ocen: 5
(1025)
Ilość rozmów na chacie

(878)
Ilość rozmów przez email

(26197)
Ilość rozmów przez smschat

(1958)
Ilość rozmów przez telefon

(2189)
Ilość rozmów przez 700

(6419)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Horoskop partnerski


OksanaWitam.Zawsze możesz sprawdzić czy to właśnie Ten a nie Inny partner jest Ci pisany?.Czy oby napewno nie tracisz czasu przy osobie, która nie obdarzy Ciebie prawdziwą miłością.Zasługujesz na wszystko co najlepsze - wielką miłość, oparcie i stabilizację życiową.Zobacz to co widzi tarot i pokazuje w horoskopie partnerskim.Pragnę Ci to umożliwić poprzez horoskop.

Piszę horoskopy astrologiczne -partnerskie dla dwóch osób, podzielone na dwanaście pól zwanych domami, z których każdy odpowiada za pewną sferę ludzkiego życia: (osoba pytająca, sprawy finansowe, praca, nauka, krewni, choroby, miłość, wrogowie, spadki-darowizny, pozycja społeczna-stanowiska, plany i podróże, wydarzenia). Przynoszą one szczegółową interpretację obecne sytuacji osoby pytającej i prognozę układu partnerskiego na najbliższą przyszłość. Z dużą precyzją informują o wydarzeniach.


Horoskop należy traktować jako wróżbę na  mniej więcej, rok, miesiąc lub tydzień. Układ ten nie pokazyje dat, ale udziela konkretnych porad jak postąpić w danej sytuacji, czego się należy obawiać z czego zrezygnować i o co walczyć, by osiągnąć szczęście i powodzenie. Do rozkładu używa się wszystkich kart tarota Marsylskiego. 56 arkanów wielkich i 22 arkanów małych. Rozkłada się trzy układy kart. Pierwszy mówi o terażniejszości, względnie o bliskiej przyszłości. Drugi mówi o przyczynach obecnej sytuacji osob  pytających. A trzeci o prognozach na przyszłość i rozwój obecnej sytuacji w waszym związku. Do postawienia horoskopu trzeba mieć następujące dane: <żeby był jak najbardziej precyzyjny> imiona, daty urodzenia, stan cywilny obydwu osób np. małżonkowie lub wolna-wolny, ja wolna a on żonaty lub ja mężatka a on wolny, czy są dzieci, nauka lub praca.


Jeżeli ma się duży problem w swoim związku, na który chcemy znaleźć rozwiązanie to należy go przedstawić. Wówczas rozkład układamy z naciskiem na problem. Jeżeli chcesz sam wybrać karty to musisz podać 12 liczb z 78 a jeżeli nie to ja to zrobię za Ciebie.

Horoskop rozkłada się długo, dlatego stawiam go tylko na e-mail.Proszę wpisać w treści usługa dodatkowa -horoskop partnerski.Podaj imiona i daty urodzenia partnerów,stan cywilny swój i partnera.Jeżeli nurtuje Cię jakaś szczególna -niewyjaśniona sprawa w związku to opisz ją.Żeby zamówić usługę dodatkową należy skontaktować się poprzez e-mail wpisując w treści horoskop partnerski.

 

 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.