Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Oksana
teraz niedostępny

Oksana

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 230395

Średnia ocen: 5
(1025)
Ilość rozmów na chacie

(878)
Ilość rozmów przez email

(26197)
Ilość rozmów przez smschat

(1958)
Ilość rozmów przez telefon

(2189)
Ilość rozmów przez 700

(6419)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Horoskop indywidualny


OksanaWitam.Stoisz na rozdrożu drug.Nie wiesz lub nie jesteś pewna co powinnaść zrobić ?.Zajrzyj w głąb swojej przyszłości.Może nowa praca , nowa szkoła ,nowi przyjaciele lub uczucie czekają na Ciebie,A Ty   o tym nic nie wiesz , że już puka do Twoich drzwi.Otwórz-sięgnij po horoskop indywidualny-tylko dla Ciebie.

Piszę horoskopy astrologiczne indywidualne dla każdej osoby, podzielone na dwanaście pól zwanych domami, z których każdy odpowiada za pewną sferę ludzkiego życia: (osoba pytająca, sprawy finansowe, praca, nauka, krewni, choroby, miłość, wrogowie, spadki-darowizny, pozycja społeczna-stanowiska, plany i podróże, wydarzenia). Przynoszą one szczegółową interpretację obecne sytuacji osoby pytającej i prognozę na najbliższą przyszłość. Z dużą precyzją informują o wydarzeniach.


Horoskop należy traktować jako wróżbę na, mniej więcej, rok, miesiąc lub tydzień.W zależności od potrzeby pytającego. Układ ten nie pokazuje dat, ale udziela konkretnych porad jak postąpić w danej sytuacji, czego się należy obawiać z czego zrezygnować i o co walczyć, by osiągnąć szczęście i powodzenie. Do rozkładu używa się wszystkich kart tarota Marsylskiego. 56 arkanów wielkich i 22 arkanów małych. Rozkłada się trzy układy kart. Pierwszy mówi o terażniejszości, względnie o bliskiej przyszłości. Drugi mówi o przyczynach obecnej sytuacji osoby pytającej. A trzeci o prognozach na przyszłość i rozwój obecnej sytuacji. Do postawienia horoskopu trzeba mieć następujące dane: <żeby był jak najbardziej precyzyjny> imię, datę urodzenia, stan np.wolny lub żonaty, czy są dzieci, nauka lub praca.


Jeżeli ma się duży problem, na który chcemy znaleźć rozwiązanie to należy go przedstawić. Wówczas rozkład układamy z naciskiem na problem. Jeżeli chcesz sam wybrać karty to musisz podać 12 liczb z 78 a jeżeli nie to ja to zrobię za Ciebie.

Horoskop rozkłada się długo, dlatego stawiam go tylko na e-mail.Żeby zamówić  usługę dodatkową należy skontaktować się poprzez email wpisując w treści horoskop indywidualny. Napisz czy ma być rozłożony na tydzień , miesiąc czy rok.Podaj swoje imię, datę urodzenia,stan cywilny,nauka czy praca.Jeżeli chcesz ,żeby horoskop odpowiedział Ci na jakąś nurtującą sprawę np. związaną z pracą /nie dostajesz podwyżki lub chcesz zmienić pracę/, miłością lub dziećmi .Opisz problem.Polecam.Żeby zamówić usługę dodatkową należy skontaktować się poprzez e-mail wpisując w treści; Horoskop indywidualny.

 

 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.